Xbowling Devítka Žižkov, 2. turnaj

Vladimír Merva vyhrál devítku...

Nejlepší tři

Druhým devítkovým turnajem pokračovala celoroční série na Xbowling na Žižkově, kam dorazilo bojovat 43 hráčů a hráček. První cena udělenými po ukončené kvalifikaci je cena za první nepostupové místo, které díky nepřítomnosti hráčů a vstřícnosti organizátorů, kteří se vzdali svých postupů, přistála na konto Davida Dvořáčka. Další cenou pokud je daný hráč znám je paroháč turnaje, kterou získal nově příchozí Ivan Hloušek za 8 parohy. V kategorii žen se parohy zapisovaly v dalších dvou hrách, aby si tuto cenu nakonec odnesla Nelya Glezgo za shodný počet 8 parohů.
Po ukončené kvalifikaci známe také jména 4 hráčů, kteří přímo postupují do finálových bojů. Z prvního místa postupoval znovu Petr Hartina, druhý byl Štefan Glezgo, třetí Ondra Košata a čtvrtý Jiří Egert.
Hráči umístění od 5. do 28. místa hrají nové dvě semifinálové hry, které určí 14 postupujících do finále tohoto turnaje. Protože ještě navíc díky nečekanému postupu nestihl dorazit Ondra Košata, tak postupovala ještě i Anna Bajgarová, kdy o jejím postupu rozhodoval vyšší nához. První nepostupové místo a do finále se neprobojoval Miroslav Halama, patří mu tedy cena za první nepostupové místo.
Ve finále se bojuje na dvě hry od nuly. Prvním místo si nejvyššími výkony v obou hrách vybojoval Vladimír Merva s náhozem 511 bodů a stejně jako minulý vítěz Petr Hartina získal skleněnou kuželku za hráče měsíce, navíc mu patří poukaz na dvě hodiny bowlingu a pivní soudek. Druhý skončil minulý vítěz Petr Hartina s výkonem 479 bodů a získal poukázku na 1 hodinu bowlingu a třetí skončil Ivan Hloušek se součtem 455, který obdržel poukaz na 50% slevu na jednu hodinu na místním centru. Ceny jsou připraveny stejně jako minule do 8. místa a také je oceněn nejvyšší nához. Nejvyšší nához ve své maximální výši stále odolává a 277 bodů hodil Pavel Volek.
Další turnaj je díky termínu před státním svátkem přesunut na 20. - 21. května. V termínu, kdy se měla hrát devítka, se zde bude konat odpočinkový „Májový Cup o Tatarák s topinkami a metrem piv“, popřípadě máte možnost dorazit 21. dubna na Nedělní tréningový turnájek dvojic. S pozdravem za organizační team se loučí David Dvořáček.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.