| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 167 | 173 | 144 | 157 | 132 | 154,60 | ||
| 4. 5. | 4.liga B Prosek | 166 | 96 | 118 | 133 | 130 | 128,60 | |||
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 30. | 136 | 109 | 121 | 148 | 151 | 133,00 | ||
| 20. 4. | Podnikovka | 33. | 168 | 132 | 142 | 129 | 142,75 | |||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 21. | 131 | 157 | 151 | 126 | 128 | 160 | 142,17 | 19 |
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 26. | 156 | 123 | 120 | 156 | 156 | 133 | 140,67 | |
| 9. 3. | Podnikovka | 25. | 148 | 155 | 138 | 145 | 146,50 | |||
| 2. 3. | 4.liga B Prosek | 154 | 115 | 58 | 150 | 127 | 120,80 | |||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 132 | 143 | 147 | 139 | 207 | 153,60 | ||
| 23. 2. | Podnikovka | 20. | 160 | 153 | 148 | 167 | 157,00 | |||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 32. | 136 | 125 | 162 | 160 | 148 | 128 | 143,17 | 20 |
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 14. | 153 | 173 | 196 | 159 | 156 | 167,40 | ||
| 9. 2. | Podnikovka | 33. | 144 | 130 | 156 | 151 | 145,25 | |||
| 2. 2. | 4.liga B Prosek | 136 | 168 | 132 | 124 | 154 | 142,80 | |||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 21. | 160 | 173 | 130 | 158 | 183 | 160,80 | ||
| 26. 1. | Podnikovka | 26. | 149 | 128 | 146 | 163 | 146,50 | |||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 26. | 125 | 148 | 153 | 170 | 127 | 144,60 | ||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 21. | 165 | 140 | 149 | 141 | 149 | 176 | 153,33 | 21 |
| 4. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 27. | 170 | 136 | 137 | 148 | 155 | 149,20 | ||
| 21. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 141 | 138 | 134 | 159 | 110 | 136,40 | ||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 32. | 119 | 141 | 139 | 151 | 137,50 | 13 | ||
| 7. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 155 | 135 | 142 | 147 | 124 | 140,60 | ||
| 1. 12. | Podnikovka | 19. | 160 | 148 | 136 | 185 | 157,25 | |||
| 23. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 17. | 195 | 160 | 171 | 145 | 154 | 165,00 | ||
| 19. 11. | Letenský pohár na Radavě | 22. | 107 | 159 | 147 | 142 | 138,75 | 7 | ||
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 141 | 136 | 118 | 164 | 147 | 141,20 | ||
| 4. 11. | 5.liga Prosek | 85 | 136 | 140 | 172 | 133,25 | ||||
| 3. 11. | Podnikovka | 23. | 146 | 146 | 158 | 157 | 151,75 | |||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 3. | 162 | 176 | 213 | 173 | 127 | 223 | 179,00 | 32 |
| 20. 10. | Podnikovka | 11. | 154 | 162 | 179 | 136 | 157,75 | |||
| 14. 10. | 5.liga Prosek | 142 | 135 | 162 | 116 | 146 | 140,20 | |||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 23. | 182 | 102 | 178 | 153 | 153,75 | 7 | ||
| 23. 9. | 5.liga Prosek | 173 | 145 | 137 | 132 | 146,75 | ||||
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 8. | 200 | 165 | 223 | 162 | 187,50 | 44 | ||
| 22. 9. | Podnikovka | 17. | 170 | 143 | 193 | 115 | 155,25 | |||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 162 | 144 | 120 | 137 | 120 | 136,60 | ||
| 8. 9. | Podnikovka | 15. | 137 | 159 | 182 | 159,33 | ||||
| 2. 9. | 5.liga Prosek | 166 | 174 | 118 | 137 | 151 | 149,20 | |||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 16. | 137 | 184 | 172 | 181 | 168,50 | 18 | ||
| 12. 8. | Radavské play-off | 8. | 166 | 143 | 137 | 144 | 183 | 136 | 151,50 | 10 |
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 18. | 182 | 145 | 194 | 160 | 170,25 | 28 | ||
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 18. | 164 | 146 | 201 | 183 | 173,50 | 26 | ||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 145 | 181 | 154 | 148 | 193 | 187 | 168,00 | 29 |
| 8. 6. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 20. | 172 | 171 | 119 | 144 | 126 | 146,40 | ||
| 2. 6. | Podnikovka | 19. | 153 | 168 | 152 | 157,67 | ||||
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 17. | 200 | 128 | 173 | 147 | 172 | 164,00 | ||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 12. | 148 | 242 | 170 | 176 | 161 | 158 | 175,83 | 25 |
| 19. 5. | Podnikovka | 16. | 151 | 157 | 174 | 156 | 159,50 | |||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.