Termínový kalendář

říjen22

Ligový kalendář

Datum Den Čas Událost/centrum Žebříček Kontakt/telefon Výsledky
22. 10. Ne. 15:50 Ferdinand devítka S-centrum Benešov
Ruml D.
22. 10. Ne. Kegel Prestige Tour, 4. turnaj Strikeland Sportovní
Polívková Světlana
22. 10. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
23. 10.
29. 10.
Po.
Ne.

Pohár mistrů evropských zemí 2017 Sportovní
24. 10. Út. 18:00 Tacl cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
24. 10. Út. Strašnická devítka Xbowling Strašnice
Kutina K.
25. 10. St. 18:50 Plzeňská devítka V-bowling
Marval Jiří
25. 10. St. BBO klasický Best Bowling Zličín Turnajový
Janovská J.
25. 10. St. Bowlingzone Cup Bowlingzone Pardubice Sportovní
Lank I.
27. 10.
29. 10.
Pá.
Ne.

Opel Bowling Cup Klíše Sportovní
Závladská S.
28. 10. So. Český seniorský pohár Strikeland Sportovní
Soušek M.
29. 10. Ne. 10:00 Juniorská Extraliga sk. A Strikeland Sportovní
29. 10. Ne. 10:00 Juniorská Extraliga sk. B Radava - Pha Sportovní
Vondráček A.
29. 10. Ne. Baráž SBL 2017 Bowlingzone Pardubice Sportovní
30. 10. Po. Podniková liga Radava - Pha Turnajový
Kotáb M.
1. 11. St. 19:00 ULICE V-group V-bowling Turnajový
Marval Jiří
1. 11. St. BBO devítka Zličín Best Bowling Zličín
Janovská J.
1. 11. St. Bowlingzone Notap 9 Bowlingzone Pardubice
Lank I.
3. 11.
12. 11.
Pá.
Ne.

QubicaAMF cup 2017 Sportovní
4. 11. So. Finále SBL 2017 Bowlingzone Pardubice Sportovní
5. 11. Ne. 10:00 Extraliga ČBL sk. A V-bowling Sportovní
Nováková Miluše
5. 11. Ne. 10:00 Extraliga ČBL sk. B Best Bowling Zličín Sportovní
Petáková Lucie
5. 11. Ne. 10:00 Extraliga ČBL sk. C Radava - ÚnO Sportovní
Beran Jiří
5. 11. Ne. 10:00 Extraliga ČBL sk. D Bowland Šantovka Sportovní
Beran Jiří
5. 11. Ne. 15:50 Bowling cz tour S-centrum Benešov Turnajový
Ruml D.
5. 11. Ne. Děčínský klacek S-Centrum Děčín Turnajový
Zelený M.
5. 11. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
7. 11. Út. 19:00 Morávkova řeznická liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
7. 11. Út. Žižkovská Xbowling devítka Xbowling Žižkov
Dvořáček D.
8. 11. St. 19:00 Orso liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
8. 11. St. BBO dvojice Zličín Best Bowling Zličín
Janovská J.
9. 11. Čt. 18:30 Generali Cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
9. 11. Čt. Manta PFEFFER devítka Bowling Manta
Marval Jiří
9. 11.
11. 11.
Čt.
So.

EBONITE Best Bowling Zličín Sportovní
Marval Jiří
12. 11. Ne. 10:00 Juniorská Extraliga sk. A Xbowling Žižkov Sportovní
12. 11. Ne. 10:00 Juniorská Extraliga sk. B Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.
12. 11. Ne. BBO tour Chomutov Strikeland Turnajový
Janovská J.
12. 11. Ne. Mistrovství České republiky 5ti-členných družstev o titul Mistra ČR 2017 Best Bowling Zličín Sportovní
Gregor T.
12. 11.
19. 11.
Ne.
Ne.

Kmotr Bowling Cup U Kmotra Turnajový
Soušek M.
13. 11. Po. CBT cup Radava - ÚnO
Barvínek Z.
13. 11. Po. Podniková liga Radava - Pha Turnajový
Kotáb M.
14. 11. Út. 18:00 Proplast liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
15. 11. St. 17:00 Campus Cup Campus Bowling Turnajový
Bobek V.
15. 11. St. 18:00 Ústecká liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
15. 11. St. BBO Chomutovské dvojice Strikeland
Janovská J.
15. 11. St. Sprinter 900Global Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
16. 11.
18. 11.
Čt.
So.

Storm Open 200 Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
19. 11. Ne. 15:50 Ferdinand devítka S-centrum Benešov
Ruml D.
19. 11. Ne. BBO devítka Strikeland Strikeland
Janovská J.
19. 11. Ne. Bowlingzone senior open Bowlingzone Pardubice Turnajový
Vondráček A.
19. 11. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
21. 11. Út. 17:00 Vojkov Open Bowling Vojkov Turnajový
Soušek M.
21. 11. Út. 19:00 Fortell liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
21. 11. Út. Letenský pohár jednotlivců Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
21. 11. Út. Strašnická devítka Xbowling Strašnice
Kutina K.
22. 11. St. 19:00 Bezejmenná liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
22. 11. St. Bowlingzone Notap 9 Bowlingzone Pardubice
Lank I.

Krátké zprávy

19.10.2017 v 08:44

Reportáž z MČR dvojic 2017 bude odvysílána na ČT4 DNES 19.10. od 13:00 hod.

12.10.2017 v 16:49

Mazací modely na MČR dvojic byly přidány do článku kvalifikace na MČR dvojic 2017

06.10.2017 v 13:13

Mazací modely na 2. kolo Extraligy naleznete ZDE.

06.10.2017 v 09:50

Do článku o MČR dvojic přidány průběžné výsledky kvalifikace.

01.10.2017 v 10:33

Na 1. kolo Juniorské Extraligy jsou připraveny mazací modely dle obvyklých zvyklostí bowlingových center.

Galerie

Lorenc Jaroslav ml.
expert King Pins
Lorenc Jaroslav ml.

Lorenc Jaroslav ml.

expert King Pins
Mistr Evropy 2016
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
3.místo ME juniorů 2017