Mistrovství regionů Praha, Střední Čechy

Po odehrání závěrečné nedělní rundy již znají všechny své vítěze i regiony Praha a Střední Čechy.

Střední Čechy:

Na stupních vítězů u mužů se po čtvrteční předehrávce nic nezměnilo. První místo a titul Mistra Středočeského kraje s náhozem 1315 a průměrem ze 6 kvalifikačních her 219,17 udržel Daniel Mička, který získal prvenství i v kategorii P190. Na druhém místě skončil s průměrem 207,83 nejlepší senior regionu Jan Kolář st., následovaný Alešem Synkem, který si průměrem 205,17 vybojoval třetí místo.

Druhé místo v kategorii P190 obsadil Stanislav Semerák s průměrem 203,67 a na třetím místě skončil Tomáš Mračko, který zahrál průměr 195,33.

Nejnižší kategorii P165 vyhrál Ondřej Kvasnička a na druhém místě skončil Jaromír Malec ml.

Nedělní runda však zamíchala pořadím v kategorii žen. Zuzana Lebedová odsunula s krásným průměrem 199,33 Irenu Strakovou (Ø187,17) až na třetí místo a zajistila si tak nejen postup do baráže o účast na Mistrovství České republiky a prvenství ve vedlejší kategorii P190, ale i titul Mistryně Středočeského kraje pro rok 2019. Na druhé místo se probojovala Gabriela Malcová, která vyhrála i kategorii P165.

Ve vedlejší kategorii P190 se umístila na druhém místě Irena Straková a na třetím místě nejlepší seniorka středních Čech Alena Sovová (Ø185).

Nejnižší kategorii P165 po Gabriele Malcové ovládly středočeské juniorky z Poděbrad – Tereza Strejcová (Ø176) a Iva Nováková (Ø157,5).

Praha:

V Praze bojovaly všechny ženy až v neděli. Titul Mistryně regionu Praha, a tím i první místo ve vedlejší kategorii P190, získala Jitka Nosková s náhozem 1240 kuželek a průměrem ze 6 kvalifikačních her 206,67. Na druhém místě následovaná Kateřinou Beštovou, které sice prvenství uniklo o pouhých 12 kuželek (Ø204,67), ale postup do baráže o účast na Mistrovství republiky ji již neminul. Na celkovém třetím místě se umístila Pavla Černá (Ø189,67), která současně ovládla kategorii P165.

Mistrem regionu Praha pro rok 2019 se s náhozem 1372 kuželek stal Ondřej Mlynář (Ø228,67). Na druhém místě se umístil jeho týmový kolega z Rigor Mortis Roman Erben se součtem 1321 kuželek (Ø220,17), následovaný nejlepším seniorem regionu Praha Liborem Machem (Ø212,83), který také zvítězil ve vedlejší kategorii P190.

Druhé místo kategorie P190 náleží Janu Fleischmannovi st. (Ø208,5), třetí příčka pak Lukáši Gurgulovi s průměrem 207.

V nejnižší kategorii P165 si nejlépe vedl Ivan Kober (Ø207,5) následovaný Andrejem Paračkou (Ø 193,33) a Milanem Kopřivou (Ø189,17).

.

Včera ve večerních hodinách končily předehrávky hracích rund Mistrovství regionů Praha a Střední Čechy, druhá polovina startujících se zapojí do soutěže až 21. dubna.

Soutěž probíhá společně na pražském centru Best Bowling. Každý region však bojuje o medaile mezi muži a ženami, ale též ve výkonnostních kategoriích P190, P165 zvlášť. V regionech se hraje též samostatně o 3 postupová místa v kategorii mužů a žen do celostátní baráže jednotlivců.

Průběžné výsledky s rozlišením jednotlivých kategorií najdete v přílohách, konečné vyhlášení výsledků a předání medailí za umístění proběhne bezprostředně po skončení kvalifikace dne 21.4. 2019 cca v 17.00 hod.

- Volná místa v obsazovačce zde.

.

PS: Start regionálního mistrovství obstarali před dospěláky junioři, jednalo se též o předehrávku.

Přílohy

Mistrovství regionu Střední Čechy - muži

Datum konání: 21. dubna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mička Daniel 259 179 248 215 169 245 219,17
2. Kolář Jan st. 203 211 228 226 164 215 207,83
3. Synek Aleš 192 199 198 203 235 204 205,17
4. Semerák Stanislav 225 255 157 203 178 204 203,67
5. Kvasnička Ondřej 217 225 194 182 182 180 196,67
6. Mračko Tomáš 197 245 180 207 181 162 195,33
7. Malec Jaromír 184 170 187 226 189 210 194,33
8. Šimánek Ladislav 167 203 163 159 238 215 190,83
9. Mára Zdeněk 162 225 185 170 221 139 183,67
10. Nosek Richard 197 191 133 174 166 212 178,83
11. Jakovec Lukáš 149 158 152 198 213 199 178,17
12. Slezák Luboš 182 163 193 135 167 220 176,67
13. Ondráček Bohuslav 176 192 168 179 179 164 176,33
14. Malec Jaromír ml. 172 209 146 144 181 185 172,83

Mistrovství regionu Střední Čechy - ženy

Datum konání: 21. dubna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lebedová Zuzana 182 187 204 194 203 226 199,33
2. Malcová Gabriela 174 210 194 188 193 173 188,67
3. Straková Irena 180 168 182 192 186 215 187,17
4. Sovová Alena 189 141 202 228 154 196 185,00
5. Strejcová Tereza 155 219 196 168 165 153 176,00
6. Nováková Iva 131 182 150 170 137 175 157,50

Mistrovství regionu Praha - muži

Datum konání: 21. dubna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mlynář Ondřej 203 234 219 223 268 225 228,67
2. Erben Roman 267 220 163 192 256 223 220,17
3. Mach Libor 225 246 202 216 193 195 212,83
4. Fleischmann Jan st. 212 175 194 227 191 252 208,50
5. Kober Ivan 211 187 209 193 224 221 207,50
6. Čermák Pavel 205 195 206 182 207 247 207,00
7. Gurgul Lukáš 217 192 206 242 195 190 207,00
8. Paračka Andrej 226 179 201 179 194 181 193,33
9. Bílek Miroslav 204 173 194 171 224 190 192,67
10. Kopřiva Milan 199 213 191 162 169 201 189,17
11. Javůrek Pavel 212 165 179 182 198 161 182,83
12. Horáček Petr 191 177 194 216 149 168 182,50
13. Hora Jiří 142 200 180 257 180 131 181,67
14. Jedlička Jan 181 165 164 169 180 196 175,83
15. Engelman Stanislav 179 194 167 165 159 184 174,67
16. Vácha Petr 184 206 183 174 153 146 174,33
17. Stříbrský Václav 165 173 159 179 175 193 174,00
18. Florík Petr 188 150 169 140 183 144 162,33
19. Tokarev Dmitry 156 188 113 158 177 160 158,67

Mistrovství regionu Praha - ženy

Datum konání: 21. dubna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nosková Jitka 169 216 233 193 255 174 206,67
2. Beštová Kateřina 214 193 201 224 194 202 204,67
3. Černá Pavla 177 190 163 214 203 191 189,67

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020