123...Trn Cup 8A

Datum konání: 22. února 2011 - 27. února 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.way4u.cz/bowlingove-turnaje

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
123...Trn Cup 8A
Články:
123...Trn Cup 8A, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Sádlík Vojtěch ml. 212 203 227 207 211 173 216 277 215,75
2. Nosek Richard 205 205 213 184 202 197 223 255 210,50
3. Kolář Jan st. 191 167 203 223 197 212 264 219 209,50
4. Růžek Jan 209 265 169 169 188 171 256 218 205,63
5. Radáš Petr 193 169 154 198 190 185 258 262 201,13
6. Rechtorik Milan 227 178 228 189 155 202 223 200 200,25
7. Váchová Věra 173 178 213 199 189 193 218 167 191,25
8. Malec Jaromír 155 190 223 194 225 205 181 225 199,75
9. Hála Milan 245 194 155 178 221 170 234 195 199,00
10. Štýs Jan 200 177 253 146 199 232 167 175 193,63
11. Kulhánek Vratislav 211 156 153 222 188 200 245 232 200,88
12. Čižinský Jaroslav 264 180 196 177 182 186 189 198 196,50
13. Šperlová Lenka 214 153 151 268 187 173 182 169 187,13
14. Olarescu Jana 157 209 191 138 231 191 175 199 186,38
15. Rathouský Tomáš 172 205 173 192 221 172 188 238 195,13
16. Včeliš Michal 208 235 172 245 148 238 185 156 198,38
17. Čermáková Petra 172 174 178 181 160 210 244 194 189,13
18. Hájek Jan 181 164 180 202 243 194 234 179 197,13
19. Schön Viktor st. 150 215 201 236 168 186 167 172 186,88
20. Šefl Martin 208 169 225 196 199 182 163 193 191,88
21. Korecký David 177 160 188 157 233 190 171 223 187,38
22. Hřebík Lumír 188 205 174 174 181 203 160 204 186,13
23. Dvořáček Ladislav 127 212 201 183 191 167 216 188 185,63
24. Soukup Jiří 191 210 189 190 212 159 183 183 189,63
25. Bešík Josef st. 173 167 186 189 163 197 202 171 181,00
26. Bárta Karel st. 175 223 216 143 188 179 170 180 184,25
27. Vlčková Pavlína 148 171 199 211 126 149 192 184 172,50
28. Rain David 168 136 203 168 192 215 230 182 186,75
29. Sedláček Daniel 219 214 184 193 169 172 179 160 186,25
30. Kovaříček Jaroslav 158 194 180 181 151 202 191 200 182,13
31. Schönová Jana 185 151 162 180 180 192 164 166 172,50
32. Kváš Petr 159 177 193 190 187 177 193 175 181,38
33. Žabka Zdeněk 180 215 188 206 157 165 181 147 179,88
34. Větrovský Jaroslav 173 203 199 192 186 180 151 153 179,63
35. Hudcová Monika 161 181 165 154 166 180 204 150 170,13
36. Lipový Tomáš 226 211 154 147 219 205 172 122 182,00
37. Novotný Evžen 163 174 191 164 212 160 158 164 173,25
38. Nováková Miluše 189 171 159 169 154 192 137 175 168,25
39. Drábek Aleš 166 190 169 187 155 199 170 181 177,13
40. Semerák Stanislav 179 190 135 211 172 180 150 187 175,50
41. Kopička Petr 155 132 223 215 256 158 173 122 179,25
42. Drážný Ivo 158 158 190 167 160 193 202 170 174,75
43. Musil Jaroslav 154 201 173 160 145 167 159 203 170,25
44. Brzák Vlastimil 171 159 171 202 181 103 220 182 173,63
45. Podlipský Marcel 130 211 138 207 188 202 102 177 169,38
46. Havel Petr ml. 168 189 192 184 158 166 158 172 173,38
47. Krepindl Tomáš 190 161 178 148 181 224 158 146 173,25
48. Soušek Milan 180 160 179 181 174 162 192 154 172,75
49. Mach Libor 202 125 170 176 137 157 212 195 171,75
50. Vejmola Petr 155 208 164 152 160 175 186 124 165,50
51. Kolářová Hana 167 178 152 141 173 161 136 165 159,13
52. Bergman Václav 181 126 172 190 186 156 165 134 163,75
53. Korynta Jan 175 120 144 165 223 190 139 134 161,25
54. Větrovská Jaroslava 135 170 116 169 182 164 137 158 153,88
55. Guič Boris 163 161 128 177 189 148 138 182 160,75
56. Kučera Josef 170 164 141 157 187 128 153 184 160,50
57. Slebodník Vladimír 138 155 175 157 142 152 232 130 160,13
58. Soušek Martin ml. 188 133 142 159 146 180 142 168 157,25
59. Kolářová Hana 136 169 134 174 140 147 121 191 151,50
60. Straka Zdeněk 164 154 131 169 161 152 141 144 152,00
61. Měrková Zdeňka 158 114 135 175 144 128 158 146 144,75
62. Štýsová Bohdana 145 144 124 138 150 181 181 147 151,25
63. Kosař Tomáš 154 141 145 166 157 150 157 157 153,38
64. Soušková Tereza 125 173 128 129 114 159 150 136 139,25
65. Nejedlík Tomáš 134 142 117 127 113 169 119 152 134,13
66. Kubát Jiří ml. 197 161 159 137 138 122 143 128 148,13
67. Seidl Jiří 122 181 120 119 124 155 129 128 134,75
ReDrábek Aleš 158 185 161 165 148 168 155 187 165,88
ReŽabka Zdeněk 189 179 169 149 188 204 122 193 174,13
ReKulhánek Vratislav 222 188 212 146 235 179 170 235 198,38
ReMach Libor 162 149 190 161 147 138 204 173 165,50
ReMalec Jaromír 177 164 176 165 171 213 227 128 177,63

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS