| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 4. | MČR juniorů, kadeti 19 až 21 let | 8. | 173 | 157 | 193 | 168 | 184 | 189 | 177,33 | ||||
| 6. 4. | PRESTIGE Tour | 22. | 186 | 222 | 183 | 205 | 211 | 210 | 202,83 | 74 | |||
| 29. 3. | Extraliga ČBL východ sk.o finále | 156 | 168 | 249 | 172 | 183 | 213 | 190,17 | |||||
| 9. 3. | PRESTIGE Tour | 15. | 228 | 212 | 172 | 209 | 179 | 241 | 206,83 | 83 | |||
| 1. 3. | Extraliga ČBL východ sk.o finále | 201 | 228 | 189 | 181 | 198 | 166 | 202 | 195,00 | ||||
| 10. 2. | PRESTIGE Tour | 54. | 186 | 166 | 187 | 137 | 154 | 232 | 177,00 | 47 | |||
| 1. 2. | Extraliga ČBL východ sk.o finále | 234 | 180 | 172 | 192 | 268 | 196 | 207,00 | |||||
| 25. 1. | Mistrovství ČR - ABL, jednotlivci | 29. | 188 | 233 | 188 | 159 | 173 | 188,20 | |||||
| 24. 1. | Mistrovství ČR - ABL, družstva | 200 | 161 | 257 | 148 | 210 | 132 | 197 | 186,43 | ||||
| 6. 1. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, stř. & jižní Morava | 2. | 212 | 167 | 236 | 278 | 247 | 206 | 224,33 | ||||
| 4. 1. | Extraliga ČBL východ sk.o finále | 228 | 248 | 175 | 205 | 244 | 278 | 229,67 | |||||
| 14. 12. | Extraliga ČBL východ sk.A | 233 | 192 | 187 | 212 | 169 | 198,60 | ||||||
| 8. 12. | PRESTIGE Tour | 28. | 204 | 199 | 206 | 187 | 176 | 224 | 199,33 | 64 | |||
| 18. 11. | 1. liga B St.&JM | 161 | 195 | 151 | 199 | 176,50 | |||||||
| 17. 11. | PRESTIGE Tour | 36. | 213 | 132 | 156 | 214 | 164 | 186 | 177,50 | 63 | |||
| 15. 11. | Juniorská extraliga sk. Východ | 192 | 161 | 189 | 214 | 168 | 201 | 180 | 186,43 | ||||
| 2. 11. | Extraliga ČBL východ sk.A | 179 | 196 | 221 | 201 | 203 | 182 | 197,00 | |||||
| 29. 10. | 1. liga B St.&JM | 207 | 175 | 167 | 182 | 190 | 184,20 | ||||||
| 27. 10. | PRESTIGE Tour | 39. | 154 | 180 | 181 | 160 | 203 | 201 | 179,83 | 62 | |||
| 15. 10. | 1. liga B St.&JM | 149 | 170 | 191 | 176 | 204 | 178,00 | ||||||
| 6. 7. | Motiv Open | 145 | 183 | 244 | 188 | 187 | 212 | 193,17 | |||||
| 6. 7. | Motiv Open | Re | 183 | 172 | 239 | 181 | 171 | 178 | 187,33 | ||||
| 6. 7. | Motiv Open | Re | 132 | 232 | 203 | 161 | 173 | 191 | 182,00 | ||||
| 6. 7. | Motiv Open | Re | 183 | 163 | 236 | 159 | 206 | 131 | 179,67 | ||||
| 6. 7. | Motiv Open | Re | 184 | 155 | 190 | 181 | 148 | 204 | 177,00 | ||||
| 15. 6. | Mistrovství ČR - ABL, jednotlivci | 25. | 212 | 169 | 205 | 234 | 158 | 195,60 | |||||
| 14. 6. | Mistrovství ČR - ABL, družstva | 254 | 196 | 180 | 226 | 189 | 257 | 170 | 211 | 149 | 203,56 | ||
| 2. 6. | Mistroství regionu ABL a ČBA, střední & jižní Morava | 8. | 236 | 170 | 180 | 183 | 211 | 202 | 197,00 | ||||
| 25. 5. | Finále ČBL 2025 | 274 | 216 | 203 | 202 | 258 | 218 | 237 | 218 | 228,25 | |||
| 24. 5. | Finále ČBL 2025 | 153 | 177 | 225 | 279 | 235 | 196 | 226 | 213,00 | ||||
| 22. 5. | 1. liga o titul St. & JM | 241 | 200 | 208 | 247 | 264 | 189 | 206 | 222,14 | ||||
| 18. 5. | MČR jednotlivců, muži | 30. | 225 | 137 | 171 | 213 | 142 | 232 | 186,67 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.
Nejlepší hráčka kategorie P190 - 10. turnaj Prestige Tour 2025/26