2. RBL Praha

Datum konání: 6. ledna 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
2. Regionální liga Praha, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BK Technika B 5 2422 484,40 17,5
2. Uvidíme 5 2495 499,00 17,0
3. Chmelnice 5 2360 466,00 17,0
4. Devět wo e 5 2319 453,80 15,5
5. Refit Team 5 1931 386,20 7,0
6. THE Rebels 5 1474 294,80 1,0

Zápasy kola

Refit Team3600
BK Technika B5035

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 106 0 : 1 171 Michal Ondřej
Macháček Karel 119 0 : 1 163 Hrabal Ondřej
Gruncl Josef 135 0 : 1 169 Povala Petr
Devět wo e4321
Uvidíme4344

UTKÁNÍ

Winkler Jiří 131 0 : 1 153 Hron Miroslav
Sál Roman 161 0 : 1 164 Toman Michal
Váňová Lucie +10 140 1 : 0 117 Rameš Bohuslav
THE Rebels3761
Chmelnice4214

UTKÁNÍ

Holeček Lukáš 122 0 : 1 151 Zeidler Petr
Okenfuss Petr 175 1 : 0 120 Kostelecký Daniel
Pazdera Michal 79 0 : 1 150 Janků Bohdana +10
Chmelnice4254
Devět wo e4121

UTKÁNÍ

Kadlčík Tomáš 157 1 : 0 94 Winkler Jiří
Zeidler Petr 110 0 : 1 167 Sál Roman
Slezák Luboš 158 1 : 0 151 Váňová Lucie +10
Refit Team4015
THE Rebels2790
Uvidíme5053
BK Technika B5032

UTKÁNÍ

Hron Miroslav 166 0 : 1 181 Michal Ondřej
Sedlář Stanislav 166 1 : 0 142 Hrabal Ondřej
Toman Michal 173 0 : 1 180 Povala Petr
Refit Team3761
Uvidíme5024

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 139 0 : 1 210 Hron Miroslav
Macháček Karel 97 0 : 1 155 Sedlář Stanislav
Gruncl Josef 140 1 : 0 137 Toman Michal
BK Technika B5615
Chmelnice4800

UTKÁNÍ

Michal Ondřej 246 1 : 0 201 Kadlčík Tomáš
Hrabal Ondřej 156 1 : 0 155 Slezák Luboš
Povala Petr 159 1 : 0 124 Janků Bohdana +10
Devět wo e4965
THE Rebels2810

UTKÁNÍ

Winkler Jiří 154 1 : 0 91 Okenfuss Petr
Sál Roman 176 1 : 0 93 Pazdera Michal
Váňová Lucie +10 166 1 : 0 97 Krýda Lukáš
BK Technika B4775
THE Rebels2260

UTKÁNÍ

Michal Ondřej 163 1 : 0 71 Holeček Lukáš
Hrabal Ondřej 123 1 : 0 72 Pazdera Michal
Povala Petr 191 1 : 0 83 Okenfuss Petr
Devět wo e4854
Refit Team3811

UTKÁNÍ

Sál Roman 202 1 : 0 121 Ozimek Jan
Winkler Jiří 145 1 : 0 90 Houška Marek
Váňová Lucie +10 138 0 : 1 170 Gruncl Josef
Uvidíme4731
Chmelnice5474
Chmelnice4875
Refit Team4130

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 164 1 : 0 157 Ozimek Jan
Kostelecký Daniel 172 1 : 0 107 Macháček Karel
Slezák Luboš 151 1 : 0 149 Gruncl Josef
THE Rebels3120
Uvidíme5815
BK Technika B3780,5
Devět wo e4944,5

UTKÁNÍ

Michal Ondřej 144 0,5 : 0,5 144 Winkler Jiří
Hrabal Ondřej 97 0 : 1 173 Sál Roman
Povala Petr 137 0 : 1 177 Váňová Lucie +10

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen