Senior Cup Tour Tišnov, 1. turnaj

Jaruška Krejčí a jejich 17 tišnovských poddaných

Zdravíme Vás, přátelé. Po delší době jsme tady s reportem z turnaje Senior Cup Tour Tišnov. Věříme, že se i v tomto směru polepšíme, stejně jako u ABL a opět budete včas informováni o turnajích či akcích, které naše centrum Xbowling Tišnov pořádalo. Takže první vlaštovka.

Sice je to již 14 dní, ale nebudeme to odkládat na další měsíc. Takže v neděli 14. dubna 2024 se za plné účasti 18 hráčů odehrál turnaj pro naše odrostlé juniory, Senior Cup Tour Tišnov. Pohled na složení 17 mužů a jediné ženy by mohl být pro slabší ženskou dušičku trošku frustrující. Ne tak pro Jarušku Krejčí. Ta si ze všech přítomných pánů udělala své domestiky, povodila si je jako loutky a po finálové hře bylo jasné, která žena tady vládne rukou pevnou a nekompromisní.

Nejlepším z mužů byl celkově druhý Petr Kobza a třetí místo získal další přespolní, Franta Ježek. Vlastně i na čtvrtém místě máme, stejně jako vítězku, návštěvníka z Hané, Víťu Hasníka. Teprve pak následují naši domácí borci. Až pátý skončil horký favorit Karel Bajer a naopak milé překvapil ceněným šestým místem Luba Navrátil. Taková byla tedy TOP šestka dubnového SCT Tišnov.

Nebudeme to prodlužovat a jsme tady hned s pozvánkou na další Senior Cup Tour Tišnov, který hrajeme v neděli 12.5.2024. Obsazovačka je v tuto chvíli sice již naplněna, ale přesto ji sledujte, místa se uvolňují a naplňují, prostě takový normální život obsazovačky.

Děkujeme všem za krásnou bowlingovou neděli a pánové, polepšete se, začněte trénovat nebo na Vás pošleme víc takových Jarušek.