Dodatkový turnaj, muži

Datum konání: 27. dubna 2010 - 1. května 2010 Místo: Bowling Hall

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Dyršmíd Roman 193 214 260 201 224 235 221,17
2. Florík David 206 235 224 186 290 182 220,50
3. Oudran Petr 232 202 201 199 233 243 218,33
4. Hladík Karel 171 237 235 258 185 190 212,67
5. Holubčák Petr 214 205 208 254 189 202 212,00
6. Růžek Jan 236 214 201 244 160 215 211,67
7. Oliva Miroslav 184 202 225 164 230 264 211,50
8. Vacek Pavel 204 223 222 210 205 202 211,00
9. Sedláček Daniel 191 185 239 248 202 193 209,67
10. Zvěřina Michal 234 207 125 245 200 247 209,67
11. Bittersmann Milan 188 195 204 232 205 221 207,50
12. Mráček Petr 207 238 235 198 184 171 205,50
13. Kulhánek Vratislav 173 199 175 246 200 220 202,17
14. Marval Jiří 209 243 185 158 200 210 200,83
15. Malec Jaromír 205 193 207 221 179 192 199,50
16. Kutina Karel 175 184 189 214 216 217 199,17
17. Košťál Pavel 183 188 189 193 216 220 198,17
18. Radáš Petr 190 171 171 205 196 244 196,17
19. Zeman Lukáš 145 226 224 214 205 162 196,00
20. Pešl Roman 212 195 160 216 195 193 195,17
21. Větrovský Jaroslav 182 216 215 191 166 193 193,83
22. Opatrný Pavel 184 234 187 142 201 195 190,50
23. Čižinský Jaroslav 199 183 187 179 206 184 189,67
24. Stulík Jiří 199 155 235 190 188 167 189,00
25. Větrovský Jaromír 176 167 191 187 169 235 187,50
26. Egert Jiří 179 209 171 187 183 189 186,33
27. Chaloupka Václav 170 199 169 172 206 183 183,17
28. Nosek Richard 194 178 155 154 195 221 182,83
29. Rechtorik Milan 152 209 162 177 180 215 182,50
30. Kváš Petr 194 216 148 167 191 177 182,17
31. Vohryzka Jaromír 146 176 198 164 198 210 182,00
32. Schůt Ladislav 189 174 179 169 210 166 181,17
33. Čenkovic Stanislav 244 224 111 149 177 181 181,00
34. Čech Jaromír 139 210 184 143 203 196 179,17
35. Kolář Jan st. 205 193 170 170 144 192 179,00
36. Lebeda František 187 189 204 130 183 181 179,00
37. Havel Petr ml. 139 207 173 197 206 146 178,00
38. Brzák Vlastimil 170 171 187 159 206 170 177,17
39. Vojtíšek Jan 187 193 170 171 197 140 176,33
40. Beneš Luboš 159 146 200 181 164 198 174,67
41. Ouška Tomáš 138 165 182 191 176 190 173,67
42. Wehrberger Karel 129 183 150 220 190 160 172,00
43. Žabka Zdeněk 201 163 161 183 163 161 172,00
44. Mičánek Filip 208 132 177 173 138 201 171,50
45. Florík Petr 168 135 167 223 164 171 171,33
46. Jirásek Filip 181 191 161 137 160 195 170,83
47. Síbrt Ivan 168 196 195 138 159 164 170,00
48. Semerák Stanislav 114 197 192 190 180 146 169,83
49. Suchánek Luděk 146 188 171 146 171 188 168,33
50. Šimek Martin 173 160 147 163 173 190 167,67
51. Váradi Petr 172 174 159 185 187 125 167,00
52. Kubát Jiří ml. 172 167 151 192 182 124 164,67
53. Šlechtický Michael 186 142 149 191 158 154 163,33
54. Vojtíšek Erik 147 180 215 154 140 140 162,67
55. Borovec Jiří 152 153 150 186 133 197 161,83
56. Podlipský Marcel 191 90 134 186 182 184 161,17
57. Sůva Jan 187 147 173 144 139 174 160,67
58. Janovský Michal 195 138 130 137 186 167 158,83
59. Kosař Tomáš 223 130 153 147 150 136 156,50
60. Dedera Vladislav 163 148 177 146 158 143 155,83
61. Kyncl Karel 122 157 168 140 156 190 155,50
62. Rameš Bohuslav 142 152 153 124 174 170 152,50
63. Talaš Vlastimír 191 135 132 117 157 152 147,33

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS