Juniorská liga sk. A

BC Most Benedikt

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Demuth Filip[+4] 35 251 144 195,00
2. Jeníček Jan[+15] 34 254 151 192,97
3. Rejč Libor[+8] 37 226 136 179,22
4. Valenta David[+6] 20 206 134 171,60

BC Most Esko

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Weber Rudolf[+25] 16 185 113 154,88
2. Hojdar Josef ml.[+10] 13 197 110 152,31
3. Vajshajtl Stanislav[+10] 23 192 110 147,26
4. Krunt Tom[+8] 33 186 106 145,55
5. Chludil Jan[+10] 20 214 94 139,45

BC Most Obex

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Hojdarová Marie[+28] 41 227 165 190,63
2. Hornová Ivana[+12] 40 190 114 153,15
3. Zajíčková Natálie[+23] 33 199 101 142,39
4. Babáková Amálie[+30] 5 150 118 134,00

Bowlingjunior Plzeň A

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Vojtěchová Markéta[+14] 6 200 129 172,50
2. Míka Adam[+10] 41 212 96 165,88
3. Roger Timothy[+4] 40 239 111 157,85
4. Lenčéš Petr[+10] 18 188 100 151,06
5. Vítová Zina[+28] 21 195 110 149,76

Bowlingjunior Plzeň B

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Vacík Matěj[+20] 19 180 113 149,11
2. Kasalová Alžběta[+18] 37 177 105 146,30
3. Minařík Robin[+4] 15 202 96 143,93
4. Šlechta Jan[+6] 26 194 110 139,62
5. Toman Lukáš[+20] 29 173 81 120,52

DDM Třemošná

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Suchý Martin[+6] 38 237 123 169,37
2. Honomichlová Martina[+16] 23 188 124 159,39
3. Mourek Tomáš[+8] 37 208 107 152,92
4. Bártová Šárka[+33] 28 198 113 152,14

Rabbits Praha B

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Pechar Patrik[+6] 19 274 160 210,11
2. Petáková Anna[+12] 33 261 158 200,36
3. Král Ondřej[+10] 24 245 147 186,71
4. Sýkora Jan[+2] 14 250 133 175,21
5. Babec Adam[+10] 36 231 109 162,28

Rabbits Praha C

P. Příjmení a jméno H. Max Min Průměr
1. Kish Evžen[+2] 35 255 142 185,80
2. Mojka David[+35] 42 226 117 160,40
3. Babec Tomáš[+40] 41 192 71 136,29

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165