Sportovní žebříček ČBA

červen19

P. Příjmení a jméno Klub H. Max Min Průměr
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 162 300 144 226,56
2. Macek Jan Xbowling Team 114 300 133 215,59
3. Talpa Marek expert King Pins 62 279 149 212,73
4. Mlynář Ondřej Xbowling Team 103 300 137 210,68
5. Plechata Tomáš expert King Pins 63 279 141 209,97
6. Čermák Pavel expert King Pins 143 279 130 209,38
7. Tříska Jan Bowland Olomouc 218 300 127 208,52
8. Jelínek Lukáš Xbowling club 224 288 136 206,33
9. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 238 299 122 202,04
10. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 197 279 136 201,66
11. Koráb Jan Tacl Letohrad 81 289 125 201,09
12. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 354 299 120 199,83
13. Erben Roman Xbowling Team 197 268 138 199,83
14. Homola Lukáš BC Most 218 265 141 199,65
15. Janovský Michal Black Riders 68 279 129 199,41
16. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 185 278 114 199,39
17. Švec Ladislav BT Notaxo 232 269 136 197,94
18. Hurych Lukáš BC Most 82 275 124 197,67
19. Hromek Jiří Sypka Blansko 64 277 110 197,34
20. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 130 268 135 197,15
21. Uhlíř Jiří Bowlingzone Pardubice 121 280 142 197,02
22. Kolář Jan st. Black Riders 214 279 136 196,95
23. Lang David Car Citon Olomouc 149 268 130 196,61
24. Rác Václav Bombers 284 289 131 195,89
25. Ivanciv Petr Black Riders 61 279 136 195,18
26. Synek Aleš STRIKE 288 268 131 194,67
27. Drábek Aleš Pitch a Ball 372 280 129 193,85
28. Chytil Lukáš RAPI-TEC 136 272 134 193,82
29. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín 332 278 122 193,81
30. Petáková Anna expert King Pins 257 278 131 193,57
31. Beran Jiří ml. Pitch a Ball 63 279 133 193,44
32. Mach Libor Semtamstrike 187 257 127 193,28
33. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 132 278 113 193,15
34. Široký Martin BC Falk 74 268 137 193,11
35. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 256 267 129 192,60
36. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 67 236 140 192,54
37. Včeliš Michal 122 268 131 192,52
38. Tesař František Bowlingzone Pardubice 144 278 133 191,90
39. Jedlička Jan Xbowling Team 180 256 124 191,79
40. Hladík Karel RAPI-TEC 68 245 135 191,75
41. Uher Radovan RAPI-TEC 185 289 120 191,41
42. Krňák Pavel BK Klíše 154 267 129 191,23
43. Heligr Ondřej Strikeland Junior 113 259 127 191,11
44. Tichý Tomáš Bowland Olomouc 66 245 108 190,41
45. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 126 258 135 190,27
46. Burian Ivan RAPI-TEC 129 252 111 190,22
47. Loučka Michal LB Pardubice 67 300 115 189,76
48. Teame Habtegabriel Xbowling Team 173 226 140 189,46
49. Michal Ondřej BC Falk 147 278 135 189,27
50. Vacek Pavel Pitch a Ball 106 258 134 189,22
51. Homola Pavel RAPI-TEC 95 280 113 189,21
52. Vopička Karel STRIKE 201 268 130 189,21
53. König Antonín Car Citon Olomouc 151 273 120 188,81
54. Beštová Kateřina expert King Pins 226 266 112 188,80
55. Rain David BT Notaxo 237 269 112 188,77
56. Nejezchleba Stanislav 224 255 131 188,54
57. Šimánek Ladislav BT Notaxo 122 279 120 188,06
58. Deák Bohumil Bowland Olomouc 71 255 129 187,68
59. Jirků Ladislav SKBC Račice 127 287 105 186,83
60. Malec Jaromír BT Notaxo 126 256 112 186,69
61. Kováč Ondřej BC Tábor 65 257 125 186,60
62. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 160 269 120 186,59
63. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 261 266 125 186,50
64. Seidl Daniel Tacl Letohrad 78 287 127 186,05
65. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice 181 267 129 185,68
66. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc 164 253 121 185,26
67. Mráček Petr 138 259 128 184,61
68. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 286 247 132 184,60
69. Mička Daniel STRIKE 203 249 135 184,59
70. Demuth Filip BC Most 133 279 118 184,32
71. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc 189 258 117 183,90
72. Mrocek Miroslav CNC Produkt Ostrava 82 249 124 183,09
73. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ 146 280 128 182,75
74. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha 72 244 128 182,74
75. Kváča Václav Bílé fitness BK 62 246 117 182,47
76. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava 83 234 139 182,36
77. Nosek Richard Black Riders 254 259 124 182,15
78. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko 64 257 128 182,08
79. Dobiáš Michal BT Notaxo 99 278 124 181,26
80. Horáček Petr Tajfun 229 287 91 180,68
81. Stulík Jiří Seniorbowling CZ 74 244 118 180,26
82. Čížek Jozef SKBC Račice 64 233 117 180,22
83. Butal Jaroslav st. 123 257 117 180,14
84. Čížek Daniel Bombers 241 255 116 179,66
85. Barkman Radek 117 241 132 179,63
86. Nosková Jitka Pitch a Ball 144 247 123 179,57
87. Straková Irena STRIKE 63 233 132 179,48
88. Liebich Tomáš Xbowling club 278 279 87 179,30
89. Dedera Vladislav BK Klíše 78 255 127 179,28
90. Lebedová Zuzana LASCO 75 246 122 178,97
91. Závladská Svatava BK Klíše 182 248 123 178,88
92. Gurgul Lukáš Xbowling club 102 273 125 178,82
93. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice 172 277 104 178,75
94. Vojtěchová Markéta Xbowling club 132 266 114 178,44
95. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice 306 275 119 178,43
96. Soušek Milan Seniorbowling CZ 85 257 137 178,40
97. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč 133 276 104 178,40
98. Frýbortová Marie BC Tábor 84 242 130 178,27
99. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ 83 227 124 178,10
100. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek 69 299 107 178,01
101. Kvasnička Ondřej BT Notaxo 67 251 125 177,93
102. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice 86 258 108 177,59
103. Polívka Dalibor BC Tábor 85 257 138 177,35
104. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava 76 246 125 177,28
105. Janošcová Kateřina SK Skivelo 170 236 79 177,18
106. Florík Petr 107 246 124 176,92
107. Soukup Libor Zíchov Pukls 176 277 100 176,82
108. Vilášek Stanislav Jadran Frýdek Místek 89 233 124 176,48
109. Závladský Dušan BK Klíše 111 245 111 176,40
110. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ 110 263 124 176,38
111. Maléřová Pavlína 76 224 130 176,29
112. Tomášek Petr Tacl Letohrad 105 278 115 176,02
113. Semerák Stanislav BT Notaxo 69 238 133 175,97
114. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice 410 267 112 175,90
115. Štulc Jan SKBC Račice 96 256 116 175,49
116. Bílek Miroslav Semtamstrike 124 236 118 175,19
117. Lakomý Jan 84 237 124 174,98
118. Salaquarda Tadeáš 84 223 132 174,81
119. Hradil Vavřinec Bombers 87 233 117 174,60
120. Černá Pavla 1. PSKN Praha 89 276 117 174,28
121. Kunc Oto 222 257 118 173,97
122. Dologová Petra Tacl Letohrad 63 236 109 173,97
123. Grunda Daniel Bowland Olomouc 96 237 86 173,70
124. Stříbrský Václav Xbowling club 112 253 112 173,68
125. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice 96 266 120 173,08
126. Hoschna Jan OKO Křesťan 90 236 116 172,81
127. Slezák Luboš STRIKE 201 225 114 172,64
128. Květenský Vítězslav STRIKE 331 278 107 172,50
129. Uhlířová Zuzana BC Tábor 87 243 123 172,48
130. Schůt Ladislav 95 256 118 172,25
131. Horák Ludvík STRIKE 92 226 103 172,16
132. Šlechtová Sylva 1. BK Kings HK 65 239 117 172,14
133. Sýkorová Andrea 190 236 122 172,00
134. Štefková Eva Car Citon Olomouc 211 235 110 171,52
135. Sovová Alena BT Notaxo 116 231 109 171,34
136. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč 78 256 119 170,67
137. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ 80 226 118 170,63
138. Bobek Vlastimil BC Budějce 194 226 104 170,45
139. Paračka Andrej Big Lebowski abides 126 239 104 170,06
140. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 143 249 105 169,90
141. Jirsa Miloš 105 224 122 169,00
142. Pankivová Božena MBL Mikulov 127 222 122 168,58
143. Tětek Petr BC Hluboká 155 224 114 168,15
144. Heřmánková Blanka BC Tábor 119 257 117 167,89
145. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice 196 231 101 167,87
146. Martan Jan Zíchov Pukls 61 219 117 167,74
147. Černík Vojtěch BC Most 104 253 103 167,50
148. Stupka Jan KRPA 100 217 110 167,47
149. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ 210 256 108 167,40
150. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč 253 267 122 166,94
151. Suchánek Jan Veteráni MŠSF 108 238 110 166,56
152. Šimůnek Pavel 72 238 117 166,56
153. Prokop Zdeněk 144 223 96 165,88
154. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň 175 235 100 165,46
155. Egert Jiří Rabbits Praha 181 234 97 165,18
156. Vavrla Zdeněk Krocan.com 93 213 104 165,14
157. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice 61 221 118 164,69
158. Chládková Hana Sypka Blansko 73 233 113 163,88
159. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ 149 246 78 163,84
160. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice 171 242 115 163,75
161. Germanová Lenka 130 231 88 162,90
162. Homola Ladislav BC Most 99 218 114 162,53
163. Honomichlová Martina DDM Třemošná 79 212 109 162,34
164. Kolářová Hana Black Riders 104 215 113 162,30
165. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF 119 227 116 162,07
166. Strejcová Tereza BSR Poděbrady 125 223 97 160,92
167. Štefl Radek 83 208 113 160,10
168. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč 183 233 112 159,45
169. Štafa Pavel 99 279 118 159,33
170. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club 156 236 110 159,29
171. Lencová Anežka Seniorbowling CZ 75 202 103 157,76
172. Černíková Karolína BK Klíše 97 225 107 157,73
173. Krňáková Šárka BK Klíše 164 219 93 156,60
174. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice 147 213 101 156,43
175. Kassas Abdul BK Klíše 116 226 92 155,95
176. Prokopová Dagmar 208 209 112 155,52
177. Sopková Irena 120 225 103 154,50
178. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň 61 245 107 154,41
179. Soukupová Dana Seniorbowling CZ 141 219 93 152,88
180. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice 102 244 109 151,33
181. Lešetický Jan LASCO 74 214 90 150,45
182. Nováková Iva BSR Poděbrady 128 242 93 150,04
183. Kučírek František 179 233 83 149,72
184. Schön Viktor st. Family S 90 201 102 148,88
185. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha 66 208 91 147,64
186. Bora František 146 211 93 147,36
187. Černíková Michaela Xbowling club 83 229 95 144,47
188. Brašnová Alena 61 182 107 141,98

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165