Termínový kalendář

srpen25

Ligový kalendář

Datum Den Čas Událost/centrum Žebříček Kontakt/telefon Výsledky
25. 8. Ne. BBO FIRO tour low-game Strikeland
Janovská J.
25. 8. Ne. Chodovská devítka SB centrum Chodov
Semerák S.
25. 8. Ne. Valašská devítka Xbowling ValMez
Roubalík Petr
27. 8. Út. 19:00 Tacl cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
28. 8. St. 18:30 Aurora cup dvojic Radava - ÚnO
Barvínek Z.
28. 8. St. BBO devítka Zličín Best Bowling Zličín
Janovský Michal
28. 8. St. Bowlingzone Cup Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.
29. 8.
31. 8.
Čt.
So.

EBONITE Best Bowling Zličín Sportovní
Marval Jiří
1. 9. Ne. 15:50 Ferdinand devítka S-centrum Benešov
Ruml D.
1. 9. Ne. BBO tour Chomutov Strikeland Turnajový
Janovská J.
1. 9. Ne. Hluboká Cup - normal Bowling Hluboká Turnajový
Vacek J.
2. 9.
10. 9.
Po.
Út.

WSC Las Vegas
3. 9. Út. 14:00 Žižkovská Xbowling devítka Xbowling Žižkov
Dvořáček D.
3. 9. Út. 19:00 Morávkova řeznická liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
4. 9. St. 18:00 Proplast liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
4. 9. St. 19:00 Orso liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
4. 9. St. BBO devítka Zličín Best Bowling Zličín
Janovský Michal
5. 9. Čt. 18:30 Generali Cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
5. 9. Čt. BBO dvojice Zličín Best Bowling Zličín
Janovská J.
7. 9. So. QubicaAMF Cup Bowland Šantovka Sportovní
Spáčil Jan
8. 9. Ne. Bowling CZ tour S-centrum Benešov Turnajový
Ruml D.
9. 9. Po. 18:00 CBT cup Radava - ÚnO
Barvínek Z.
11. 9. St. 16:30 Campus Cup Campus Bowling Turnajový
Bobek V.
11. 9. St. 19:00 Fortell liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
11. 9. St. BBO dvojice Strikeland Strikeland
Janovská J.
11. 9. St. Sprinter 900Global Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
15. 9. Ne. 10:00 Extraliga ČBL Sportovní
15. 9. Ne. BBO devítka Strikeland Strikeland
Janovský Michal
15. 9.
22. 9.
Ne.
Ne.

Kmotr BC Sportovní
Soušek M.
16. 9. Po. Dvojice Hluboká Bowling Hluboká
Vacek J.
17. 9. Út. 16:00 Strašnická Xbowling Devítka Xbowling Strašnice
Kutina K.
17. 9. Út. 19:00 Ústecká liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
18. 9. St. 19:00 Bezejmenná liga Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
18. 9. St. 19:00 Devítka Best Bowling Best Bowling Zličín
Marval Jiří
19. 9. Čt. 18:00 Vojkov Open Bowling Vojkov Turnajový
Soušek M.
19. 9. Čt. BBO klasický Zličín Best Bowling Zličín Turnajový
Janovská J.
19. 9. Čt. Manta devítka Bowling Manta
Marval Jiří
19. 9.
23. 9.
Čt.
Po.

Prestige Tour Xbowling Žižkov Sportovní
21. 9. So. Storm Open Best Bowling Zličín Turnajový
Marval J.
22. 9. Ne. 15:50 Ferdinand devítka S-centrum Benešov
Ruml D.
22. 9. Ne. Chodovská devítka SB centrum Chodov
Semerák S.
24. 9. Út. 19:00 Tacl cup Radava - ÚnO Turnajový
Barvínek Z.
25. 9. St. 18:30 Aurora cup dvojic Radava - ÚnO
Barvínek Z.
25. 9. St. 19:00 ULICE Best Bowling Best Bowling Zličín Turnajový
Marval Jiří
25. 9. St. Bowlingzone Cup Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020