Juniorská liga sk. A

BC Most Benedikt

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
35
251
144
195,00
2.
34
254
151
192,97
3.
37
226
136
179,22
4.
20
206
134
171,60

BC Most Esko

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
16
185
113
154,88
2.
13
197
110
152,31
3.
23
192
110
147,26
4.
Krunt Tom[+8]
33
186
106
145,55
5.
20
214
94
139,45

BC Most Obex

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
41
227
165
190,63
2.
40
190
114
153,15
3.
33
199
101
142,39
4.
5
150
118
134,00

Bowlingjunior Plzeň A

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
6
200
129
172,50
2.
Míka Adam[+10]
41
212
96
165,88
3.
40
239
111
157,85
4.
18
188
100
151,06
5.
21
195
110
149,76

Bowlingjunior Plzeň B

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
19
180
113
149,11
2.
37
177
105
146,30
3.
15
202
96
143,93
4.
26
194
110
139,62
5.
29
173
81
120,52

DDM Třemošná

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
38
237
123
169,37
2.
23
188
124
159,39
3.
37
208
107
152,92
4.
28
198
113
152,14

Rabbits Praha B

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
19
274
160
210,11
2.
33
261
158
200,36
3.
24
245
147
186,71
4.
14
250
133
175,21
5.
Babec Adam[+10]
36
231
109
162,28

Rabbits Praha C

p.
příjmení a jméno
ph
max
min
průměr
1.
35
255
142
185,80
2.
42
226
117
160,40
3.
41
192
71
136,29

Krátké zprávy

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.

11.12.2023 v 14:34

V úterý 12.prosince bude v 18.oo hod. otevřena obsazovačka na lednový turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2023/24

Capilová Nela
Xbowling club
Capilová Nela

Capilová Nela

Xbowling club

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Benna Sebastián
ProBowling Hustopeče
Benna Sebastián

Benna Sebastián

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Komárek Šimon
ProBowling Hustopeče
Komárek Šimon

Komárek Šimon

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Hindrák Jiří
expert King Pins
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

expert King Pins

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Mojka David
JKM bowling
Mojka David

Mojka David

JKM bowling

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/