Sportovní žebříček ČBA

březen29

P. Příjmení a jméno Klub H. Max Min Průměr
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 193 300 152 226,64
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 326 300 129 218,06
3. Macek Jan Xbowling club 87 279 166 217,43
4. Vrabec Tomáš ProBowling 63 290 134 211,43
5. Tříska Jan Bowland Olomouc 240 300 135 209,58
6. Mlynář Ondřej Xbowling club 100 279 144 206,31
7. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 256 279 125 205,57
8. Talpa Marek expert King Pins 63 257 137 201,97
9. Švec Ladislav BT Notaxo 264 279 134 200,09
10. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 222 300 121 199,95
11. Čermák Pavel expert King Pins 198 278 125 199,84
12. Včeliš Michal 78 278 131 199,64
13. Michal Ondřej BC Falk 160 300 124 199,33
14. Uher Jaroslav ProBowling 209 289 98 198,43
15. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 240 277 124 198,42
16. Homola Lukáš BC Most 257 268 139 197,70
17. Robertson Thomas BT Notaxo 124 279 129 197,60
18. Vlachovič Jakub ProBowling 186 279 114 197,44
19. Erben Roman Xbowling club 152 273 113 197,30
20. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 98 256 156 197,21
21. Rác Václav Xbowling club 337 290 119 196,65
22. Kolář Jan st. Black Riders 305 279 123 195,05
23. Lang David Car Citon Olomouc 178 278 134 194,80
24. Široký Martin BC Falk 76 277 124 194,59
25. Hladík Karel ProBowling 152 285 126 194,41
26. Koráb Jan Tacl Letohrad 93 289 137 194,35
27. Gutwirth Oto Tacl Letohrad 69 279 131 194,29
28. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 322 277 120 194,03
29. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice 193 300 135 193,40
30. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín 230 278 123 193,20
31. Uher Radovan ProBowling 191 289 125 193,12
32. Liebich Tomáš Xbowling club 314 300 117 191,97
33. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc 190 278 112 191,81
34. Šimánek Ladislav BT Notaxo 164 279 131 191,61
35. Bočan Josef Bombers 73 266 123 190,95
36. Krňák Pavel BK Klíše 146 278 136 190,85
37. Mach Libor Semtamstrike 210 268 128 190,83
38. Teame Habtegabriel Xbowling club 111 254 123 190,68
39. Synek Aleš STRIKE 205 254 127 190,34
40. Seidl Daniel Tacl Letohrad 162 299 130 189,70
41. Kordulík Václav ml. 71 298 123 189,65
42. Hromek Jiří Sypka Blansko 63 257 139 189,51
43. Tichý Tomáš Bowland Olomouc 74 248 132 189,11
44. Kolář Jan ml. Black Riders 66 242 125 188,94
45. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 243 268 114 188,69
46. Beštová Kateřina expert King Pins 217 288 113 188,63
47. Malec Jaromír st. BT Notaxo 164 289 95 188,51
48. Petáková Anna expert King Pins 221 270 88 188,39
49. Mráček Petr 121 299 122 188,15
50. König Antonín Car Citon Olomouc 181 268 120 188,14
51. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice 186 258 128 187,92
52. Rain David BT Notaxo 214 268 112 187,79
53. Čížek Daniel Xbowling club 237 278 120 187,74
54. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek 123 299 120 186,99
55. Tesař František Bowlingzone Pardubice 113 278 122 186,55
56. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 194 268 124 186,39
57. Drábek Aleš Pitch a Ball 165 280 110 186,30
58. Semerák Stanislav BT Notaxo 88 264 128 186,18
59. Chytil Lukáš ProBowling 80 258 134 186,10
60. Matějka Antonín 74 253 142 185,58
61. Colon Josef 89 245 135 185,25
62. Mička Daniel STRIKE 185 266 135 185,24
63. Nejezchleba Stanislav 236 247 124 185,21
64. Burian Ivan ProBowling 75 258 128 184,71
65. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor 70 257 125 184,53
66. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 144 247 134 183,68
67. Demuth Filip BC Most 84 257 126 183,64
68. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 160 255 128 183,49
69. Jedlička Jan Xbowling club 77 245 136 183,26
70. Vopička Karel STRIKE 180 245 105 183,14
71. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc 73 242 120 183,07
72. Vacek Pavel Pitch a Ball 82 258 106 182,95
73. Gurgul Lukáš Xbowling club 77 244 122 182,74
74. Jirků Ladislav SKBC Račice 172 268 127 182,52
75. Beran Jiří st. STRIKE 65 245 109 182,11
76. Straková Irena STRIKE 174 255 123 182,08
77. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice 194 276 112 181,26
78. Slavíková Kateřina 141 245 126 181,21
79. Zvěřinová Lenka 80 258 132 181,09
80. Koráb Pavel Tacl Letohrad 84 256 125 180,94
81. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ 134 249 112 180,93
82. Horáček Petr 155 258 107 180,84
83. Nosek Richard Black Riders 242 278 116 180,82
84. Grunda Daniel Bowland Olomouc 165 247 134 180,61
85. Morávek Jaroslav Tacl Letohrad 76 246 129 180,45
86. Kvasnička Ondřej BT Notaxo 142 265 125 179,85
87. Černá Pavla 1. PSKN Praha 169 277 111 179,73
88. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice 375 267 115 179,64
89. Butal Jaroslav st. 150 256 120 179,61
90. Vojtěchová Markéta Xbowling club 101 246 114 179,20
91. Lebedová Zuzana LASCO 67 225 110 178,73
92. Janošcová Kateřina SK Skivelo 201 259 123 178,70
93. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň 223 276 109 178,51
94. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ 93 275 129 178,37
95. Bobek Vlastimil BC Budějce 78 243 110 178,13
96. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč 139 243 113 177,72
97. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice 214 275 121 177,57
98. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice 181 256 112 177,51
99. Harašta Jiří Goldfish Bowl 67 230 109 177,22
100. Soukup Libor Zíchov Pukls 124 246 114 176,97
101. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice 66 257 120 176,83
102. Čížek Jozef SKBC Račice 72 246 116 176,71
103. Klečka Jiří 140 255 123 176,68
104. Chvojka Milan 84 235 92 176,39
105. Kolář František Seniorbowling CZ 81 234 122 175,40
106. Palečková Martina 68 257 123 174,76
107. Guič Boris Pitch a Ball 62 258 116 174,39
108. Sýkorová Andrea 208 246 116 174,11
109. Šimůnek Pavel st. 157 277 92 174,10
110. Nosková Jitka STRIKE 142 257 121 173,98
111. Závladská Svatava BK Klíše 98 247 106 173,92
112. Černík Vojtěch Xbowling club 176 300 99 173,88
113. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 208 258 128 173,39
114. Polívka Dalibor BC Tábor 75 233 124 173,36
115. Štulc Jan SKBC Račice 65 237 116 173,20
116. Pankivová Božena MBL Mikulov 129 221 122 173,09
117. Dologová Petra Tacl Letohrad 70 257 109 173,07
118. Hradil Vavřinec Xbowling club 75 243 126 172,49
119. Štefková Eva Car Citon Olomouc 179 238 104 172,05
120. Šejvl Jan 85 227 96 171,94
121. Hoschna Jan OKO Křesťan 86 232 110 171,91
122. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice 263 231 116 171,70
123. Květenský Vítězslav STRIKE 294 235 119 171,26
124. Heřmánková Blanka BC Tábor 124 258 118 171,21
125. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč 119 256 111 171,03
126. Sovová Alena BT Notaxo 170 228 116 170,80
127. Stříbrský Václav Xbowling club 99 287 114 170,12
128. Schůt Ladislav 84 227 117 169,90
129. Salaquarda Tadeáš 95 247 107 169,87
130. Poprocký Michal Kelímci 78 224 121 169,86
131. Tětek Petr BC Hluboká 145 255 121 169,71
132. Bílek Miroslav Semtamstrike 120 236 110 169,63
133. John Jiří VČ 62 245 107 169,19
134. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ 86 212 113 169,10
135. Vlk Jakub Xbowling club 95 240 109 168,96
136. Paračka Andrej Big Lebowski abides 123 244 109 168,95
137. Slezák Luboš STRIKE 195 251 109 168,79
138. Maléřová Pavlína 76 212 122 168,68
139. Čoupek Alex ProBowling 74 267 93 168,41
140. Štafa Pavel 117 279 97 168,23
141. Kunc Oto 189 257 113 168,03
142. Malcová Gabriela BT Notaxo 129 235 117 166,91
143. Hejdučková Kateřina st. Haná BC 86 222 118 166,77
144. Prokop Zdeněk 165 237 32 166,61
145. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice 73 217 101 166,48
146. Lakomý Jan 84 238 111 166,43
147. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ 194 235 113 166,34
148. Jirsa Miloš 90 224 122 165,92
149. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč 232 267 109 165,28
150. Parkan Miloš 170 233 110 164,71
151. Vavrla Zdeněk Krocan.com 87 242 104 164,29
152. Štefl Radek 80 233 119 163,70
153. Kříž Martin Wawe House Gang 73 220 107 163,05
154. Černíková Karolína BK Klíše 181 226 110 162,75
155. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club 158 226 110 162,73
156. Kolářová Hana Black Riders 142 220 109 162,54
157. Nováková Iva Poděbradští tygři 167 256 113 162,35
158. Homola Ladislav BC Most 103 224 108 162,09
159. Strejcová Tereza Poděbradští tygři 193 256 98 160,66
160. Stupka Jan KRPA 72 224 98 160,18
161. Vácha Petr 110 246 98 159,93
162. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice 173 205 115 159,59
163. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň 145 246 79 159,48
164. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice 95 255 113 159,39
165. Schön Viktor st. Family S 142 254 105 159,25
166. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč 152 233 107 159,24
167. Prokopová Dagmar 221 234 111 159,15
168. Sopková Irena 111 225 118 159,14
169. Krňáková Šárka BK Klíše 189 246 99 158,46
170. Hrazdírová Lucie Blansko 97 205 96 157,90
171. Schönová Jana Family S 81 233 123 157,83
172. Černíková Michaela Xbowling club 164 247 93 157,42
173. Egert Jiří Rabbits Praha 96 206 101 157,31
174. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF 63 227 103 157,29
175. Větrovský Jaromír Rabbits Praha 61 210 112 156,28
176. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice 115 213 95 155,91
177. Lencová Anežka Seniorbowling CZ 72 244 86 153,57
178. Bora František 120 207 101 153,04
179. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice 92 254 111 152,78
180. Tětková Lenka 63 203 107 149,68
181. Soukupová Dana Seniorbowling CZ 120 207 93 147,15
182. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice 64 212 98 145,78
183. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice 75 194 100 145,73
184. Harvánek Petr 66 181 84 141,00

Krátké zprávy

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

10.03.2020 v 12:58

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: MČR seniorských dvojic odloženo.

05.03.2020 v 09:55

Otevřena "obsazovačka" na 9. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích.

01.03.2020 v 15:13

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí PRESTIGE 8, první hry se již zapisují.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige 2019-2020

Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek

2. místo, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Varhaníček Pavel
Kelímci
Varhaníček Pavel

Varhaníček Pavel

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS