Termínový kalendář

srpen19

datum
soutěž
p.
centrum
kontakt/telefon
výsledky
20. 8. So Sobota
09:00
Bowling Brno
Sportovní
Fialová Barbora
725 785 503
21. 8. Ne Neděle
11:00
Bowlingzone Pardubice
Turnajový
Vondráček Adam
725 828 477
21. 8. Ne Neděle
Strikeland
Turnajový
Janovská J.
605 131 074
23. 8. Út Úterý
17:00
Xbowling Prosek
Babka Jan
603 893 155
24. 8. St Středa
18:00
Bowling Brno
Hromek Jiří
725 178 197
24. 8. St Středa
Best Bowling Zličín
Sportovní
Marval Jiří
776 105 706
25. 8. Čt Čtvrtek
18:00
Best Bowling Zličín
Turnajový
Janovská J.
605 131 074
28. 8. Ne Neděle
14:00
Xbowling ValMez
Roubalík Petr
778 486 248
28. 8. Ne Neděle
16:00
Xbowling Prosek
Turnajový
Babka Jan
603 893 155
28. 8. Ne Neděle
-29. 8. Po Pondělí
10:00
Bowland Olomouc
Sportovní
Beran Jiří st.
777 276 716
30. 8. Út Úterý
18:00
Best Bowling Zličín
Janovská J.
605 131 074
31. 8. St Středa
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
Lank Ivan
608 445 377
31. 8. St Středa
Hromek Jiří
725 178 197
31. 8. St Středa
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef
608 747 405
31. 8. St Středa
Vacek J.
724 448 554
31. 8. St Středa
Kubík F.
606 354 705
31. 8. St Středa
Vladimír Pitaš
605 210 515
31. 8. St Středa
Nejezchleba S.
602 371 848
31. 8. St Středa
Marval J.
776 105 706
31. 8. St Středa
Babka Jan
603 893 155
31. 8. St Středa
Marval J.
776 105 706
31. 8. St Středa
Radava SC Bowling club Ú/nO
Barvínek Z.
777 999 444
1. 9. Čt Čtvrtek
-3. 9. So Sobota
17:00
Best Bowling Zličín
Sportovní
Marval Jiří
776 105 706
2. 9. Pátek
-11. 9. Ne Neděle
Sportovní
3. 9. So Sobota
10:00
Turnajový
Hromek Jiří
725 178 197
4. 9. Ne Neděle
10:00
Bowling Brno
Hromek Jiří
725 178 197
4. 9. Ne Neděle
11:00
Strikeland
Janovská J.
605 131 074
4. 9. Ne Neděle
15:00
Xbowling ValMez
Roubalík Petr
778 486 248
4. 9. Ne Neděle
15:30
S-centrum Benešov
Ruml D.
737 644 866
4. 9. Ne Neděle
16:00
Xbowling Prosek
Turnajový
Babka Jan
603 893 155
5. 9. Po Pondělí
17:00
Sportcentrum Duo Praha
Babka Jan
603 893 155
5. 9. Po Pondělí
18:30
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
5. 9. Po Pondělí
-6. 9. Út Úterý
15:30
Xbowling Žižkov
Dvořáček D.
776 032 320
7. 9. St Středa
18:30
Bowling Vojkov
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
7. 9. St Středa
Best Bowling Zličín
Marval J.
776 105 706
10. 9. So Sobota
13:00
Xbowling ValMez
Turnajový
Roubalík Petr
778 486 248
10. 9. So Sobota
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
Beran Jiří st.
777 276 716
11. 9. Ne Neděle
10:30
Bowling Hluboká
Sportovní
Vacek J.
724 448 554
11. 9. Ne Neděle
17:00
Xbowling Prosek
Turnajový
Babka Jan
603 893 155
12. 9. Po Pondělí
16:00
Bowling Hluboká
Turnajový
Vacek J.
724 448 554
12. 9. Po Pondělí
18:30
Bowlingzone Pardubice
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
12. 9. Po Pondělí
19:00
Bowling Kaštanka
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
13. 9. Út Úterý
16:00
Xbowling Strašnice
Babka Jan
603 893 155
13. 9. Út Úterý
18:00
Best Bowling Zličín
Turnajový
Janovská J.
605 131 074
14. 9. St Středa
18:30
Best Bowling Zličín
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
15. 9. Čt Čtvrtek
18:30
Bowling Lucerna
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
15. 9. Čt Čtvrtek
19:00
Bowling Kaštanka
Turnajový
Soušek Milan
604 243 977
15. 9. Čt Čtvrtek
-17. 9. So Sobota
Best Bowling Zličín
Sportovní
Marval J.
776 105 706
17. 9. So Sobota
09:00
Bowling Brno
Sportovní
Fialová Barbora
725 785 503
18. 9. Ne Neděle
11:00
Bowlingzone Pardubice
Turnajový
Vondráček Adam
725 828 477
18. 9. Ne Neděle
13:00
Restaurace Raketa bowling
Kaštovský D.
777 222 396
18. 9. Ne Neděle
15:00
S-centrum Benešov
Turnajový
Ruml D.
737 644 866
18. 9. Ne Neděle
Strikeland
Turnajový
Janovská J.
605 131 074
18. 9. Ne Neděle
Sportovní
Beran Jiří st.
777 276 716

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/