Slovakia Open 2010

Velký turnaj u našich sousedů skončil vítězstvím Iana Robinsona.

foto z turnaje

Vítězem 9. ročníku se stal Ian Robinson ze Švédska, který se stal hlavním hrdinou finále Round-robin a to hlavně díky jeho výsledkovému obratu. Ve druhé hře zahrál 149 a byl na chostu pořadí, ovšem pak to našel a ve čtvrté hře zahrál jedinou turnajovou Perfect Game 300 a od té do doby už nedal soupeřům žádnou velkou šanci a o 100 bodů porazil druhého v pořadí Thomase Grosse, který se dostal na srříbrnou pozici až díky závěrečnému position zápasu do kterého šel ze 4.místa. Třetí pak skončil Peter Smits z Holandska.

Celkem 36 hráčů z ČR hrálo na Slovakii, ale do finále se nikdo nedostal. Nejdále to dotáhl Jaroslav Lorenc, který skončil na 15.místě. Vítěz kvalifikace Karel Kutina prohrál hned v prvním play-off zápase proti litevci L.Sasnaukasovi v poměru 705:631. Kompletní výsledkový servis najdete zde a více informací na oficiálních stránkách turnaje www.slovakiaopen.eu. Jak se našim hráčům vedlo průměrově naleznete níže.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 268 268 268 248 166 230 224 224 258 239,33
2. Kutina Karel 255 196 248 269 235 258 195 225 215 190 182 224,36
3. Sádlík Vojtěch ml. 277 277 215 214 201 197 241 258 203 199 216 188 151 226 222 214 205 192 225 216,89
4. Hindrák Jiří 233 246 221 200 164 189 213 192 226 210 201 210 208,75
5. Koráb Jan 228 192 257 223 216 184 168 162 225 206 201 207 205,75
6. Talpa Marek 203 177 216 246 211 233 257 181 160 210 144 220 204,83
7. Mach Libor 217 235 215 209 184 166 204,33
8. Cifra Miroslav 220 215 182 200 185 225 234 161 227 248 161 193 204,25
9. Kala Rostislav 180 197 183 234 191 213 175 201 194 197 222 258 203,75
10. Šefl Martin 207 180 236 216 209 214 212 218 161 197 202 175 202,25
11. Hurych Lukáš 246 203 234 128 199 195 200,83
12. Křižka Filip 177 242 235 214 214 219 142 168 180 202 181 233 200,58
13. Koráb Pavel 200 228 242 192 191 196 178 171 223 174 226 182 200,25
14. Mužík Michal 213 217 223 247 207 190 182 177 146 207 227 158 199,50
15. Havel Petr ml. 203 223 196 256 187 182 138 152 212 214 191 180 194,50
16. Bárta Karel st. 197 204 180 219 137 207 190,67
17. Kocman Lukáš 170 237 181 171 158 222 189,83
18. Mičánek Filip 190 188 189 225 201 205 180 150 203 166 170 204 189,25
19. Janovský Michal 173 168 146 198 237 191 185,50
20. Fencl Boris st. 187 179 178 175 174 203 182,67
21. Pádárová Ivana 198 167 201 154 182 192 182,33
22. Větrovský Jaromír 190 227 189 211 197 201 172 156 142 169 149 179 181,83
23. Žabka Zdeněk 148 163 165 191 203 204 179,00
24. Foťko Matěj 167 201 142 173 173 216 178,67
25. Větrovský Jaroslav 177 173 166 163 168 210 176,17
26. Kolář Vilém 171 143 190 213 166 171 175,67
27. Kyncl Karel 144 198 176 175 189 172 175,67
28. Pindurová Jana 200 177 189 149 159 170 174,00
29. Hudcová Monika 152 189 182 178 180 159 173,33
30. Macháček Josef 172 165 148 247 136 150 169,67
31. Borovec Jiří 179 162 176 150 168 182 169,50
32. Janovská Jana 136 168 151 224 177 147 167,17
33. Kolář František 164 172 177 178 139 173 167,17
34. Koráb Michal 214 187 152 137 150 163 167,17
35. Vrábel Stanislav 132 140 136 192 165 139 150,67
36. Bergmanová Lucie 150 152 149 145 149 157 150,33
RePádárová Ivana 165 164 171 167 186 206 176,50
ReŽabka Zdeněk 160 181 123 126 170 201 160,17
ReHurych Lukáš 195 156 188 187 197 176 183,17
ReKyncl Karel 136 166 170 206 188 176 173,67
ReLorenc Jaroslav 160 258 233 236 223 239 224,83
ReKřižka Filip 198 199 193 172 235 227 204,00
ReMužík Michal 191 195 212 195 216 167 196,00
ReŽabka Zdeněk 138 154 171 158 170 171 160,33
ReBergmanová Lucie 180 127 119 152 159 146 147,17
ReBárta Karel st. 170 184 207 171 153 169 175,67
ReKolář Vilém 137 116 142 151 162 188 149,33
ReKoráb Jan 167 185 212 258 238 210 211,67
ReKoráb Pavel 178 157 206 242 195 224 200,33
ReMužík Michal 169 160 217 238 233 165 197,00
ReVětrovský Jaroslav 169 137 176 170 162 168 163,67
ReJanovská Jana 160 160 140 177 162 159 159,67
ReBárta Karel st. 179 155 187 156 157 140 162,33
ReBorovec Jiří 107 146 151 131 197 170 150,33
ReJanovský Michal 131 104 173 180 121 109 136,33
ReJanovský Michal 138 145 145 183 191 227 171,50
ReBorovec Jiří 190 176 170 144 151 154 164,17
ReJanovská Jana 207 159 139 168 126 198 166,17
ReVrábel Stanislav 135 153 140 155 158 133 145,67
ReTalpa Marek 203 177 216 246 211 233 214,33
ReHindrák Jiří 141 182 140 180 227 246 186,00
ReMužík Michal 183 199 179 169 198 206 189,00
ReCifra Miroslav 162 193 161 188 155 194 175,50
ReVrábel Stanislav 135 141 145 139 148 149 142,83
ReHindrák Jiří 203 196 175 205 170 248 199,50
ReKocman Lukáš 187 171 184 175 150 191 176,33
ReŠefl Martin 156 179 156 190 157 214 175,33
ReŠefl Martin 176 192 221 213 227 205 205,67
ReTalpa Marek 177 244 216 219 212 158 204,33
ReHindrák Jiří 195 188 205 207 199 182 196,00
ReKocman Lukáš 182 171 213 168 178 181 182,17
ReFoťko Matěj 166 150 176 132 172 212 168,00
ReHudcová Monika 178 159 155 167 142 156 159,50
ReHavel Petr ml. 187 158 150 188 204 246 188,83

Krátké zprávy

19.05.2022 v 14:27

Baráž o účast v Extralize skupina západ byla zrušena.

19.05.2022 v 10:30

Byl přidán mazací model pro Baráž o finále ČBL a Finále ČBL v Brně

19.05.2022 v 10:26

Byl přidán mazací model pro Baráže o účast a setrvání v extralize 2022/23

13.05.2022 v 11:10

Zveřejněny propozice Finále ČBL.

13.05.2022 v 11:03

Zveřejněn mazací model pro 4. turnaj Kadet Cup 2021/22.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/