Pivní liga, 8. kolo

Hokaro stoprocentní

Po dlouhé době se v neděli 23. ledna na osmém hracím večeru Pivní ligy na Radavě sešlo všech jedenáct týmů, které pravidelně tuto soutěž letos hrají. A tak nebylo nouze o dramatické souboje.

Hned v prvním kole se těsně prosadili Broučci proti týmu Dáme Kuželky 459:456. Hokrao si poradilo s posíleným celkem MBL 463:449 a v nejprestižnějším zápase prvního kola si poradili Heavy Bowlers s Veselými Pumprlíky 507:472. Pumprlíci byli oslabení a tak nebylo překvapení, když si na nich smlslo v dalším kole Hokaro 538:405 a pak i další týmy. Ve třetím kole si překvapivě tým Kutululu připsal vítězství nad Radavskými Nulami, které v tomto kole byly dost nevýrazné 449:433. Týmový výkon čtvrtého kola a celého večera patřil celku RazDvaTři, když členové tohoto týmu v součtu zaznamenali 579 bodů a ač jim Broučci statečně vzdorovali, tak přesto o dost podlehli. Individuální výkon celého večera 262 bodů si připsal Jiří Kotáb z Radavských Nul, za jeho bohatého příspěvku to odnesl porážkou celek KSN MM. Heavy Bowlers pokračovali v krasojízdě a i čtvrtý zápas přetavili ve čtvrté vítězství, když celek Kutululu porazili poměrem 538:489. V posledním kole KSN MM ukončil neporazitelnost Heavy Bowlers (471:441) a Heavy Bowlers tak skončili celkově čtvrtí. V tomto závěrečném kole také došlo k souboji prvního s druhým týmem v lize. Radavské Nuly oplatily porážku týmu RazDvaTři z minulého vzájemného zápasu a vyhrály 545:509. Oba týmy s bilancí jedné porážky obsadily třetí respektive druhé místo v tomto hracím večeru. Jediný tým, který vyhrál všechny zápasy v tomto hracím večeru bylo Hokaro a po zásluze si připisuje do tabulky Pivní ligy 10 bodů a odnáší titul nejlepšího týmu z osmého hracího večera. Gratulujeme!

Bohužel mám i špatné zprávy. V pondělí se vyskytla nákaza COVIDu u některých zaměstnanců, popř. v jejich rodinách. V této souvislosti Vás prosím, abyste si udělali preventivně test, pokud jej nepodstupujete v práci. A ještě z preventivních opatření jsme nuceni zrušit čtvrteční (27. 1.) turnaj jednotlivců! Další akce: víkendový turnaj dvojic, Podniková nebo následující Pivní liga by měly již proběhnout podle plánu.

Děkujeme za pochopení a zůstaňte zdraví!