Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen1

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. 07
21
Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 202 188,07 202
2. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 158 182,94 158
3. Matějka Antonín P190 6 153 170,69 153
4. Nosková Jitka Strike Řevnice P190 4 148 168,65 148
5. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 4 141 188,52 141
6. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 135 191,42 135
7. Straková Irena Strike Řevnice 4 132 173,95 132
8. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 129 171,41 129
9. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 126 161,52 126
10. Stulíková Dagmar P190 3 123 161,31 123
11. Rác Václav Xbowling club P190 2 112 189,39 112
12. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 112 183,71 112
13. Kordulík Václav ml. P190 2 110 200,63 110
14. Kunc Oto P190 3 110 178,76 110
15. Beneš Michal P190 3 108 181,33 108
16. Brokeš František st. P165 4 107 166,30 107
17. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 103 207,92 103
18. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 101 211,17 101
19. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 101 207,50 101
20. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 100 184,22 100
21. Michal Ondřej BC Falk P190 2 97 182,67 97
22. Jarovský Albert P190 4 96 178,55 96
23. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 96 153,85 96
24. Stromšíková Anna P190 2 92 183,50 92
25. Sopková Irena P165 3 92 160,05 92
26. Havlíček Zdeněk st. P165 4 91 179,94 91
27. Škrabal Marek P190 3 90 183,17 90
28. Šimůnek Pavel st. P165 2 88 177,52 88
29. Brokešová Anna P190 3 88 167,38 88
30. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 85 223,67 85
31. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 85 208,94 85
32. Mareš Michal BC Tábor P165 2 85 169,27 85
33. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 84 218,33 84
34. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P165 2 83 164,56 83
35. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 82 211,50 82
36. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 82 174,79 82
37. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 1 81 201,67 81
38. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 81 194,00 81
39. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 80 170,94 80
40. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 79 201,70 79
41. Prokopová Dagmar P190 2 79 168,86 79
42. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 79 161,73 79
43. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 78 220,00 78
44. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 78 204,50 78
45. Macek Jan Xbowling club 1 77 202,25 77
46. Hasník Vít P190 2 77 183,00 77
47. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 77 177,86 77
48. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 76 156,69 76
49. Görg Martin BC Bowlingzone 1 75 201,17 75
50. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 75 164,17 75
51. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 74 197,50 74
52. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 74 178,83 74
53. Klečka Jiří P190 1 74 175,60 74
54. Fojtíková Ivana 1 73 189,17 73
55. Prokop Zdeněk P190 2 73 161,83 73
56. Janočková Krystyna P190 3 73 158,86 73
57. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 1 72 197,00 72
58. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 72 165,15 72
59. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 71 187,08 71
60. Štafa Pavel P165 3 71 161,53 71
61. Svák David Bowland Olomouc P165 4 70 195,82 70
62. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 70 187,50 70
63. Sova Petr st. P165 2 69 183,21 69
64. Kubík František P190 2 69 166,40 69
65. Parkan Miloš P165 1 67 178,67 67
66. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 66 171,67 66
67. Černíková Karolína BK KLÍŠE P190 1 66 160,00 66
68. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 65 175,78 65
69. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 65 166,92 65
70. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 63 177,17 63
71. Matoušková Hana P165 5 63 154,12 63
72. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 1 62 188,67 62
73. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 62 178,60 62
74. Horňák Vladimír P190 2 62 175,10 62
75. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 2 61 173,43 61
76. Sova Petr ml. P165 1 61 164,61 61
77. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 1 60 187,00 60
78. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 59 187,20 59
79. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 59 185,83 59
80. Kváča Václav 1 59 176,78 59
81. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 58 182,00 58
82. Kocůr Jaroslav P165 2 58 158,00 58
83. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 57 166,90 57
84. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 57 165,00 57
85. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 57 162,50 57
86. Barak David ProBowling Hustopeče 1 56 183,83 56
87. Vokurka Jaroslav P190 2 56 164,71 56
88. Forman Jiří P190 2 56 155,57 56
89. Brázda Bohumil P165 2 55 169,80 55
90. Nahodil Antonín 2 55 165,75 55
91. Bočan Josef 2 54 178,40 54
92. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 54 155,30 54
93. Teame Habtegabriel Xbowling club 1 53 178,44 53
94. Zapletalová Jiřina P165 3 53 162,21 53
95. Ondráček Bohuslav P190 2 53 53
96. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 52 182,17 52
97. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 2 51 194,47 51
98. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 51 181,33 51
99. Schönová Jana P165 2 51 157,91 51
100. Švec Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 50 181,17 50
101. Marek Jakub P165 2 50 153,52 50
102. Chrdle Michal P165 1 50 50
103. Klein David 1 49 180,50 49
104. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 49 170,00 49
105. Harvánek Petr P165 1 48 159,00 48
106. Maňásek Jaroslav P190 1 48 48
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 48 48
108. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 47 175,71 47
109. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 47 170,50 47
110. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 47 159,43 47
111. Muránsky Daniel JKM bowling P165 1 47 154,44 47
112. Diviš Pavel P190 2 47 154,00 47
113. Harašta Jiří P190 1 46 178,00 46
114. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 46 158,89 46
115. Holubička Jiří P165 2 46 153,71 46
116. Kvasnička Pavel P190 1 46 46
117. Fisek Roman P190 2 45 167,43 45
118. Leiske Petr P165 2 45 163,73 45
119. Málková Lenka JKM bowling P165 4 45 154,38 45
120. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 45 137,25 45
121. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 44 177,33 44
122. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P165 2 44 151,50 44
123. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 43 177,83 43
124. Seidl Daniel Tacl Letohrad 2 43 174,58 43
125. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 42 172,14 42
126. Bulová Eliška P165 2 42 151,30 42
127. Vlček Josef P165 2 42 138,50 42
128. Enders Richard P190 1 41 182,90 41
129. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 41 177,83 41
130. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 41 167,83 41
131. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P165 2 39 145,00 39
132. Škorvánek Kamil P165 2 39 39
133. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 38 153,17 38
134. Kordulík Václav st. P165 1 38 152,80 38
135. Korecký Michal P165 3 38 151,09 38
136. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 38 38
Rechtorik Libor P190 1 38 38
138. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 2 37 166,78 37
139. Bula Martin P190 2 37 131,75 37
140. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 36 185,80 36
141. Jenšovský Roman P190 1 36 174,33 36
142. Fufalko Kolja P165 1 36 36
143. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 35 185,35 35
144. Fufalko Mykola P165 3 35 158,87 35
145. Weissová Jitka P165 1 35 35
Haxa Martin P190 1 35 35
147. Javůrek Pavel P190 2 34 34
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 34 34
Kober Ivan P190 1 34 34
150. Lencová Anežka P165 3 33 144,00 33
151. Čuřík Matyáš P165 1 33 33
Pour Oldřich 1 33 33
153. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 32 184,00 32
154. Hejdučková Kateřina st. P190 1 32 164,50 32
155. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 32 152,17 32
156. Brandejský Karel P190 1 32 32
Salášek Václav P190 2 32 32
Dufek Miroslav P165 2 32 32
Kovařík Dušan P190 1 32 32
160. Heligr Petr 1 31 177,30 31
161. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 31 167,60 31
162. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 31 149,50 31
163. Schön Viktor st. P165 2 31 147,27 31
164. Hais Petr JKM bowling P165 1 31 31
165. Maléřová Pavlína P190 2 30 157,83 30
166. Gurgul Lukáš BC Rabbits Praha P190 1 30 30
Matere Lubomír P165 1 30 30
Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 30 30
Chovanec Marek 1 30 30
170. Velek Stanislav P165 2 29 187,25 29
171. Sovová Ivana - JČ P190 2 29 171,60 29
172. Adamec Petr P165 1 29 171,17 29
173. Jirsa Miloš P190 1 29 156,67 29
174. Včeliš Jaroslav P165 1 29 29
Sobotka David P165 1 29 29
176. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 28 170,67 28
177. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 28 156,86 28
178. Bočanová Ivana P165 2 28 147,40 28
179. Lůža Pavel P165 2 28 28
Jungmann Jiří P165 1 28 28
Roučka Lukáš P190 1 28 28
Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 28 28
183. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 27 161,50 27
184. Borovec Jiří P165 3 27 138,25 27
185. Trojek Ondřej P165 1 27 27
Krupica Jan P165 1 27 27
Vrtiška Pavel P190 1 27 27
188. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 26 197,38 26
189. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 26 155,17 26
190. Mrviš Dušan P165 2 26 154,00 26
191. Saturka Vlastimil P165 1 26 26
Klepáček Adolf P190 1 26 26
Slavík Marek FLOI DOI P165 1 26 26
194. Homola Ladislav BC Most P165 1 25 162,50 25
195. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 25 160,33 25
196. Pryček Jiří P165 2 25 25
Růžičková Mirka P165 2 25 25
Kafková Danica P165 1 25 25
Palas Martin P190 1 25 25
Malíček Dušan P165 1 25 25
201. Kopřiva Milan P165 1 24 173,20 24
202. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P165 1 24 159,50 24
203. Russ Martin P190 1 24 24
Kocián Jiří P165 1 24 24
Váňová Jindřiška P165 1 24 24
Dufková Veronika P190 2 24 24
207. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 23 159,00 23
208. Nečas František P190 2 23 151,33 23
209. Štícha Bohumil P165 2 23 146,50 23
210. Dutka Miroslav P165 2 23 137,75 23
211. Hrnčíř Luděk P165 1 23 23
Valder Sabina P165 2 23 23
Blažek Lubomír P165 1 23 23
Radil Jiří JM P165 2 23 23
215. Nejezchleba Stanislav P190 1 22 170,20 22
216. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 1 22 22
Šelle Radim P165 3 22 22
Krusberský Ladislav P190 1 22 22
219. Sůva Jan I. PSKN P165 1 21 155,00 21
220. Martinková Naděžda P165 1 21 21
Handl Daniel P165 1 21 21
Ulička Antonín P190 2 21 21
223. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 20 184,42 20
224. Hrobský Zdeněk P190 1 20 20
Vrzal Pavel P190 1 20 20
Dvořáček David P190 1 20 20
227. Čermák František BC Tábor P190 1 19 187,78 19
228. Gregor Tomáš Strike Řevnice P165 1 19 152,83 19
229. Orságová Jana P165 1 19 19
Běhal Jaroslav P190 1 19 19
Weiss Petr P165 1 19 19
Švanda Michal P165 1 19 19
233. Barnet Milan 1 18 192,56 18
234. Bejdl René P165 1 18 186,33 18
235. Vaněček Jindřich P190 1 18 176,86 18
236. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 18 155,83 18
237. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 18 154,50 18
238. Váňa Antonín P190 1 18 18
Klepáček Mašková Yvona P190 1 18 18
Kričinská Lenka P165 1 18 18
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ 1 18 18
242. Zach Petr st. P165 1 17 176,44 17
243. Pospíšil Jan st. P165 1 17 167,29 17
244. Růžička Karel P165 1 17 161,75 17
245. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 17 156,33 17
246. Kapustová Dagmar P165 1 17 17
Zelinková Irena P165 1 17 17
Maňásková Petra P165 1 17 17
Hasil David P165 1 17 17
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 17 17
251. Krch Miroslav BC Tábor P190 1 16 178,67 16
252. Furik Ludvík P190 1 16 177,86 16
253. Rácová Julie Bowlingjunior Plzeň P165 2 16 139,67 16
254. Mottl Karel P165 1 16 16
Breburda Miroslav P190 1 16 16
Horák Alois P190 1 16 16
Vrba Petr PH P190 1 16 16
Malenda Richard P190 1 16 16
Nádvorník Pavel P190 1 16 16
Zajíček Pavel P165 1 16 16
Šudák Milan P165 1 16 16
262. Minnakhmetov Kamil P190 1 15 214,78 15
263. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 15 181,22 15
264. Gürtler Tomáš BC Bowlingzone P190 1 15 179,38 15
265. Drahokoupil Jiří P190 1 15 176,86 15
266. Musil Matěj P190 1 15 153,25 15
267. Schelle Harald Maxbowling P165 2 15 115,50 15
268. Pořízková Žaneta P190 1 15 15
Sejkora Miroslav P165 1 15 15
Makovec Jaromír P165 1 15 15
Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 1 15 15
Mikloška Marek P165 1 15 15
273. Horník Gustav P190 1 14 196,89 14
274. Rábek Erik BC Budějce P190 1 14 179,29 14
275. Homola Lukáš BC Most 1 14 169,50 14
276. Grunda Aleš P165 1 14 161,17 14
277. Žáčková Pavla Xbowling club P165 2 14 148,17 14
278. Hermanová Marie P165 1 14 14
Blaška Štěpán P165 1 14 14
Krupicová Petra P165 1 14 14
Kubát Tomáš P190 1 14 14
Holinková Naďa P165 1 14 14
Kracík Miroslav P165 1 14 14
284. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 13 214,78 13
285. Palečková Martina P190 1 13 152,17 13
286. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 13 13
Javůrek Jiří P190 1 13 13
Milerski Roman P165 1 13 13
Šípek Karel P165 1 13 13
Valder Tomáš P165 2 13 13
Číhal Petr P165 1 13 13
Fait Roman P165 1 13 13
293. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 12 169,22 12
294. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 12 168,57 12
295. Vavrla Zdeněk P165 1 12 159,00 12
296. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 12 148,50 12
297. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 12 139,08 12
298. Staněk František P190 1 12 12
Valíčková Beata P165 1 12 12
Jelínek Jan P165 1 12 12
Faitová Iveta P165 1 12 12
Líbalová Dagmar P165 1 12 12
Kafka Pavel P190 1 12 12
Hlubuček Libor P165 1 12 12
Kotjužanský Jiří P190 1 12 12
306. Antalík Ivan P165 1 11 197,44 11
307. Spilka František BC Tábor P165 1 11 175,33 11
308. Jelínek Petr st. JČ P190 1 11 168,57 11
309. Tomášek Petr Tacl Letohrad P165 1 11 160,00 11
310. Paclík Vladimír P190 1 11 157,50 11
311. Bail Šimon Xbowling club P190 1 11 156,80 11
312. Peter Hugo S P165 1 11 11
Šimková Dana PH P190 1 11 11
Jelínková Vladimíra P165 1 11 11
Kokurowski Zygmund P165 1 11 11
Svoboda Marcel P190 1 11 11
Mottl Jan P165 1 11 11
Janovská Jana P190 1 11 11
319. Janů Pavel P190 1 10 210,67 10
320. Smékal Oldřich P165 1 10 188,00 10
321. Svačinová Ivana P190 1 10 149,71 10
322. Smolon Bohumír P165 1 10 10
Endersová Alena Seniorbowling CZ P165 1 10 10
Sněhotová Romana P165 1 10 10
Bednařík Matěj P165 1 10 10
Hájek Jiří PH P165 1 10 10
Vodák Viktor P190 1 10 10
328. Štěpánek Pavel Haná BC P190 1 9 187,55 9
329. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 9 181,33 9
330. Štefl Radomír P190 1 9 177,00 9
331. Pospíšilová Jitka P190 1 9 164,86 9
332. Kadlecová Jaroslava P165 1 9 163,56 9
333. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 9 148,17 9
334. Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 9 9
Bradáčová Dana P165 2 9 9
Trojan Josef P165 1 9 9
Papaj Michal ml. P165 2 9 9
Ondráčková Iva P165 1 9 9
Kovařík Václav P165 1 9 9
Kubátko Vlastimil P165 1 9 9
341. Homolka Jiří P165 1 8 186,56 8
342. Koukal Drahomír P190 1 8 184,82 8
343. Ruml David P190 1 8 178,33 8
344. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 169,43 8
345. Korynta Jan P165 2 8 151,20 8
346. Paleček Petr P165 1 8 147,17 8
347. Suránová Sára P165 2 8 121,44 8
348. Capil Radomír P190 1 8 8
Sršeň Marcel P190 1 8 8
Děrgl Marek P165 1 8 8
351. Nevyjel Jiří P190 1 7 163,71 7
352. Nováková Iva P165 1 7 143,33 7
353. Simonová Helena P165 1 7 7
Klimeš David P165 2 7 7
Mičkal Jaroslav P190 1 7 7
Zezulová Pavla P165 1 7 7
Maťaťa Marcel P165 1 7 7
Rechtoriková Eva P165 1 7 7
359. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 6 179,33 6
360. Krejchová Věra P190 1 6 175,38 6
361. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 6 162,67 6
362. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 6 153,33 6
363. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 6 150,86 6
364. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 6 145,00 6
365. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 6 136,33 6
366. Chlouba Ondřej P165 1 6 123,75 6
367. Talašová Julie P165 2 6 92,50 6
368. Žáček Bohumil P165 1 6 6
Capilová Nela P190 1 6 6
Zelinka Jiří P165 1 6 6
Burda Petr P165 1 6 6
Vacek Pavel PH P165 1 6 6
Pavlis Pavel P165 1 6 6
374. Vítek Miroslav P165 1 5 179,78 5
375. Štarnovský Marek P165 1 5 169,75 5
376. Žák Jan P190 1 5 161,00 5
377. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 5 159,20 5
378. Kotlant Tomáš P165 1 5 151,00 5
379. Germář Milan P165 1 5 146,33 5
380. Paclík Radomil P165 1 5 143,33 5
381. Hron Pavel P165 1 5 139,86 5
382. Rambousek Kamil P165 1 5 5
Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 5 5
Veselá Marcela P165 1 5 5
Vrzal David Xbowling club P165 1 5 5
Cieslar Radek P165 1 5 5
Šulcová Hana P165 1 5 5
388. Denk Zdeněk P165 1 4 172,89 4
389. Osička Antonín P165 1 4 167,38 4
390. Hollman Petr P190 1 4 157,29 4
391. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 4 153,67 4
392. Kocmanová Jana P165 1 4 146,22 4
393. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 4 142,00 4
394. Formanová Hana P165 1 4 94,00 4
395. Kapusta Michal P165 1 4 4
Valíček Petr P165 1 4 4
Dubovský Jakub P165 1 4 4
Chrdlová Adéla P165 1 4 4
Navrátilová Vlaďka P165 1 4 4
Marek Luboš P165 1 4 4
Bradáč Lubomír P165 2 4 4
Dvořáček Ladislav P165 1 4 4
403. Eliáš Petr st. JČ P190 1 3 171,67 3
404. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 3 153,83 3
405. Vondráková Miroslava P165 1 3 136,00 3
406. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 126,00 3
407. Janovský Zdeněk P165 2 3 125,36 3
408. Bulová Jana P165 1 3 96,25 3
409. Talaš Kristián P165 2 3 73,75 3
410. Capilová Dagmar P165 1 3 3
Poprocký Michal P190 1 3 3
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 3 3
Valo Karel P165 1 3 3
Ondráčková Ema P165 1 3 3
Beran David P165 1 3 3
Togner Jiří P165 1 3 3
417. Marek Jiří VČ P190 1 2 157,00 2
418. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 2 141,75 2
419. Přibyl Miroslav P165 1 2 139,22 2
420. Šereš Ladislav P165 1 2 137,14 2
421. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 2 134,17 2
422. Horák Jaromír VČ P165 1 2 2
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 2 2
Papavasileiou Anastasion P165 1 2 2
Tišnovská Eva P165 2 2 2
Nečasová Linda P165 1 2 2
Serbusová Marcela P165 1 2 2
428. John Jiří VČ P190 1 1 184,75 1
429. Pouzar Rudolf P190 1 1 167,20 1
430. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 1 162,25 1
431. Starý Pavel - JČ P190 1 1 129,71 1
432. Fufalko Nikola P165 1 1 118,50 1
433. Spáčil Josef Bowland Olomouc P165 1 1 109,38 1
434. Buriánek Ivan P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Drbal Milan P165 1 1 1
Neugebauer Milan P165 1 1 1
Beran Daniel P165 1 1 1
Šilhavý Patrik Bowling Rokycany P165 1 1 1
Zmijková Radka P165 1 1 1

Krátké zprávy

29.07.2021 v 22:44

Video reportáž přidána do článku MČR seniorů 2021

29.07.2021 v 10:12

Zveřejněny mazací modely pro MČR jednotlivců

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nástavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura