Seniorská bowlingová liga Praha, 4. kolo

Druhá míza stále vládne tabulce.

Ve středu 26.2.2014 se hrál již 4. hrací den seniorské ligy Praha a hrálo se již tradičně na bowlingové herně na Ovčíně. Dnes se nám na soupiskách představilo i několik nových hráčů mezi kterými nejvíce zazářil Jan Vyšín v dresu Oldies teamu a připsal si nejvyšší průměr dne 208,57. Byli jsme svědky náhozu přes 250, jehož autorem byl Marcel Štochl s náhozem 267.

Dosavadní prvenství si s náskokem 10-ti bodů pohlídalo družstvo Druhá míza Ovčín (112b) a pořadí družstev po dnešním hracím dni zůstalo skoro stejné. Vyjímkou bylo jen družstvo Rabbits Praha, které s konečnými 101 body nahradilo na 2. místě LASCO Legend (88,5b) a to se tím pádem propadlo na 3. místo. Další pořadí je následující: Oldies team, Family S, Divoženky, Chlapi od Botiče a tabulku uzavírá SPP- SENIOR. SBL má před sebou ještě 2 další kola, to příští se hraje 6.3.2014 v tradičním čase od 18.00 hod.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspěšnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE. Ligový zpravodaj je níže v příloze. Stránky SBL s dalšími informacemi jsou na www.seniorbowling-liga.cz.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. RABBITS Praha 7 3925 549,29 29,0
2. Druhá míza Ovčín 7 4211 596,57 27,0
3. Oldies team 7 3874 550,00 24,0
4. Family S 7 3990 556,00 21,0
5. LASCO Legend 7 3915 558,29 16,0
6. Chlapi od Botiče 7 3458 494,00 11,0
7. Divoženky 7 3506 468,86 10,0
8. SPP- SENIOR 7 2639 371,00 2,0

Zápasy kola

RABBITS Praha5275
Chlapi od Botiče4550

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 169 1 : 0 139 Sedlář Stanislav
Havel Petr 171 1 : 0 136 Školka Miroslav
Nováková Miluše +10 187 1 : 0 180 Colon Josef
LASCO Legend4901
Oldies team5184

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 145 0 : 1 157 Běhal Jaroslav
Lebeda František 177 1 : 0 174 Rathouský Tomáš +6
Rýdel Jan 168 0 : 1 187 Vyšín Jan
Druhá míza Ovčín6035
Divoženky4980

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 223 1 : 0 151 Konečná Marie +10
Pekár Petr 183 1 : 0 169 Krynická Drahomíra +12
Štochl Marcell +5 197 1 : 0 178 Flegelová Dáša +10
SPP- SENIOR4001
Family S6024

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 157 1 : 0 142 Schön Viktor st. +2
Kasl Ferdinand +5 128 0 : 1 236 Schönová Jana +11
Štrupl František +1 115 0 : 1 224 Korynta Jan +1
Divoženky4910
Family S5545

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 174 0 : 1 190 Schön Viktor st. +2
Konečná Marie +10 151 0 : 1 173 Schönová Jana +11
Krynická Drahomíra +12 166 0 : 1 191 Korynta Jan +1
Druhá míza Ovčín5675
SPP- SENIOR4160

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 189 1 : 0 121 Tittl Pavel
Pekár Petr 191 1 : 0 159 Kasl Ferdinand +5
Štochl Marcell +5 187 1 : 0 136 Štrupl František +1
Chlapi od Botiče4560
Oldies team5465

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 139 0 : 1 148 Běhal Jaroslav
Školka Miroslav 190 0 : 1 247 Vyšín Jan
Colon Josef 127 0 : 1 151 Rathouský Tomáš +6
RABBITS Praha6325
LASCO Legend5680

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 181 1 : 0 175 Plešinger František +1
Egert Jiří +2 238 1 : 0 197 Lebeda František
Nováková Miluše +10 213 1 : 0 196 Rýdel Jan
Druhá míza Ovčín5101
Oldies team6184

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 130 0 : 1 219 Rathouský Tomáš +6
Pekár Petr 173 0 : 1 233 Vyšín Jan
Štochl Marcell +5 207 1 : 0 166 Běhal Jaroslav
RABBITS Praha5614
Family S5221

UTKÁNÍ

Havel Petr 155 0 : 1 171 Schön Viktor st. +2
Egert Jiří +2 204 1 : 0 201 Schönová Jana +11
Nováková Miluše +10 202 1 : 0 150 Korynta Jan +1
SPP- SENIOR3510
LASCO Legend5545

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 97 0 : 1 214 Plešinger František +1
Kasl Ferdinand +5 114 0 : 1 159 Lebeda František
Štrupl František +1 140 0 : 1 181 Rýdel Jan
Chlapi od Botiče4892
Divoženky4903

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 145 1 : 0 138 Krynická Drahomíra +12
Školka Miroslav 160 0 : 1 176 Flegelová Dáša +10
Colon Josef 184 1 : 0 176 Konečná Marie +10
LASCO Legend5653
Divoženky5192

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 183 0 : 1 195 Konečná Marie +10
Lebeda František 223 1 : 0 132 Krynická Drahomíra +12
Rýdel Jan 159 0 : 1 192 Flegelová Dáša +10
SPP- SENIOR3540
Chlapi od Botiče4975

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 125 0 : 1 151 Sedlář Stanislav
Kasl Ferdinand +5 114 0 : 1 137 Školka Miroslav
Štrupl František +1 115 0 : 1 209 Colon Josef
RABBITS Praha5521
Druhá míza Ovčín5984

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 212 1 : 0 200 Vilkus Jaroslav
Egert Jiří +2 147 0 : 1 191 Pekár Petr
Nováková Miluše +10 193 0 : 1 207 Štochl Marcell +5
Family S5944
Oldies team5621

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 147 0 : 1 226 Vyšín Jan
Schönová Jana +11 210 1 : 0 194 Rathouský Tomáš +6
Korynta Jan +1 237 1 : 0 142 Soušek Milan
SPP- SENIOR3690
RABBITS Praha4885

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 152 0 : 1 180 Glezgo Štefan
Kasl Ferdinand +5 119 0 : 1 136 Havel Petr
Štrupl František +1 98 0 : 1 172 Nováková Miluše +10
Oldies team5514
Divoženky4801

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 162 0 : 1 189 Flegelová Dáša +10
Soušek Milan 175 1 : 0 158 Konečná Marie +10
Vyšín Jan 214 1 : 0 133 Krynická Drahomíra +12
LASCO Legend5621
Family S6134

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 217 1 : 0 142 Schön Viktor st. +2
Lebeda František 164 0 : 1 243 Schönová Jana +11
Rýdel Jan 181 0 : 1 228 Korynta Jan +1
Druhá míza Ovčín5914
Chlapi od Botiče5091

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 192 1 : 0 166 Sedlář Stanislav
Pekár Petr 192 1 : 0 129 Školka Miroslav
Štochl Marcell +5 207 0 : 1 214 Colon Josef
Chlapi od Botiče4720
LASCO Legend6005
Family S5611
Druhá míza Ovčín6724

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 179 0 : 1 246 Vilkus Jaroslav
Schönová Jana +11 182 0 : 1 227 Pekár Petr
Korynta Jan +1 200 1 : 0 199 Štochl Marcell +5
Oldies team5521
RABBITS Praha5864

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 151 0 : 1 189 Glezgo Štefan
Soušek Milan 228 1 : 0 194 Egert Jiří +2
Vyšín Jan 173 0 : 1 203 Nováková Miluše +10
Divoženky5644
SPP- SENIOR3931

UTKÁNÍ

Krynická Drahomíra +12 146 0 : 1 159 Štrupl František +1
Flegelová Dáša +10 194 1 : 0 120 Tittl Pavel
Konečná Marie +10 224 1 : 0 114 Kasl Ferdinand +5
Oldies team5275
SPP- SENIOR3560

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 187 1 : 0 113 Tittl Pavel
Soušek Milan 160 1 : 0 149 Kasl Ferdinand +5
Vyšín Jan 180 1 : 0 94 Štrupl František +1
Divoženky4640
RABBITS Praha5795

UTKÁNÍ

Konečná Marie +10 165 0 : 1 178 Glezgo Štefan
Krynická Drahomíra +12 134 0 : 1 194 Egert Jiří +2
Flegelová Dáša +10 165 0 : 1 207 Nováková Miluše +10
Family S5442
Chlapi od Botiče5803

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 126 0 : 1 196 Sedlář Stanislav
Schönová Jana +11 212 1 : 0 207 Školka Miroslav
Korynta Jan +1 206 1 : 0 177 Colon Josef
LASCO Legend5761
Druhá míza Ovčín6704

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 205 0 : 1 214 Vilkus Jaroslav
Lebeda František 225 1 : 0 184 Pekár Petr
Rýdel Jan 146 0 : 1 272 Štochl Marcell +5

Krátké zprávy

23.03.2021 v 09:20

ME mužů znovu odloženo, z letošního srpna na leden 2022

22.02.2021 v 07:50

ME seniorů 2021 v Berlíně zrušeno.

12.02.2021 v 08:38

Dle předpokladů se znovu odkládá ME žen, které mělo proběhnout na začátku června v Dánsku.

19.01.2021 v 09:48

Mistrovství světa juniorů do 18 let, které se mělo konat letos v červnu ve Švédsku, se překládá na rok 2022

18.01.2021 v 10:52

ME juniorů 2021 v Tilburgu se vzhledem k aktuální situaci odkládá na podzim.

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS