123...Trn Cup 8A

Datum konání: 27. března 2011 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.way4u.cz/bowlingove-turnaje

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
123...Trn Cup 8A
Články:
123...Trn Cup 8A, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Macek Jan 224 247 214 200 201 217 203 182 211,00
2. Včeliš Michal 200 241 212 241 175 185 179 206 204,88
3. Janovský Michal 257 191 147 203 179 154 201 156 186,00
4. Pechar Miroslav 180 183 208 196 200 212 212 193 198,00
5. Žabka Zdeněk 214 170 202 195 147 212 225 207 196,50
6. Čižinský Jaroslav 233 145 184 182 183 219 207 226 197,38
7. Dyršmíd Roman 175 188 223 235 208 187 187 175 197,25
8. Růžek Jan 187 194 210 199 166 201 211 209 197,13
9. Kulhánek Vratislav 145 192 247 221 190 162 191 203 193,88
10. Sedláček Daniel 189 206 224 188 175 182 184 202 193,75
11. Marval Michal 166 224 213 195 198 183 212 158 193,63
12. Nováková Miluše 216 213 171 162 178 142 198 195 184,38
13. Sádlík Vojtěch ml. 172 214 186 166 214 147 230 202 191,38
14. Rechtorik Milan 216 223 208 168 203 175 175 161 191,13
15. Rathouský Tomáš 205 180 177 164 245 209 180 168 191,00
16. Malec Jaromír 136 133 189 178 190 266 164 235 186,38
17. Kolář Jan st. 202 216 175 141 234 169 189 194 190,00
18. Kopička Petr 160 178 159 165 177 241 216 213 188,63
19. Oudran Petr 176 165 199 225 217 190 171 166 188,63
20. Šperlová Lenka 156 168 228 162 177 139 223 150 175,38
21. Váchová Věra 195 161 155 182 170 171 208 192 179,25
22. Soušek Milan 175 204 198 159 187 164 194 190 183,88
23. Schönová Jana 180 164 164 191 193 181 161 161 174,38
24. Hřebík Lumír 134 172 185 176 202 202 202 188 182,63
25. Štýsová Bohdana 191 155 167 179 158 195 168 175 173,50
26. Lebedová Zuzana 182 164 187 215 133 124 199 178 172,75
27. Hála Milan 154 173 210 192 161 176 209 173 181,00
28. Nosek Richard 185 188 201 170 153 168 173 204 180,25
29. Musil Jaroslav 167 186 180 160 155 195 193 174 176,25
30. Hálová Kristýna 176 163 137 140 183 200 172 191 170,25
31. Včeliš Jaroslav 148 139 186 174 222 142 175 184 171,25
32. Brzák Vlastimil 162 178 211 156 161 157 217 174 177,00
33. Balouš Zdeněk 144 212 158 198 212 176 147 135 172,75
34. Mach Libor 180 165 169 188 169 199 190 153 176,63
35. Krepindl Tomáš 173 133 196 202 190 170 198 149 176,38
36. Novotný Evžen 155 163 145 182 176 182 179 196 172,25
37. Kovaříček Jaroslav 158 151 179 163 204 223 157 172 175,88
38. Bárta Karel st. 166 155 181 179 153 179 170 223 175,75
39. Kváš Petr 150 194 188 183 176 180 139 195 175,63
40. Kolářová Hana 195 155 171 175 169 138 188 136 165,88
41. Bešík Josef st. 135 194 163 175 231 168 178 151 174,38
42. Turyna Jiří 159 175 203 193 145 190 191 139 174,38
43. Drábek Aleš 172 227 171 173 124 184 200 172 177,88
44. Bočan Josef 172 141 161 147 192 177 198 156 168,00
45. Čermáková Petra 178 133 123 163 181 180 194 182 166,75
46. Havránek Jan 190 163 171 169 131 162 183 204 171,63
47. Schön Viktor st. 181 158 153 152 176 159 167 193 167,38
48. Kučera Josef 167 146 164 201 168 153 194 143 167,00
49. Olarescu Jana 140 165 198 157 135 152 150 184 160,13
50. Chaloupka Václav 153 175 164 129 173 181 160 172 163,38
51. Větrovský Jaromír 143 185 166 205 143 182 124 186 166,75
52. Korecký David 145 155 177 166 184 168 144 190 166,13
53. Rain David 163 145 136 174 158 156 165 225 165,25
54. Pechar Patrik 148 150 136 188 138 143 130 158 148,88
55. Dvořáček Ladislav 164 161 147 179 151 168 138 205 164,13
56. Mráček Petr 164 156 146 155 202 148 167 169 163,38
57. Kolářová Hana 151 111 155 138 184 157 163 171 153,75
58. Havel Petr ml. 155 167 156 156 162 142 149 213 162,50
59. Soukup Jiří 167 194 156 163 159 157 175 159 166,25
60. Větrovský Jaroslav 136 152 174 220 165 132 168 140 160,88
61. Vejmola Petr 158 128 172 191 119 181 158 135 155,25
62. Dědič Dalibor 162 132 123 157 175 192 144 185 158,75
63. Novotná Soňa 186 127 111 117 166 168 116 186 147,13
64. Kosař Tomáš 152 169 170 151 141 128 152 161 153,00
65. Štýs Jan 146 146 183 172 124 172 135 139 152,13
66. Korynta Jan 163 152 169 170 144 131 128 152 151,13
67. Bergman Václav 157 151 117 172 128 141 142 181 148,63
68. Guič Boris 118 159 109 217 143 178 133 131 148,50
69. Větrovská Jaroslava 124 110 115 164 127 143 114 154 131,38
70. Nejedlík Tomáš 97 139 94 133 141 133 103 157 124,63
ReKulhánek Vratislav 177 166 165 174 203 214 179 177 181,88
ReČižinský Jaroslav 189 168 157 165 198 127 151 122 159,63
ReKopička Petr 167 185 179 183 166 194 176 205 181,88
ReVětrovský Jaromír 126 181 187 203 185 160 145 146 166,63
ReVětrovský Jaroslav 179 172 128 131 134 142 190 154 153,75
ReSoušek Milan 125 173 161 186 195 158 203 209 176,25
ReDvořáček Ladislav 157 144 178 166 160 150 174 179 163,50
ReBrzák Vlastimil 223 176 155 189 194 139 172 105 169,13
ReSchön Viktor st. 156 139 192 174 176 140 159 165 162,63
ReKváš Petr 154 135 171 188 189 165 156 235 174,13
ReSádlík Vojtěch ml. 206 190 197 157 184 212 183 188 189,63
ReHavel Petr ml. 164 137 146 155 171 136 179 156 155,50
ReMalec Jaromír 135 179 155 203 177 166 252 199 183,25

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS