Seniorská bowlingová liga Praha, 4. kolo

Druhá míza stále vládne tabulce.

Ve středu 26.2.2014 se hrál již 4. hrací den seniorské ligy Praha a hrálo se již tradičně na bowlingové herně na Ovčíně. Dnes se nám na soupiskách představilo i několik nových hráčů mezi kterými nejvíce zazářil Jan Vyšín v dresu Oldies teamu a připsal si nejvyšší průměr dne 208,57. Byli jsme svědky náhozu přes 250, jehož autorem byl Marcel Štochl s náhozem 267.

Dosavadní prvenství si s náskokem 10-ti bodů pohlídalo družstvo Druhá míza Ovčín (112b) a pořadí družstev po dnešním hracím dni zůstalo skoro stejné. Vyjímkou bylo jen družstvo Rabbits Praha, které s konečnými 101 body nahradilo na 2. místě LASCO Legend (88,5b) a to se tím pádem propadlo na 3. místo. Další pořadí je následující: Oldies team, Family S, Divoženky, Chlapi od Botiče a tabulku uzavírá SPP- SENIOR. SBL má před sebou ještě 2 další kola, to příští se hraje 6.3.2014 v tradičním čase od 18.00 hod.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspěšnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE. Ligový zpravodaj je níže v příloze. Stránky SBL s dalšími informacemi jsou na www.seniorbowling-liga.cz.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. RABBITS Praha 7 3925 549,29 29,0
2. Druhá míza Ovčín 7 4211 596,57 27,0
3. Oldies team 7 3874 550,00 24,0
4. Family S 7 3990 556,00 21,0
5. LASCO Legend 7 3915 558,29 16,0
6. Chlapi od Botiče 7 3458 494,00 11,0
7. Divoženky 7 3506 468,86 10,0
8. SPP- SENIOR 7 2639 371,00 2,0

Zápasy kola

RABBITS Praha5275
Chlapi od Botiče4550

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 169 1 : 0 139 Sedlář Stanislav
Havel Petr 171 1 : 0 136 Školka Miroslav
Nováková Miluše +10 187 1 : 0 180 Colon Josef
LASCO Legend4901
Oldies team5184

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 145 0 : 1 157 Běhal Jaroslav
Lebeda František 177 1 : 0 174 Rathouský Tomáš +6
Rýdel Jan 168 0 : 1 187 Vyšín Jan
Druhá míza Ovčín6035
Divoženky4980

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 223 1 : 0 151 Konečná Marie +10
Pekár Petr 183 1 : 0 169 Krynická Drahomíra +12
Štochl Marcell +5 197 1 : 0 178 Flegelová Dáša +10
SPP- SENIOR4001
Family S6024

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 157 1 : 0 142 Schön Viktor st. +2
Kasl Ferdinand +5 128 0 : 1 236 Schönová Jana +11
Štrupl František +1 115 0 : 1 224 Korynta Jan +1
Divoženky4910
Family S5545

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 174 0 : 1 190 Schön Viktor st. +2
Konečná Marie +10 151 0 : 1 173 Schönová Jana +11
Krynická Drahomíra +12 166 0 : 1 191 Korynta Jan +1
Druhá míza Ovčín5675
SPP- SENIOR4160

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 189 1 : 0 121 Tittl Pavel
Pekár Petr 191 1 : 0 159 Kasl Ferdinand +5
Štochl Marcell +5 187 1 : 0 136 Štrupl František +1
Chlapi od Botiče4560
Oldies team5465

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 139 0 : 1 148 Běhal Jaroslav
Školka Miroslav 190 0 : 1 247 Vyšín Jan
Colon Josef 127 0 : 1 151 Rathouský Tomáš +6
RABBITS Praha6325
LASCO Legend5680

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 181 1 : 0 175 Plešinger František +1
Egert Jiří +2 238 1 : 0 197 Lebeda František
Nováková Miluše +10 213 1 : 0 196 Rýdel Jan
Druhá míza Ovčín5101
Oldies team6184

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 130 0 : 1 219 Rathouský Tomáš +6
Pekár Petr 173 0 : 1 233 Vyšín Jan
Štochl Marcell +5 207 1 : 0 166 Běhal Jaroslav
RABBITS Praha5614
Family S5221

UTKÁNÍ

Havel Petr 155 0 : 1 171 Schön Viktor st. +2
Egert Jiří +2 204 1 : 0 201 Schönová Jana +11
Nováková Miluše +10 202 1 : 0 150 Korynta Jan +1
SPP- SENIOR3510
LASCO Legend5545

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 97 0 : 1 214 Plešinger František +1
Kasl Ferdinand +5 114 0 : 1 159 Lebeda František
Štrupl František +1 140 0 : 1 181 Rýdel Jan
Chlapi od Botiče4892
Divoženky4903

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 145 1 : 0 138 Krynická Drahomíra +12
Školka Miroslav 160 0 : 1 176 Flegelová Dáša +10
Colon Josef 184 1 : 0 176 Konečná Marie +10
LASCO Legend5653
Divoženky5192

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 183 0 : 1 195 Konečná Marie +10
Lebeda František 223 1 : 0 132 Krynická Drahomíra +12
Rýdel Jan 159 0 : 1 192 Flegelová Dáša +10
SPP- SENIOR3540
Chlapi od Botiče4975

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 125 0 : 1 151 Sedlář Stanislav
Kasl Ferdinand +5 114 0 : 1 137 Školka Miroslav
Štrupl František +1 115 0 : 1 209 Colon Josef
RABBITS Praha5521
Druhá míza Ovčín5984

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 212 1 : 0 200 Vilkus Jaroslav
Egert Jiří +2 147 0 : 1 191 Pekár Petr
Nováková Miluše +10 193 0 : 1 207 Štochl Marcell +5
Family S5944
Oldies team5621

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 147 0 : 1 226 Vyšín Jan
Schönová Jana +11 210 1 : 0 194 Rathouský Tomáš +6
Korynta Jan +1 237 1 : 0 142 Soušek Milan
SPP- SENIOR3690
RABBITS Praha4885

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 152 0 : 1 180 Glezgo Štefan
Kasl Ferdinand +5 119 0 : 1 136 Havel Petr
Štrupl František +1 98 0 : 1 172 Nováková Miluše +10
Oldies team5514
Divoženky4801

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 162 0 : 1 189 Flegelová Dáša +10
Soušek Milan 175 1 : 0 158 Konečná Marie +10
Vyšín Jan 214 1 : 0 133 Krynická Drahomíra +12
LASCO Legend5621
Family S6134

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 217 1 : 0 142 Schön Viktor st. +2
Lebeda František 164 0 : 1 243 Schönová Jana +11
Rýdel Jan 181 0 : 1 228 Korynta Jan +1
Druhá míza Ovčín5914
Chlapi od Botiče5091

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 192 1 : 0 166 Sedlář Stanislav
Pekár Petr 192 1 : 0 129 Školka Miroslav
Štochl Marcell +5 207 0 : 1 214 Colon Josef
Chlapi od Botiče4720
LASCO Legend6005
Family S5611
Druhá míza Ovčín6724

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 179 0 : 1 246 Vilkus Jaroslav
Schönová Jana +11 182 0 : 1 227 Pekár Petr
Korynta Jan +1 200 1 : 0 199 Štochl Marcell +5
Oldies team5521
RABBITS Praha5864

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 151 0 : 1 189 Glezgo Štefan
Soušek Milan 228 1 : 0 194 Egert Jiří +2
Vyšín Jan 173 0 : 1 203 Nováková Miluše +10
Divoženky5644
SPP- SENIOR3931

UTKÁNÍ

Krynická Drahomíra +12 146 0 : 1 159 Štrupl František +1
Flegelová Dáša +10 194 1 : 0 120 Tittl Pavel
Konečná Marie +10 224 1 : 0 114 Kasl Ferdinand +5
Oldies team5275
SPP- SENIOR3560

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 187 1 : 0 113 Tittl Pavel
Soušek Milan 160 1 : 0 149 Kasl Ferdinand +5
Vyšín Jan 180 1 : 0 94 Štrupl František +1
Divoženky4640
RABBITS Praha5795

UTKÁNÍ

Konečná Marie +10 165 0 : 1 178 Glezgo Štefan
Krynická Drahomíra +12 134 0 : 1 194 Egert Jiří +2
Flegelová Dáša +10 165 0 : 1 207 Nováková Miluše +10
Family S5442
Chlapi od Botiče5803

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 126 0 : 1 196 Sedlář Stanislav
Schönová Jana +11 212 1 : 0 207 Školka Miroslav
Korynta Jan +1 206 1 : 0 177 Colon Josef
LASCO Legend5761
Druhá míza Ovčín6704

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 205 0 : 1 214 Vilkus Jaroslav
Lebeda František 225 1 : 0 184 Pekár Petr
Rýdel Jan 146 0 : 1 272 Štochl Marcell +5

Krátké zprávy

22.02.2021 v 07:50

ME seniorů 2021 v Berlíně zrušeno.

12.02.2021 v 08:38

Dle předpokladů se znovu odkládá ME žen, které mělo proběhnout na začátku června v Dánsku.

19.01.2021 v 09:48

Mistrovství světa juniorů do 18 let, které se mělo konat letos v červnu ve Švédsku, se překládá na rok 2022

18.01.2021 v 10:52

ME juniorů 2021 v Tilburgu se vzhledem k aktuální situaci odkládá na podzim.

25.11.2020 v 12:28

Ohledně restartu bowlingových soutěží čekáme na výsledek nedělního jednání vlády, které by mělo definovat podmínky pro sport.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS