Seniorská bowlingová liga Praha, 6. kolo

Druhá míza vyhrála pražskou skupinu s náskokem o parník.

OP Tiger

Poslední závěrečné kolo SBL v Praze Na Ovčíně přineslo pro hráče mnoho příjemných překvapení. Odehrál se běžný hrací den a po jeho skončení díky firmě OP TIGER čekalo na hráče originální účastnické triko SBL, topinky, tataráček a bohatý rautový stůl.

O vítězi skupiny bylo již rozhodnuto před posledním hracím dnem, ale v boji o bednu a postupová místa to byl pěkný mazec. Hracímu dni vévodila tradičně Druhá míza, která vybojovala 33 bodů a rivalové Rabbits Praha a LASCO Legend získali shodně po 21 bodech, takže o konečném umístění rozhodovalo dosavadní umístění v kterém o fous lepší (5,5 bodů) bylo družstvo Rabbits. Konečné pořadí pražské SBL je následují:

- Druhá míza Ovčín 176 bodů (Stanishevskiy, Štochl, Vilkus, Pekár)
- Rabbits Praha 141 bodů (Havel, Glezgo, Egert, Navrátil, , Nováková)
- Lasco Legend 135,5 bodu (Rýdel, Lebeda, Plešinger, Richter, Síbrt)

Na dalších místech jsou za sebou družstva seřazena v tomto pořadí: Oldies team, Family S, Divoženky, Chlapi od Botiče a SPP SENIOR. Nejlepším mužem a ženou soutěže byli vyhlášeni Vladimir Stanishevskiy s průměrem 222,50 a Miluše Nováková s průměrem 197,86. Stanishevskiy dosáhl nejvyššího náhozu soutěže v hodnotě 290 bodů mezi muži a Nováková vévodila ženám s výkonem 231.

PS: Nejlepší dvě družstva přímo postupují do finále SBL, které se hraje 8. května v Pardubicích. Kdo všechno se zde utká o titul Mistr ČR, bude jasno po uzavření všech základních soutěží SBL.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspěšnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE. Ligový zpravodaj je níže v příloze, stránky SBL s dalšími informacemi jsou na www.seniorbowling-liga.cz.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Druhá míza Ovčín 7 4280 607,86 33,0
2. RABBITS Praha 7 3878 542,86 21,0
3. LASCO Legend 7 3816 544,57 21,0
4. Family S 7 3879 540,14 19,0
5. Oldies team 7 3720 525,43 19,0
6. Divoženky 7 3395 453,00 14,0
7. Chlapi od Botiče 7 3363 480,43 13,0
8. SPP- SENIOR 7 2730 389,00 0,0

Zápasy kola

Oldies team4721
RABBITS Praha5644

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 142 0 : 1 215 Egert Jiří +2
Soušek Milan 173 1 : 0 165 Navrátil Zdeněk
Rathouský Tomáš +6 157 0 : 1 184 Nováková Miluše +10
Chlapi od Botiče5251
LASCO Legend6124

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 177 0 : 1 257 Síbrt Ivan
Colon Josef 192 0 : 1 200 Lebeda František
Vavrla Zdeněk 156 1 : 0 155 Richter Petr
Druhá míza Ovčín6145
Family S4870

UTKÁNÍ

Pekár Petr 211 1 : 0 160 Schön Viktor st. +2
Štochl Marcell +5 214 1 : 0 149 Schönová Jana +11
Stanishevskyi Vladimír 189 1 : 0 178 Korynta Jan +1
Divoženky4975
SPP- SENIOR4330

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 162 1 : 0 152 Vondrák Stanislav
Krynická Drahomíra +12 142 1 : 0 141 Štrupl František +1
Lencová Anežka +10 193 1 : 0 140 Tittl Pavel
Family S5805
SPP- SENIOR4320

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 212 1 : 0 189 Vondrák Stanislav
Schönová Jana +11 190 1 : 0 125 Štrupl František +1
Korynta Jan +1 178 1 : 0 118 Tittl Pavel
Druhá míza Ovčín5724
Divoženky4581

UTKÁNÍ

Pekár Petr 172 1 : 0 122 Flegelová Dáša +10
Vilkus Jaroslav 184 1 : 0 118 Krynická Drahomíra +12
Štochl Marcell +5 216 0 : 1 218 Lencová Anežka +10
RABBITS Praha5491
LASCO Legend5514

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 167 0 : 1 191 Síbrt Ivan
Egert Jiří +2 181 0 : 1 203 Lebeda František
Nováková Miluše +10 201 1 : 0 157 Richter Petr
Oldies team5285
Chlapi od Botiče4630

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 167 1 : 0 158 Sedlář Stanislav
Rathouský Tomáš +6 182 1 : 0 160 Colon Josef
Soušek Milan 179 1 : 0 145 Vavrla Zdeněk
Druhá míza Ovčín6975
LASCO Legend4520

UTKÁNÍ

Pekár Petr 217 1 : 0 167 Síbrt Ivan
Vilkus Jaroslav 190 1 : 0 176 Lebeda František
Stanishevskyi Vladimír 290 1 : 0 109 Rýdel Jan
Oldies team5455
SPP- SENIOR3430

UTKÁNÍ

Běhal Jaroslav 147 1 : 0 106 Vondrák Stanislav
Rathouský Tomáš +6 186 1 : 0 119 Štrupl František +1
Soušek Milan 212 1 : 0 118 Tittl Pavel
Divoženky4773
Chlapi od Botiče4712

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 148 1 : 0 128 Sedlář Stanislav
Krynická Drahomíra +12 158 0 : 1 161 Colon Josef
Lencová Anežka +10 171 0 : 1 182 Vavrla Zdeněk
RABBITS Praha5401
Family S6244

UTKÁNÍ

Havel Petr 148 0 : 1 204 Schön Viktor st. +2
Navrátil Zdeněk 167 0 : 1 198 Schönová Jana +11
Nováková Miluše +10 225 1 : 0 222 Korynta Jan +1
Chlapi od Botiče5244
Family S5231

UTKÁNÍ

Sedlář Stanislav 143 0 : 1 229 Schön Viktor st. +2
Colon Josef 213 1 : 0 134 Schönová Jana +11
Vavrla Zdeněk 168 1 : 0 160 Korynta Jan +1
Divoženky4650
RABBITS Praha5525

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 165 0 : 1 172 Glezgo Štefan
Krynická Drahomíra +12 138 0 : 1 182 Egert Jiří +2
Lencová Anežka +10 162 0 : 1 198 Nováková Miluše +10
Oldies team5200
Druhá míza Ovčín6115
SPP- SENIOR4840
LASCO Legend5905

UTKÁNÍ

Vondrák Stanislav 176 0 : 1 205 Síbrt Ivan
Štrupl František +1 155 0 : 1 230 Lebeda František
Tittl Pavel 153 0 : 1 155 Plešinger František +1
Divoženky5181
Oldies team5364

UTKÁNÍ

Flegelová Dáša +10 198 1 : 0 172 Běhal Jaroslav
Krynická Drahomíra +12 141 0 : 1 162 Rathouský Tomáš +6
Lencová Anežka +10 179 0 : 1 202 Soušek Milan
LASCO Legend5682
Family S6083

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 194 1 : 0 181 Schön Viktor st. +2
Lebeda František 214 1 : 0 203 Schönová Jana +11
Richter Petr 160 0 : 1 224 Korynta Jan +1
Chlapi od Botiče5105
SPP- SENIOR3100
Druhá míza Ovčín6484
RABBITS Praha5751

UTKÁNÍ

Pekár Petr 192 0 : 1 200 Glezgo Štefan
Štochl Marcell +5 222 1 : 0 171 Egert Jiří +2
Stanishevskyi Vladimír 234 1 : 0 204 Nováková Miluše +10
RABBITS Praha5064
Chlapi od Botiče4291

UTKÁNÍ

Glezgo Štefan 165 1 : 0 102 Sedlář Stanislav
Navrátil Zdeněk 139 0 : 1 172 Colon Josef
Nováková Miluše +10 202 1 : 0 155 Vavrla Zdeněk
SPP- SENIOR3490
Druhá míza Ovčín6095
LASCO Legend5372
Oldies team5633

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 175 1 : 0 170 Běhal Jaroslav
Lebeda František 189 1 : 0 185 Rathouský Tomáš +6
Richter Petr 173 0 : 1 208 Soušek Milan
Family S4992
Divoženky5323

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 174 1 : 0 170 Flegelová Dáša +10
Schönová Jana +11 174 0 : 1 223 Lencová Anežka +10
Korynta Jan +1 151 1 : 0 139 Krynická Drahomíra +12
LASCO Legend5064
Divoženky4481

UTKÁNÍ

Plešinger František +1 179 0 : 1 182 Flegelová Dáša +10
Lebeda František 179 1 : 0 122 Krynická Drahomíra +12
Richter Petr 148 1 : 0 144 Lencová Anežka +10
Family S5584
Oldies team5561

UTKÁNÍ

Schön Viktor st. +2 159 0 : 1 197 Běhal Jaroslav
Schönová Jana +11 179 1 : 0 177 Rathouský Tomáš +6
Korynta Jan +1 220 1 : 0 182 Soušek Milan
SPP- SENIOR3790
RABBITS Praha5925

UTKÁNÍ

Vondrák Stanislav 138 0 : 1 178 Glezgo Štefan
Štrupl František +1 123 0 : 1 173 Havel Petr
Tittl Pavel 118 0 : 1 241 Nováková Miluše +10
Chlapi od Botiče4410
Druhá míza Ovčín5295

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura