2. RBL Praha - jaro

Datum konání: 24. března 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - jaro
Články:
2. Regionální liga Praha, 3. jarní kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Chmelnice 5 2303 454,60 17,0
2. Devět wo e 5 2296 449,20 17,0
3. Zelenáči 5 2256 451,20 15,0
4. Rabbits Praha 5 2411 482,20 11,0
5. Refit Team 5 2110 412,00 9,0
6. THE Rebels 5 1984 396,80 6,0

Zápasy kola

Rabbits Praha4261
THE Rebels4314

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 139 1 : 0 114 Pazdera Michal
Havel Martin 137 0 : 1 151 Krýda Lukáš
Havel Petr 150 0 : 1 166 Holeček Lukáš
Chmelnice3842
Devět wo e4133

UTKÁNÍ

Kostelecký Daniel 109 0 : 1 152 Váňová Lucie +10
Zeidler Petr 137 1 : 0 131 Sál Roman
Slezák Luboš 138 1 : 0 130 Winkler Jiří
Zelenáči3904
Refit Team3181

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 148 0 : 1 168 Gruncl Josef
Rus Jan 109 1 : 0 101 Macháčková Věra +10
Duchoň Pavel 133 1 : 0 49 Kilián Pavel
Zelenáči4151
Devět wo e4544

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 142 0 : 1 181 Váňová Lucie +10
Rus Jan 131 0 : 1 155 Sál Roman
Duchoň Pavel 142 1 : 0 118 Winkler Jiří
Refit Team4211
Rabbits Praha4354

UTKÁNÍ

Gruncl Josef 111 0 : 1 118 Beran Jiří ml.
Macháčková Věra +10 164 1 : 0 155 Havel Martin
Kilián Pavel 146 0 : 1 162 Havel Petr
Chmelnice5005
THE Rebels3320

UTKÁNÍ

Kadlčík Tomáš 184 1 : 0 98 Holeček Lukáš
Zeidler Petr 147 1 : 0 121 Krýda Lukáš
Janků Bohdana +10 169 1 : 0 113 Pazdera Michal
Rabbits Praha4410
Chmelnice5615

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 134 0 : 1 182 Zeidler Petr
Havel Martin 139 0 : 1 202 Kadlčík Tomáš
Havel Petr 168 0 : 1 177 Janků Bohdana +10
THE Rebels3501
Zelenáči4314

UTKÁNÍ

Krýda Lukáš 140 1 : 0 135 Holomeček Michal
Pazdera Michal 108 0 : 1 128 Rus Jan
Holeček Lukáš 102 0 : 1 168 Duchoň Pavel
Refit Team4200
Devět wo e4895

UTKÁNÍ

Gruncl Josef 160 0 : 1 182 Sál Roman
Macháčková Věra +10 133 0 : 1 151 Winkler Jiří
Kilián Pavel 127 0 : 1 156 Váňová Lucie +10
THE Rebels4791
Refit Team5014

UTKÁNÍ

Holeček Lukáš 169 0 : 1 192 Gruncl Josef
Krýda Lukáš 175 1 : 0 170 Macháčková Věra +10
Pazdera Michal 135 0 : 1 139 Kilián Pavel
Devět wo e4840
Rabbits Praha5965

UTKÁNÍ

Váňová Lucie +10 168 0 : 1 181 Beran Jiří ml.
Sál Roman 169 0 : 1 219 Havel Martin
Winkler Jiří 147 0 : 1 196 Havel Petr
Zelenáči4542
Chmelnice4663

UTKÁNÍ

Holomeček Michal 166 1 : 0 164 Kadlčík Tomáš
Rus Jan 106 0 : 1 146 Slezák Luboš
Duchoň Pavel 182 1 : 0 156 Kostelecký Daniel
Rabbits Praha5131
Zelenáči5664

UTKÁNÍ

Beran Jiří ml. 160 1 : 0 145 Holomeček Michal
Havel Martin 222 0 : 1 237 Rus Jan
Havel Petr 131 0 : 1 184 Duchoň Pavel
Refit Team4503
Chmelnice3922

UTKÁNÍ

Gruncl Josef 198 1 : 0 126 Slezák Luboš
Macháčková Věra +10 126 0 : 1 136 Janků Bohdana +10
Kilián Pavel 126 0 : 1 130 Kostelecký Daniel
Devět wo e4565
THE Rebels3920

UTKÁNÍ

Sál Roman 158 1 : 0 149 Krýda Lukáš
Váňová Lucie +10 123 1 : 0 115 Pazdera Michal
Winkler Jiří 175 1 : 0 128 Holeček Lukáš

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019