Seniorská bowlingová liga Blansko, 2. kolo

Výsledky, tabulka a Výsledkový zpravodaj.

SBL Blansko

Druhý hrací večer Seniorské bowlingové ligy v Blansku málem ani nezačal :)
Ještě tři minuty před šestou hodinou byly na herně pouze dva hráči a to ještě každý z jiného družstva. Ale během další minuty bylo vše jinak a najednou tu byly všichni a mohlo se začít. Dnešní večer patřil opět družstvu Senior Team Blansko, které zaznamenalo pouze jednu porážku z šesti zápasů a s 48 body vedou tabulku. Senior Team Boskovice udržel i po druhém hracím dni druhou příčku (34,5 bodů) . Mladí a neklidní Boskovice jsou zatím třetí (21,5 bodů) ,ale Rovináři Boskovice se už na ně pomalu dotahují (16 bodů).

Druhý hrací den se nejlépe povedl Haničce Chládkové (Senior Team Blansko) , která měla nejvyšší nához (227) , nejlepší průměr (186,17) a také získala nejvíce hracích bodů v jednotlivcích (5) . Třetí hrací den je naplánován na středu 15.1.2014. AŤ TO PADÁ!!!!

Výsledkový zpravodaj je přidán níže v příloze. Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspešnost, průměry týmů) s možností nastavení jednotlivých kol, najdete ZDE.
Stránky SBL s dalšími informacemi jsou na www.seniorbowling-liga.cz.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Senior team Blansko 6 3219 526,50 22,0
2. Senior team Boskovice 6 3020 501,33 16,0
3. Rovináři Boskovice 6 2999 495,83 11,0
4. Mladí a neklidní Boskovice 6 2932 488,67 11,0

Zápasy kola

Senior team Boskovice5041
Rovináři Boskovice5124

UTKÁNÍ

Vlček Petr 160 1 : 0 156 Trnečka Jiří
Láník Igor +2 150 0 : 1 159 Mareček Ivo
Kšica Jan 194 0 : 1 197 Rychtařík Josef +4
Mladí a neklidní Boskovice4511
Senior team Blansko5184
Rovináři Boskovice5454
Senior team Blansko4891

UTKÁNÍ

Trnečka Jiří 195 1 : 0 161 Chládková Hana +10
Mareček Ivo 200 1 : 0 136 Chládek Vlastimil st.
Rychtařík Josef +4 150 0 : 1 192 Bacík Miloš
Senior team Boskovice5425
Mladí a neklidní Boskovice4820

UTKÁNÍ

Vlček Petr 196 1 : 0 186 Doležel Josef
Láník Igor +2 178 1 : 0 152 Gheorghe Karel
Kšica Jan 168 1 : 0 144 Žáček Ladislav
Mladí a neklidní Boskovice5554
Rovináři Boskovice4831

UTKÁNÍ

Žáček Ladislav 136 0 : 1 162 Trnečka Jiří
Doležel Josef 202 1 : 0 163 Mareček Ivo
Gheorghe Karel 217 1 : 0 158 Rychtařík Josef +4
Senior team Blansko5414
Senior team Boskovice4921

UTKÁNÍ

Chládková Hana +10 199 1 : 0 146 Vlček Petr
Chládek Vlastimil st. 157 0 : 1 163 Láník Igor +2
Bacík Miloš 185 1 : 0 183 Kšica Jan
Senior team Blansko5545
Mladí a neklidní Boskovice4260
Rovináři Boskovice4701
Senior team Boskovice4784

UTKÁNÍ

Trnečka Jiří 138 0 : 1 148 Vlček Petr
Mareček Ivo 184 1 : 0 138 Láník Igor +2
Rychtařík Josef +4 148 0 : 1 192 Kšica Jan
Mladí a neklidní Boskovice4791
Senior team Boskovice5224

UTKÁNÍ

Gheorghe Karel 164 0 : 1 169 Vlček Petr
Žáček Ladislav 138 0 : 1 184 Láník Igor +2
Doležel Josef 177 1 : 0 169 Kšica Jan
Senior team Blansko5634
Rovináři Boskovice5291

UTKÁNÍ

Chládková Hana +10 204 1 : 0 196 Trnečka Jiří
Chládek Vlastimil st. 171 1 : 0 139 Mareček Ivo
Bacík Miloš 188 0 : 1 194 Rychtařík Josef +4
Senior team Boskovice4821
Senior team Blansko5544

UTKÁNÍ

Vlček Petr 167 0 : 1 237 Chládková Hana +10
Láník Igor +2 154 0 : 1 163 Chládek Vlastimil st.
Kšica Jan 161 1 : 0 154 Bacík Miloš
Rovináři Boskovice4600
Mladí a neklidní Boskovice5395

UTKÁNÍ

Trnečka Jiří 151 0 : 1 177 Gheorghe Karel
Mareček Ivo 140 0 : 1 192 Doležel Josef
Rychtařík Josef +4 169 0 : 1 170 Žáček Ladislav

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 7. turnaje Prestige Tour 2022/23

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190, nejlepší seniorka - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 7. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vacek Tomáš
Bowling Hluboká
Vacek Tomáš

Vacek Tomáš

Bowling Hluboká

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Vítězka 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/