Termínový kalendář

Série

Název Turnajů Ročník
Aurora cup dvojic 12 2019
BBO devítka Strikeland 7 2019 - 2020
BBO devítka Zličín 11 2019 - 2020
BBO dvojice Strikeland 13 2019
BBO dvojice Zličín 10 2019
BBO klasický Zličín 10 2019
BBO tour Chomutov 12 2019
Bezejmenná liga 12 2019 - 2020
Bowling cz tour 10 2019
Bowlingzone Cup 12 2019
Bowlingzone senior open 7 2019
Budějcká devítka 8 2019
Campus Cup 12 2019
CBT cup 12 2019
CNC Produkt Cup 4 2019
Český Seniorský Pohár 10 2019
Děčínský klacek 5 2019
Dětský a juniorský turnaj ProBowling 2 2019 - 2020
Devítka Best Bowling 11 2019
Devítka tour 8 2019
Dvojice Hluboká 12 2019
EBONITE 10 2019
Extraliga ČBL 2019-2020 9 2019 - 2020
Extraliga ČBL 2020-2021 4 2020 - 2021
Ferdinand devítka 11 2019
Fortell liga 12 2019 - 2020
Generali cup 12 2019
Hluboká Cup - devítka 6 2019
Hluboká Cup - normal 5 2019
Chodovská devítka 12 2019
Juniorská Extraliga 2019-20 7 2019 - 2020
Juniorská Extraliga 2020-21 3 2020 - 2021
Letenský pohár jednotlivců 8 2019
Letenský pohár pro juniory 5 2019
Letní Scentrum cup 4 2019
Manta devítka 11 2019
Morávkova řeznická liga 10 2019 - 2020
Nedělní dvojice 4 2019
Nedělní turnaje BB Brno 1 2019
Nom. turnaj sen. reprezentace 8 2019
Orso liga 12 2019 - 2020
Pivní liga na Radavě 7 2019 - 2020
Podniková liga 6 2019 - 2020
Prestige 2019-2020 10 2019 - 2020
Prestige 2020-2021 6 2020 - 2021
Proplast liga 12 2019 - 2020
Přebor Radavy 10 2018 - 2019
Radava junior 6 2019
Radavský double 6 2019
Sprinter 900Global 11 2019
STORM Open 11 2019
Tacl cup 12 2019
ULICE Best Bowling 10 2019
Ústecká liga 4 2019 - 2020
Valašská devítka 8 2019
Večerní růže 5 2019
Vojkov Open 6 2019
Xbowling Devítka Strašnice 12 2019
Xbowling devítka Žižkov 12 2019

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020