Seniorská bowlingová liga Praha, 5. kolo

Druhá míza kraluje v SBL.

Ve čtvrtek 6.3. se na Ovčíně hrál 5. hrací den seniorské bowlingové ligy. Po dohrání všech čtvrtečních her se pořadí týmů nezměnilo, měnili se jen body a jednotlivé rozestupy mezi družstvy.

Na 1. místě je tedy team Druhá míza ovčín se 143 body, který už má náskok na 2. mužstvo 23 bodů. Na druhém místě zůstali Rabbiti se 120 body a nepatrným odstupem na 3. team LASCO legend který za nimi zaostává o pouhých 5,5 bodu a má tedy 114,5 bodů. Na 4. místě je pak Oldies team s 97,5 body. Na pátém místě je team Family S 84 body. Na 6. míste jsou divoženky s 61.5 body, na 7. místě pak Chlapi od Botiče s 59 body a na 8. místě je team SPP - SENIOR s 20,5 body. Nejplatnějšími hráči byli Jan Rýdel (LASCO legend) a Josef Colon(Chlapi od Botiče), kteří získali 7 bodů ze 7mi zápasů.

Nejvyšší nához si připsal Stanishevskiy Vladimir s náhozem 279. Nejlepší průměr pak mělo družstvo Druhá míza Ovčín s 597,28 body na jednu hru a patřil jim i nejvyšší nához, který čítal 697 bodů. Příští kolo se hraje 9.4.2014 na Ovčíně.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspěšnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE. Ligový zpravodaj je níže v příloze.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Druhá míza Ovčín 7 4211 597,29 31,0
2. LASCO Legend 7 4056 579,43 26,0
3. RABBITS Praha 7 3884 543,14 19,0
4. Oldies team 7 3789 535,29 18,0
5. Family S 7 3594 499,43 14,0
6. Divoženky 7 3506 468,86 13,0
7. Chlapi od Botiče 7 3460 494,29 12,0
8. SPP- SENIOR 7 3120 444,71 7,0

Zápasy kola

RABBITS Praha5594
SPP- SENIOR4261

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 214 1 : 0 106 Tittl Pavel
Havel Petr 135 0 : 1 170 Vondrák Stanislav
Nováková Miluše +10 210 1 : 0 150 Štrupl František +1
LASCO Legend6105
Family S4190

UTKÁNÍ

Richter Petr 226 1 : 0 135 Schön Viktor st. +2
Lebeda František 203 1 : 0 143 Schönová Jana +11
Rýdel Jan 181 1 : 0 141 Korynta Jan +1
Oldies team5581
Divoženky5734

UTKÁNÍ

Vyšín Jan 157 0 : 1 202 Flegelová Dáša +10
Běhal Jaroslav 170 0 : 1 174 Krynická Drahomíra +12
Rathouský Tomáš +6 231 1 : 0 197 Lencová Anežka +10
Chlapi od Botiče5121
Druhá míza Ovčín5614

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 179 0 : 1 196 Vilkus Jaroslav
Colon Josef 171 1 : 0 166 Pekár Petr
Vavrla Zdeněk 162 0 : 1 199 Štochl Marcell +5
Divoženky4580
Druhá míza Ovčín5775

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 138 0 : 1 150 Vilkus Jaroslav
Krynická Drahomíra +12 147 0 : 1 182 Štochl Marcell +5
Lencová Anežka +10 173 0 : 1 245 Stanishevskyi Vladimír
Oldies team5094
Chlapi od Botiče4291

UTKÁNÍ

Vyšín Jan 181 1 : 0 91 Sedlář Stanislav
Běhal Jaroslav 150 0 : 1 178 Colon Josef
Rathouský Tomáš +6 178 1 : 0 160 Vavrla Zdeněk
SPP- SENIOR3700
Family S5565

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 116 0 : 1 160 Schön Viktor st. +2
Vondrák Stanislav 167 0 : 1 192 Schönová Jana +11
Štrupl František +1 87 0 : 1 204 Korynta Jan +1
RABBITS Praha5201
LASCO Legend5934

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 142 0 : 1 188 Richter Petr
Egert Jiří +2 203 1 : 0 194 Lebeda František
Nováková Miluše +10 175 0 : 1 211 Rýdel Jan
Oldies team5575
Family S4820

UTKÁNÍ

Vyšín Jan 161 1 : 0 158 Schön Viktor st. +2
Soušek Milan 188 1 : 0 144 Schönová Jana +11
Rathouský Tomáš +6 208 1 : 0 180 Korynta Jan +1
RABBITS Praha5631
Druhá míza Ovčín5844

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 160 0 : 1 198 Pekár Petr
Egert Jiří +2 190 1 : 0 151 Štochl Marcell +5
Nováková Miluše +10 213 0 : 1 235 Stanishevskyi Vladimír
Chlapi od Botiče5833
LASCO Legend5532

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 189 0 : 1 194 Richter Petr
Colon Josef 215 1 : 0 164 Lebeda František
Vavrla Zdeněk 179 0 : 1 195 Rýdel Jan
SPP- SENIOR5053
Divoženky4852

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 135 0 : 1 182 Lencová Anežka +10
Vondrák Stanislav 231 1 : 0 156 Flegelová Dáša +10
Štrupl František +1 139 0 : 1 147 Krynická Drahomíra +12
LASCO Legend6435
Divoženky4660

UTKÁNÍ

Richter Petr 221 1 : 0 168 Flegelová Dáša +10
Lebeda František 222 1 : 0 146 Krynická Drahomíra +12
Rýdel Jan 200 1 : 0 152 Lencová Anežka +10
Chlapi od Botiče5124
SPP- SENIOR4541

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 139 0 : 1 165 Tittl Pavel
Colon Josef 171 1 : 0 169 Vondrák Stanislav
Vavrla Zdeněk 202 1 : 0 120 Štrupl František +1
RABBITS Praha5081
Oldies team6174

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 135 0 : 1 184 Vyšín Jan
Egert Jiří +2 205 1 : 0 180 Soušek Milan
Nováková Miluše +10 168 0 : 1 253 Rathouský Tomáš +6
Druhá míza Ovčín6104
Family S5631

UTKÁNÍ

Vilkus Jaroslav 235 1 : 0 191 Schön Viktor st. +2
Pekár Petr 162 0 : 1 188 Schönová Jana +11
Stanishevskyi Vladimír 213 1 : 0 184 Korynta Jan +1
Chlapi od Botiče5231
RABBITS Praha5684

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 157 0 : 1 165 Havel Petr
Colon Josef 187 1 : 0 178 Egert Jiří +2
Vavrla Zdeněk 179 0 : 1 225 Nováková Miluše +10
Family S5703
Divoženky5522

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 194 0 : 1 203 Flegelová Dáša +10
Schönová Jana +11 215 1 : 0 159 Krynická Drahomíra +12
Korynta Jan +1 161 0 : 1 190 Lencová Anežka +10
LASCO Legend5251
Druhá míza Ovčín5504
Oldies team4824
SPP- SENIOR4701

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 135 1 : 0 126 Tittl Pavel
Soušek Milan 149 0 : 1 202 Vondrák Stanislav
Rathouský Tomáš +6 198 1 : 0 142 Štrupl František +1
SPP- SENIOR4491
LASCO Legend4614

UTKÁNÍ

Tittl Pavel 129 0 : 1 134 Richter Petr
Vondrák Stanislav 194 1 : 0 178 Lebeda František
Štrupl František +1 126 0 : 1 149 Rýdel Jan
Druhá míza Ovčín6975
Oldies team5450

UTKÁNÍ

Štochl Marcell +5 207 1 : 0 187 Běhal Jaroslav
Pekár Petr 211 1 : 0 189 Rathouský Tomáš +6
Stanishevskyi Vladimír 279 1 : 0 169 Vyšín Jan
Family S4871
RABBITS Praha5624

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 175 1 : 0 162 Havel Petr
Schönová Jana +11 156 0 : 1 179 Egert Jiří +2
Korynta Jan +1 156 0 : 1 221 Nováková Miluše +10
Divoženky4824
Chlapi od Botiče4501

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 203 1 : 0 178 Sedlář Stanislav
Krynická Drahomíra +12 123 0 : 1 158 Colon Josef
Lencová Anežka +10 156 1 : 0 114 Vavrla Zdeněk
Family S5174
Chlapi od Botiče4511

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 186 1 : 0 125 Sedlář Stanislav
Schönová Jana +11 148 0 : 1 199 Colon Josef
Korynta Jan +1 183 1 : 0 127 Vavrla Zdeněk
Divoženky4901
RABBITS Praha6044

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 202 1 : 0 163 Havel Petr
Krynická Drahomíra +12 123 0 : 1 227 Egert Jiří +2
Lencová Anežka +10 165 0 : 1 214 Nováková Miluše +10
Druhá míza Ovčín6325
SPP- SENIOR4460

UTKÁNÍ

Štochl Marcell +5 196 1 : 0 134 Tittl Pavel
Pekár Petr 217 1 : 0 171 Vondrák Stanislav
Vilkus Jaroslav 219 1 : 0 141 Štrupl František +1
LASCO Legend6715
Oldies team5210

UTKÁNÍ

Richter Petr 202 1 : 0 146 Vyšín Jan
Lebeda František 258 1 : 0 217 Rathouský Tomáš +6
Rýdel Jan 211 1 : 0 158 Běhal Jaroslav

Krátké zprávy

22.02.2021 v 07:50

ME seniorů 2021 v Berlíně zrušeno.

12.02.2021 v 08:38

Dle předpokladů se znovu odkládá ME žen, které mělo proběhnout na začátku června v Dánsku.

19.01.2021 v 09:48

Mistrovství světa juniorů do 18 let, které se mělo konat letos v červnu ve Švédsku, se překládá na rok 2022

18.01.2021 v 10:52

ME juniorů 2021 v Tilburgu se vzhledem k aktuální situaci odkládá na podzim.

25.11.2020 v 12:28

Ohledně restartu bowlingových soutěží čekáme na výsledek nedělního jednání vlády, které by mělo definovat podmínky pro sport.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS