Termínový kalendář

Série

Název Turnajů Ročník
Aurora cup dvojic 12 2019
BBO devítka Strikeland 7 2019 - 2020
BBO devítka Zličín 11 2019 - 2020
BBO dvojice Strikeland 13 2019
BBO dvojice Zličín 10 2019
BBO klasický Zličín 10 2019
BBO tour Chomutov 12 2019
Bezejmenná liga 12 2019 - 2020
Bowling cz tour 10 2019
Bowlingzone Cup 12 2019
Bowlingzone senior open 4 2019
Budějcká devítka 5 2019
Campus Cup 12 2019
CBT cup 6 2019
Český Seniorský Pohár 10 2019
Děčínský klacek 3 2019
Devítka Best Bowling 11 2019
Devítka tour 6 2019
Dvojice Hluboká 12 2019
EBONITE 11 2019
Extraliga ČBL 2018-2019 12 2018 - 2019
Extraliga ČBL 2019-2020 4 2019 - 2020
Ferdinand devítka 11 2019
Fortell liga 12 2019 - 2020
Generali cup 12 2019
Hluboká Cup - devítka 6 2019
Hluboká Cup - normal 5 2019
Chodovská devítka 12 2019
Juniorská Extraliga 2018-19 7 2018 - 2019
Juniorská Extraliga 2019-20 3 2019 - 2020
Kegel Prestige 2018-2019 10 2018 - 2019
Kegel Prestige 2019-2020 6 2019 - 2020
Letenský pohár jednotlivců 4 2019
Manta devítka 5 2019
Morávkova řeznická liga 9 2019 - 2020
Nedělní dvojice 4 2019
Nom. turnaj sen. reprezentace 8 2019
Orso liga 12 2019 - 2020
Pivní liga na Radavě 6 2018 - 2019
Podniková liga 7 2018 - 2019
Proplast liga 12 2019 - 2020
Přebor Radavy 10 2018 - 2019
Radava junior 6 2019
Radavský double 3 2019
Sprinter 900Global 11 2019
STORM Open 11 2019
Tacl cup 12 2019
ULICE Best Bowling 10 2019
Valašská devítka 8 2019
Večerní růže 3 2019
Vojkov Open 2 2019
Xbowling Devítka Strašnice 12 2019
Xbowling devítka Žižkov 12 2019

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165