Kemenangan náskok navýšil.
Tak ještě nás čeká poslední hrací den, ale již známe vítěze skupiny kterým se stálo družstvo Kemenangan které má náskok 25,5b. Na druhé místo poskočil domácí Jadran 107,5b na třetí klesl Bolije team 106b. Rozdíl je minimální a je jasné že poslední den rozhodne. Na dalších místech se nic nemění . Nejlepší průměr dne měl Milan Rozmarin ale jelikož hrál jen jednu hru tak to spíše byla Jana Pindurová která měla i nejvyšší nához dne a tím dopomohla vedoucímu družstvu k nejvyššímu náhozu i průměru dne. Celkově v jednotlivcích se nic nemění stále je na čela Rostislav Kala.
P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Kemenangan | 5 | 2698 | 523,40 | 22,0 |
2. | Jadran | 5 | 2537 | 497,60 | 18,5 |
3. | Popeláři | 5 | 2322 | 454,40 | 11,5 |
4. | Ranaři | 5 | 2290 | 420,00 | 9,5 |
5. | Bolije team | 5 | 2284 | 448,80 | 9,0 |
6. | Baník 2 | 5 | 2046 | 390,20 | 4,5 |
Adamec Petr | 209 | 1 | : | 0 | 113 | Dovhun Dušan |
Mžik Zdeněk +10 | 147 | 1 | : | 0 | 133 | Lesniaková Miloslava +8 |
Šimorda Václav | 129 | 1 | : | 0 | 113 | Urbanová Ilona +11 |
Juřica Lubomír +8 | 151 | 0 | : | 1 | 176 | Jung Jindřich +8 |
Petřkovský Ladislav +7 | 137 | 0 | : | 1 | 174 | Wanecki Zdeněk |
Janková Marcela +19 | 184 | 1 | : | 0 | 140 | Czyž Jan |
Dušek Karel +7 | 189 | 0 | : | 1 | 209 | Růžička Jaroslav +9 |
Dvořák Jaroslav SM +3 | 136 | 0 | : | 1 | 163 | Pindurová Jana +8 |
Kryka Dušan | 177 | 1 | : | 0 | 173 | Kala Rostislav |
Dušek Karel +7 | 199 | 1 | : | 0 | 146 | Jung Jindřich +8 |
Rozmarin Milan +2 | 192 | 1 | : | 0 | 139 | Wanecki Zdeněk |
Kryka Dušan | 121 | 1 | : | 0 | 118 | Czyž Jan |
Fencl Boris st. +1 | 160 | 0 | : | 1 | 165 | Adamec Petr |
Pindurová Jana +8 | 176 | 1 | : | 0 | 160 | Mžik Zdeněk +10 |
Růžička Jaroslav +9 | 212 | 1 | : | 0 | 173 | Šimorda Václav |
Janková Marcela +19 | 149 | 0,5 | : | 0,5 | 149 | Dovhun Dušan |
Petřkovský Ladislav +7 | 207 | 1 | : | 0 | 91 | Lesniaková Miloslava +8 |
Nytra Stanislav +18 | 132 | 0 | : | 1 | 169 | Urbanová Ilona +11 |
Adamec Petr | 135 | 0 | : | 1 | 156 | Juřica Lubomír +8 |
Mžik Zdeněk +10 | 154 | 0 | : | 1 | 186 | Petřkovský Ladislav +7 |
Šimorda Václav | 111 | 0 | : | 1 | 138 | Nytra Stanislav +18 |
Dovhun Dušan | 162 | 0 | : | 1 | 220 | Kryka Dušan |
Lesniaková Miloslava +8 | 148 | 1 | : | 0 | 142 | Dvořák Jaroslav SM +3 |
Urbanová Ilona +11 | 124 | 0 | : | 1 | 165 | Dušek Karel +7 |
Fencl Boris st. +1 | 169 | 1 | : | 0 | 152 | Jung Jindřich +8 |
Růžička Jaroslav +9 | 176 | 1 | : | 0 | 140 | Wanecki Zdeněk |
Kala Rostislav | 184 | 1 | : | 0 | 163 | Czyž Jan |
Dovhun Dušan | 144 | 0 | : | 1 | 164 | Fencl Boris st. +1 |
Lesniaková Miloslava +8 | 122 | 0 | : | 1 | 169 | Pindurová Jana +8 |
Urbanová Ilona +11 | 160 | 1 | : | 0 | 156 | Růžička Jaroslav +9 |
Jung Jindřich +8 | 153 | 0 | : | 1 | 176 | Adamec Petr |
Wanecki Zdeněk | 146 | 1 | : | 0 | 141 | Mžik Zdeněk +10 |
Czyž Jan | 159 | 0 | : | 1 | 168 | Šimorda Václav |
Kryka Dušan | 195 | 1 | : | 0 | 129 | Juřica Lubomír +8 |
Dvořák Jaroslav SM +3 | 163 | 1 | : | 0 | 150 | Petřkovský Ladislav +7 |
Dušek Karel +7 | 164 | 1 | : | 0 | 157 | Janková Marcela +19 |
Adamec Petr | 139 | 0,5 | : | 0,5 | 139 | Kryka Dušan |
Mžik Zdeněk +10 | 186 | 1 | : | 0 | 133 | Dvořák Jaroslav SM +3 |
Šimorda Václav | 129 | 0 | : | 1 | 202 | Dušek Karel +7 |
Fencl Boris st. +1 | 158 | 1 | : | 0 | 134 | Juřica Lubomír +8 |
Pindurová Jana +8 | 241 | 1 | : | 0 | 164 | Janková Marcela +19 |
Růžička Jaroslav +9 | 188 | 1 | : | 0 | 116 | Nytra Stanislav +18 |
Jung Jindřich +8 | 128 | 0 | : | 1 | 154 | Dovhun Dušan |
Wanecki Zdeněk | 183 | 1 | : | 0 | 156 | Lesniaková Miloslava +8 |
Czyž Jan | 167 | 1 | : | 0 | 108 | Urbanová Ilona +11 |
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24