Prestige 2014-2015

Kalendář série

datum
soutěž
p.
centrum
kontakt/telefon
výsledky
3. 8. Ne Neděle
Bowland Olomouc
Sportovní
Schiner Daniel
604 631 908
3. 8. Ne Neděle
Bowland Olomouc
Sportovní
4. 9. Čt Čtvrtek
-7. 9. Ne Neděle
Xbowling Žižkov
Sportovní
Beran Jiří
777 276 716
4. 9. Čt Čtvrtek
-7. 9. Ne Neděle
Xbowling Žižkov
Sportovní
Beran Jiří
777 276 716
5. 10. Ne Neděle
Best Bowling Zličín
Sportovní
Janovská J.
605 131 074
5. 10. Ne Neděle
Best Bowling Zličín
Sportovní
Janovská J.
605 131 074
2. 11. Ne Neděle
Sportovní
Kubík F.
606 354 705
2. 11. Ne Neděle
Sportovní
Kubík F.
606 354 705
6. 12. So Sobota
Sportovní
Slezák L.
602 134 565
6. 12. So Sobota
Sportovní
6. 1. Út Úterý
Best Bowling Zličín
Sportovní
Janovská J.
605 131 074
6. 1. Út Úterý
Best Bowling Zličín
Sportovní
Marval J.
776 105 706
1. 2. Ne Neděle
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
Vondráček A.
725 828 477
1. 2. Ne Neděle
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
Vondráček A.
725 828 477
1. 3. Ne Neděle
Bowling Šantovka
Sportovní
Hromek Jiří
725 178 197
1. 3. Ne Neděle
Bowling Šantovka
Sportovní
Hromek Jiří
725 178 197

Dnes se hraje

Prestige tour
Best Bowling Zličín

Zítra se hraje

Prestige tour
Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

10.06.2021 v 09:22

Sobotní Juniorská extraliga se hraje na místních "house" modelech.

06.06.2021 v 19:38

Mistry ČR dvojic v kategorii mixů za rok 2020 se stali Jaroslav Lorenc a Kateřina Hejdučková.

05.06.2021 v 20:17

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů za rok 2020 se stali Jan Macek a Lukáš Jelínek.

05.06.2021 v 20:16

Mistryněmi ČR dvojic v kategorii žen pro rok 2020 se staly Eva Burianová a Jitka Nosková

03.06.2021 v 07:32

Zveřejněn orientační časový plán a mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Macek Jan
Xbowling club
Macek Jan

Macek Jan

Xbowling club

1. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kotrla Ondřej
ProBowling Hustopeče
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

ProBowling Hustopeče

2. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kinc Denis
BC Bowlingzone
Kinc Denis

Kinc Denis

BC Bowlingzone

3. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Nejlepší junior na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Nejlepší žena na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kotrla Ondřej
ProBowling Hustopeče
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Škrabal Marek
bez klubové příslušnosti
Škrabal Marek

Škrabal Marek

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

Nejlepší senior na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura