2. RBL Praha - jaro

Datum konání: 3. února 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - jaro
Články:
2. Regionální liga Praha, 1. jarní kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Zelenáči 5 2600 520,00 21,0
2. Chmelnice 5 2251 444,20 16,5
3. Rabbits Praha 5 2363 472,60 15,5
4. Refit Team 5 2180 426,00 14,0
5. THE Rebels 5 1830 366,00 8,0
6. Devět wo e 5 0 0,00 0,0

Zápasy kola

Zelenáči5444
Refit Team5111

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 195 1 : 0 144 Ozimek Edwin
Rus Jan 140 0 : 1 183 Macháčková Věra +10
Duchoň Pavel 209 1 : 0 184 Gruncl Josef
Rabbits Praha4614
THE Rebels4251

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 132 0 : 1 158 Krýda Lukáš
Havel Martin 186 1 : 0 136 Pazdera Michal
Havel Petr 143 1 : 0 131 Tovara Adam
Chmelnice3895
Devět wo e00

UTKÁNÍ

Kadlčík Tomáš 113 1 :
Zeidler Petr 135 1 :
Kostelecký Daniel 141 1 :
Chmelnice4714
THE Rebels4171

UTKÁNÍ

Kadlčík Tomáš 157 1 : 0 102 Krýda Lukáš
Slezák Luboš 154 0 : 1 199 Pazdera Michal
Janků Bohdana +10 160 1 : 0 116 Tovara Adam
Zelenáči5195
Devět wo e00

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 192 1 :
Rus Jan 136 1 :
Duchoň Pavel 191 1 :
Refit Team4171
Rabbits Praha4654

UTKÁNÍ

Houška Marek 88 0 : 1 152 Beran Jiří ml.
Macháčková Věra +10 151 1 : 0 134 Havel Martin
Gruncl Josef 178 0 : 1 179 Havel Petr
Rabbits Praha4911
Zelenáči5474

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 156 0 : 1 211 Holomeček Michal
Havel Martin 148 0 : 1 166 Rus Jan
Havel Petr 187 1 : 0 170 Duchoň Pavel
Refit Team4303
Chmelnice4302

UTKÁNÍ

Ozimek Edwin 133 0 : 1 154 Kadlčík Tomáš
Macháčková Věra +10 143 1 : 0 130 Zeidler Petr
Gruncl Josef 154 1 : 0 146 Kostelecký Daniel
Devět wo e00
THE Rebels3235

UTKÁNÍ

: 1 112 Tovara Adam
: 1 111 Krýda Lukáš
: 1 100 Pazdera Michal
Refit Team4145
Devět wo e00

UTKÁNÍ

Ozimek Edwin 136 1 :
Macháčková Věra +10 138 1 :
Gruncl Josef 140 1 :
THE Rebels3290
Zelenáči5145

UTKÁNÍ

Pazdera Michal 88 0 : 1 177 Holomeček Michal
Krýda Lukáš 119 0 : 1 156 Rus Jan
Tovara Adam 122 0 : 1 181 Duchoň Pavel
Rabbits Praha4591,5
Chmelnice4903,5

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 151 1 : 0 142 Zeidler Petr
Havel Martin 170 0,5 : 0,5 170 Janků Bohdana +10
Havel Petr 138 0 : 1 178 Slezák Luboš
Zelenáči4763
Chmelnice4712

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 177 0 : 1 188 Slezák Luboš
Rus Jan 161 1 : 0 117 Kostelecký Daniel
Duchoň Pavel 138 0 : 1 166 Janků Bohdana +10
Devět wo e00
Rabbits Praha4875

UTKÁNÍ

: 1 161 Beran Jiří ml.
: 1 159 Havel Martin
: 1 167 Havel Petr
THE Rebels3361
Refit Team4084

UTKÁNÍ

Krýda Lukáš 128 1 : 0 121 Ozimek Edwin
Pazdera Michal 90 0 : 1 137 Macháčková Věra +10
Tovara Adam 118 0 : 1 150 Gruncl Josef

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen