| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. | 5. liga Benešov | 133 | 138 | 155 | 142 | 142,00 | |||||||
| 26. 4. | S-centrum pestoandchilli tour | 21. | 182 | 136 | 150 | 193 | 151 | 148 | 160,00 | 10 | |||
| 26. 4. | S-centrum pestoandchilli tour | Re | 199 | 164 | 164 | 122 | 130 | 132 | 151,83 | ||||
| 21. 4. | 5. liga Benešov | 116 | 150 | 154 | 192 | 134 | 149,20 | ||||||
| 29. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 32. | 117 | 140 | 169 | 112 | 132 | 150 | 136,67 | 3 | |||
| 23. 3. | 5. liga Benešov | 133 | 147 | 142 | 151 | 151 | 144,80 | ||||||
| 3. 3. | 5. liga Benešov | 179 | 185 | 159 | 129 | 158 | 162,00 | ||||||
| 1. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 28. | 206 | 149 | 109 | 157 | 136 | 140 | 149,50 | 6 | |||
| 1. 2. | S-centrum pestoandchilli tour | 23. | 176 | 168 | 138 | 193 | 187 | 137 | 166,50 | 10 | |||
| 1. 2. | S-centrum pestoandchilli tour | Re | 178 | 136 | 153 | 167 | 162 | 162 | 159,67 | ||||
| 4. 1. | S-centrum pestoandchilli tour | 28. | 163 | 142 | 137 | 160 | 131 | 121 | 142,33 | 4 | |||
| 25. 11. | 5. liga Benešov | 167 | 213 | 146 | 147 | 168,25 | |||||||
| 23. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 23. | 147 | 124 | 135 | 139 | 210 | 118 | 145,50 | 2 | |||
| 4. 11. | 5. liga Benešov | 166 | 180 | 161 | 102 | 158 | 153,40 | ||||||
| 2. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 19. | 167 | 102 | 164 | 137 | 190 | 176 | 156,00 | 4 | |||
| 2. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | Re | 136 | 146 | 157 | 147 | 146,50 | ||||||
| 14. 10. | 5. liga Benešov | 122 | 156 | 157 | 146 | 123 | 140,80 | ||||||
| 7. 10. | 5. liga Benešov | 169 | 172 | 139 | 117 | 149,25 | |||||||
| 28. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 16. | 160 | 141 | 145 | 154 | 160 | 150 | 151,67 | 9 | |||
| 22. 9. | 5. liga Benešov | 142 | 158 | 131 | 126 | 139,25 | |||||||
| 7. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 21. | 151 | 162 | 179 | 126 | 141 | 169 | 154,67 | 2 | |||
| 31. 8. | Letní S-Centrum Cup | 7. | 167 | 182 | 137 | 180 | 148 | 164 | 167 | 144 | 201 | 165,56 | 14 |
| 17. 8. | Letní S-Centrum Cup | 19. | 131 | 150 | 125 | 134 | 148 | 142 | 138,33 | 1 | |||
| 27. 7. | Letní S-Centrum Cup | 7. | 165 | 181 | 167 | 177 | 166 | 176 | 198 | 159 | 166 | 172,78 | 10 |
| 27. 7. | Letní S-Centrum Cup | Re | 115 | 138 | 149 | 171 | 123 | 170 | 144,33 | ||||
| 22. 6. | S-centrum pestoandchilli tour | 20. | 143 | 161 | 143 | 124 | 142,75 | 1 | |||||
| 27. 5. | 5. liga Benešov | 161 | 170 | 164 | 139 | 138 | 154,40 | ||||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.