Termínový kalendář

březen24

Ligový kalendář

Datum Den Čas Událost/centrum Žebříček Kontakt/telefon Výsledky
24. 3. Ne. Bowling CZ tour S-centrum Benešov Turnajový
Ruml D.
24. 3. Ne. MČR dvojic seniorů kat. mix Best Bowling Zličín Sportovní
Beran Jiří st.
24. 3. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
26. 3. Út. 19:00 Tacl cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
27. 3. St. 18:30 Aurora cup dvojic Radava - ÚnO
Barvínek Z.
27. 3. St. 18:30 Radavský Double Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
27. 3. St. BBO devítka Zličín Best Bowling Zličín
Janovská J.
27. 3.
30. 3.
St.
So.

Mistrovství regionu Severní Morava Bowland Šantovka
Spáčil Jan
28. 3. Čt. Bowlingzone Cup Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.
31. 3. Ne. 17:00 Radava junior Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
31. 3. Ne. BBO devítka Strikeland Strikeland
Janovská J.
31. 3. Ne. Chodovská devítka SB centrum Chodov
Semerák S.
31. 3. Ne. Juniorské MR severní Čechy Benedikt Turnajový
Čepelák Jan
31. 3. Ne. Kegel Prestige Tour, 9. turnaj Bowlingzone Pardubice Sportovní
31. 3. Ne. Přebor Radavy Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
1. 4. Po. Podniková liga Radava - Pha Turnajový
Kotáb M.
2. 4. Út. 14:00 Žižkovská Xbowling devítka Xbowling Žižkov
Dvořáček D.
2. 4. Út. 19:00 Morávkova řeznická liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
3. 4. St. 19:00 Orso liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
3. 4. St. BBO devítka Zličín Best Bowling Zličín
Janovská J.
4. 4. Čt. 18:30 Generali Cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
4. 4. Čt. 18:30 Letenský pohár na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
4. 4.
6. 4.
Čt.
So.

EBONITE Best Bowling Zličín Sportovní
Marval Jiří
4. 4.
7. 4.
Čt.
Ne.

Mistrovství regionu Západní Čechy Třemošná u Plzně
Vokroj L.
6. 4. So. 13:00 Mistrovství regionu Jižní Morava Bowling Brno Sportovní
Burianová Eva
6. 4. So. Mistrovství regionu Severní Morava - junioři Bowland Šantovka Turnajový
Spáčil Jan
6. 4. So. Mistrovství regionu Východní Čechy - junioři Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
7. 4. Ne. 15:50 Ferdinand devítka S-centrum Benešov
Ruml D.
7. 4. Ne. Hluboká Cup - devítka Bowling Hluboká
Vacek J.
7. 4. Ne. Juniorská Extraliga 2018-19, FINÁLE Bowlingzone Pardubice Sportovní
7. 4. Ne. MR severní Čechy Turnajový
Čepelák Jan
7. 4. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
8. 4. Po. 18:00 CBT cup Radava - ÚnO
Barvínek Z.
9. 4. Út. 18:00 Proplast liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
10. 4. St. 16:30 Campus Cup Campus Bowling Turnajový
Bobek V.
10. 4. St. 19:00 Fortell liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
10. 4. St. BBO dvojice Strikeland Strikeland
Janovská J.
10. 4. St. Sprinter 900Global Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
11. 4. Čt. Mistrovství regionu Praha - Stř. Čechy Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
13. 4. So. 10:00 Mistrovství regionu Jižní Morava - junioři Bowling Brno Turnajový
Burianová Eva
13. 4. So. Mistrovství regionu Východní Čechy Bowlingzone Pardubice Turnajový
Vondráček A.
13. 4. So. Mistrovství regionu Západní Čechy - junioři Lucerna Turnajový
Vacík Václav
14. 4. Ne. Extraliga ČBL 2018-2019 Sportovní
15. 4. Po. Dvojice Hluboká Bowling Hluboká
Vacek J.
15. 4. Po. Podniková liga Radava - Pha Turnajový
Kotáb M.
16. 4. Út. 19:00 Ústecká liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
17. 4. St. 19:00 Bezejmenná liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
17. 4. St. 19:00 Devítka Best Bowling Best Bowling Zličín
Marval Jiří
18. 4. Čt. BBO klasický Zličín Best Bowling Zličín Turnajový
Janovská J.
20. 4. So. Mistrovství regionu Jižní Čechy Bowling Hluboká Turnajový
Vacek J.
20. 4. So. Mistrovství regionu Jižní Čechy - junioři Bowling Hluboká Turnajový
Vacek J.
20. 4. So. Storm Open Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
21. 4. Ne. 13:30 Nom. turnaj sen. reprezentace Bowling Brno Sportovní
21. 4. Ne. 17:00 Nedělní dvojice Xbowling Žižkov
Dvořáček D.
21. 4. Ne. BBO tour Chomutov Strikeland Turnajový
Janovská J.
21. 4. Ne. Bowling CZ tour S-centrum Benešov Turnajový
Ruml D.
21. 4. Ne. Mistrovství regionu Praha / Střední Čechy - junioři Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
21. 4. Ne. Pivní liga na Radavě Radava - Pha Turnajový
Kotáb Jiří
23. 4. Út. 16:00 Strašnická Xbowling Devítka Xbowling Strašnice
Kutina K.
23. 4. Út. 19:00 Tacl cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
24. 4. St. 18:00 Večerní Růže Radava - Pha
Kotáb Jiří
24. 4. St. 18:30 Aurora cup dvojic Radava - ÚnO
Barvínek Z.
24. 4. St. 19:00 ULICE Best Bowling Best Bowling Zličín Turnajový
Marval Jiří
24. 4. St. Bowlingzone Cup Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.

Krátké zprávy

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165