| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | Podnikovka | 27. | 160 | 125 | 169 | 144 | 149,50 | |||
| 20. 4. | Podnikovka | 34. | 105 | 162 | 161 | 134 | 140,50 | |||
| 23. 3. | Podnikovka | 29. | 111 | 161 | 145 | 157 | 143,50 | |||
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 38. | 125 | 115 | 133 | 150 | 130,75 | 8 | ||
| 9. 3. | Podnikovka | 27. | 139 | 143 | 138 | 140,00 | ||||
| 9. 2. | Podnikovka | 21. | 120 | 201 | 146 | 160 | 156,75 | |||
| 26. 1. | Podnikovka | 21. | 123 | 122 | 129 | 243 | 154,25 | |||
| 1. 12. | Podnikovka | 41. | 132 | 115 | 138 | 112 | 124,25 | |||
| 3. 11. | Podnikovka | 26. | 133 | 149 | 145 | 157 | 146,00 | |||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 21. | 147 | 152 | 126 | 151 | 144,00 | 14 | ||
| 20. 10. | Podnikovka | 17. | 140 | 194 | 155 | 123 | 153,00 | |||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 20. | 117 | 146 | 133 | 162 | 145 | 175 | 146,33 | 10 |
| 22. 9. | Podnikovka | 25. | 157 | 129 | 165 | 131 | 145,50 | |||
| 8. 9. | Podnikovka | 34. | 129 | 155 | 116 | 130 | 132,50 | |||
| 8. 6. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 19. | 156 | 125 | 142 | 179 | 135 | 147,40 | ||
| 2. 6. | Podnikovka | 10. | 178 | 140 | 192 | 170,00 | ||||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 17. | 143 | 112 | 172 | 147 | 189 | 113 | 146,00 | 20 |
| 19. 5. | Podnikovka | 31. | 142 | 137 | 132 | 151 | 140,50 | |||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.