Rekapitulace Semifinále Seniorské ligy

Letošní sezóna Seniorské ligy 2021/22 se hraje poprvé jinak než v předešlých ročnících SBL. Nehrála se žádná baráž jako dříve, ta byla nahrazena oblastními semifinále, kde 24 týmů bojovalo o účast do finálové dvanáctky.

První květnovou neděli si dala dostaveníčko v bowlingovém centru Best Bowling Praha nejlepší družstva z oblasti „ZÁPAD“ ze základních skupin a center Lucerna Plzeň, Bowling Hluboká, Strikeland Chomutov a pražských Xbowling Prosek, Best Bowling Zličín a Bowling Na Ovčíně. Ve stejný den proběhla sešlost nejlepších týmů i z oblasti „VÝCHOD“ v Bowland centru Olomouc, ve které byli zástupci z center: Jadran Frýdek Místek, BB Brno, Bowlingzone Pardubice a Radava Ústí nad Orlicí.

Na obou centrech bylo 12 účastníků rozděleno do dvou šestičlenných skupin A a B, kde se v každé bojovalo o dvě přímá postupová místa systémem „každý s každým“. O další dvě místa se bojovalo v dodatkovém zápase play-off.

Podrobný výsledkový servis a reportáže naleznete na následujících odkazech:

- Semifinále ZÁPAD - sk. A >> zde

- Semifinále ZÁPAD - sk. B >> zde

- Semifinále VÝCHOD - sk. A >> zde

- Semifinále VÝCHOD - sk. B >> zde

Postupy do letošního Finále SBL, které se hraje 5.6.2022 od 10.oo hod v centru Bowlingzone Pardubice si vybojovala družstva ABB VIDLATÁ SEČ, BESTARMY, BLACK RIDERS, BOWLINGSPOT, BOWLINGZONE, KAMENANGAN, KULOVÝ BLESK, LEGENDY, LUCERNA, NOTAXO, POHODÁŘI, TACL LETOHRAD.

Seznam postupujících je pestrý a slibuje velké mače, finálové rozlosování připraví Sportovně technická komise ČBA a vydá jej nejpozději 2 dny před finále společně s mazacím modelem.