| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | Podnikovka | 4. | 194 | 149 | 192 | 151 | 171,50 | ||||
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 15. | 177 | 192 | 167 | 169 | 141 | 169,20 | |||
| 20. 4. | 2.liga C PRG | 134 | 156 | 177 | 155,67 | ||||||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 212 | 196 | 202 | 181 | 184 | 155 | 188,33 | 36 | |
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 14. | 159 | 201 | 167 | 187 | 163 | 114 | 165,17 | ||
| 9. 3. | Podnikovka | 17. | 173 | 127 | 170 | 145 | 153,75 | ||||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 19. | 168 | 156 | 148 | 174 | 148 | 158,80 | |||
| 23. 2. | 2.liga C PRG | 187 | 161 | 162 | 148 | 164,50 | |||||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 6. | 160 | 178 | 234 | 168 | 188 | 165 | 182,17 | 46 | |
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 13. | 193 | 183 | 126 | 154 | 188 | 168,80 | |||
| 9. 2. | Podnikovka | 4. | 184 | 162 | 188 | 192 | 181,50 | ||||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 24. | 133 | 157 | 157 | 166 | 170 | 156,60 | |||
| 26. 1. | Podnikovka | 13. | 188 | 147 | 133 | 193 | 165,25 | ||||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 4. | 172 | 191 | 170 | 195 | 180 | 181,60 | |||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 14. | 203 | 156 | 166 | 171 | 181 | 190 | 177,83 | 28 | |
| 4. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 9. | 141 | 170 | 218 | 140 | 181 | 170,00 | |||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 26. | 125 | 181 | 155 | 178 | 159,75 | 19 | |||
| 1. 12. | Podnikovka | 14. | 199 | 145 | 149 | 163 | 164,00 | ||||
| 23. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 27. | 170 | 148 | 129 | 119 | 181 | 149,40 | |||
| 19. 11. | 1.liga B PRG | 135 | 161 | 164 | 158 | 153 | 180 | 158,50 | |||
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 17. | 166 | 177 | 143 | 157 | 152 | 159,00 | |||
| 3. 11. | Podnikovka | 15. | 144 | 153 | 180 | 153 | 157,50 | ||||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 12. | 179 | 150 | 198 | 151 | 150 | 160 | 164,67 | 23 | |
| 21. 10. | 1.liga B PRG | 156 | 162 | 144 | 151 | 136 | 154 | 150,50 | |||
| 20. 10. | Podnikovka | 9. | 155 | 181 | 151 | 162 | 162,25 | ||||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 12. | 167 | 178 | 153 | 165 | 190 | 187 | 173,33 | 18 | |
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 14. | 222 | 158 | 191 | 158 | 182,25 | 38 | |||
| 22. 9. | Podnikovka | 1. | 214 | 166 | 196 | 191 | 191,75 | ||||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 19. | 145 | 122 | 141 | 167 | 158 | 146,60 | |||
| 10. 9. | 1.liga B PRG | 157 | 200 | 152 | 169 | 157 | 146 | 243 | 174,86 | ||
| 8. 9. | Podnikovka | 4. | 188 | 190 | 169 | 146 | 173,25 | ||||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 13. | 155 | 168 | 183 | 188 | 173,50 | 21 | |||
| 12. 8. | Radavské play-off | 16. | 167 | 204 | 167 | 154 | 167 | 148 | 167,83 | 2 | |
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 7. | 178 | 185 | 197 | 190 | 187,50 | 39 | |||
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 8. | 213 | 150 | 178 | 184 | 181,25 | 36 | |||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 19. | 160 | 173 | 154 | 167 | 139 | 177 | 161,67 | 14 | |
| 8. 6. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 26. | 135 | 164 | 154 | 102 | 119 | 134,80 | |||
| 2. 6. | Podnikovka | 6. | 199 | 173 | 157 | 176,33 | |||||
| 26. 5. | 2. liga C PRG | 133 | 178 | 170 | 141 | 168 | 160 | 164 | 159,14 | ||
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 13. | 161 | 162 | 168 | 180 | 186 | 171,40 | |||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 136 | 164 | 222 | 146 | 143 | 152 | 160,50 | 33 | |
| 19. 5. | Podnikovka | 5. | 165 | 190 | 245 | 123 | 180,75 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.