| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | Podnikovka | 1. | 209 | 183 | 191 | 212 | 198,75 | ||||
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 13. | 185 | 147 | 170 | 192 | 161 | 171,00 | |||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 11. | 160 | 224 | 167 | 180 | 183 | 173 | 181,17 | 29 | |
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 3. | 170 | 201 | 197 | 196 | 214 | 154 | 188,67 | ||
| 29. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 179 | 193 | 185 | 211 | 181 | 170 | 186,50 | ||
| 25. 3. | Radavské Play off | 1. | 160 | 182 | 206 | 211 | 204 | 194 | 159 | 188,00 | 33 |
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 155 | 194 | 194 | 171 | 235 | 173 | 187,00 | 44 | |
| 15. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 4. | 205 | 178 | 188 | 202 | 178 | 190,20 | |||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 3. | 182 | 178 | 181 | 176 | 202 | 183,80 | |||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 186 | 195 | 204 | 212 | 179 | 186 | 193,67 | 50 | |
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 2. | 204 | 208 | 173 | 181 | 169 | 187,00 | |||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 180 | 224 | 180 | 214 | 199,50 | ||||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 206 | 194 | 203 | 199 | 177 | 195,80 | |||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 195 | 225 | 181 | 238 | 214 | 189 | 207,00 | 41 | |
| 21. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 195 | 175 | 199 | 192 | 192 | 190,60 | |||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 3. | 204 | 182 | 190 | 159 | 204 | 223 | 193,67 | 42 | |
| 19. 11. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 207 | 184 | 171 | 182 | 181 | 188 | 185,50 | 28 | |
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 3. | 182 | 224 | 179 | 213 | 177 | 195,00 | |||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 180 | 204 | 201 | 173 | 166 | 215 | 189,83 | 34 | |
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 181 | 160 | 171 | 198 | 177,50 | ||||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 3. | 181 | 223 | 163 | 202 | 179 | 154 | 183,67 | 27 | |
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 5. | 186 | 186 | 184 | 225 | 195,25 | 47 | |||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 3. | 192 | 170 | 148 | 226 | 184,00 | ||||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 4. | 245 | 186 | 183 | 184 | 199,50 | 30 | |||
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 3. | 189 | 229 | 196 | 220 | 208,50 | 43 | |||
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 4. | 234 | 168 | 223 | 191 | 204,00 | 40 | |||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 185 | 196 | 212 | 191 | 177 | 162 | 187,17 | 31 | |
| 2. 6. | Podnikovka | 1. | 189 | 173 | 212 | 191,33 | |||||
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 9. | 169 | 169 | 198 | 161 | 174,25 | ||||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 193 | 202 | 206 | 192 | 171 | 238 | 200,33 | 36 | |
| 20. 5. | 2. liga A PRG | 210 | 155 | 185 | 190 | 202 | 168 | 176 | 183,71 | ||
| 19. 5. | Podnikovka | 2. | 184 | 168 | 231 | 226 | 202,25 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.