EBONITE tour

Datum konání: 30. března 2012 - 31. března 2012 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hindrák Jiří 224 191 204 210 225 254 212 224 246 196 244 220,91
2. Harbáček Petr 226 206 237 203 223 245 192 215 224 189 252 219,27
3. Plechata Tomáš 211 220 235 195 158 212 157 184 225 216 190 200,27
4. Lorenc Jaroslav 184 213 181 238 153 237 191 213 180 226 244 205,45
5. Macek Jan 212 189 221 174 226 226 169 255 219 185 212 208,00
6. Lehnerová Jitka 152 171 194 178 146 179 154 150 157 161 205 167,91
7. Marval Michal 151 221 212 258 215 213 213 180 188 188 212 204,64
8. Vrážel Jiří st. 167 176 220 222 226 199 209 181 195 191 199 198,64
9. Nováková Miluše 183 192 195 138 184 179 198 199 161 212 164 182,27
10. Bílek Tomáš 214 222 192 177 189 221 179 238 236 143 200 201,00
11. Novotný Evžen 196 197 193 226 210 192 192 245 187 189 191 201,64
12. Štýs Jan 181 203 192 182 203 191 214 185 153 180 159 185,73
13. Kurzveil Jiří 154 242 217 193 239 176 202 194 202,13
14. Nefová Klára 186 147 182 215 176 180 132 142 170,00
15. Synek Aleš 220 194 202 158 214 197 148 229 195,25
16. Oliva Miroslav 188 210 220 194 210 185 196 150 194,13
17. Spodniak Michal 213 196 159 223 161 247 141 196 192,00
18. Hanušová Dana 210 188 161 190 151 225 141 184 181,25
19. Polívka Dalibor 205 187 195 181 154 217 152 211 187,75
20. Štýsová Bohdana 170 149 153 208 154 160 159 152 163,13
21. Čepelák Jan 223 246 238 219 158 195 213,17
22. Čermák Pavel 214 226 208 247 190 175 210,00
23. Šefl Martin 222 212 211 238 200 135 203,00
24. Olarescu Jana 224 211 170 171 191 198 194,17
25. Kulhánek Vratislav 216 203 246 213 190 168 206,00
26. Vlčková Pavlína 201 233 172 159 168 171 184,00
27. Dědič Dalibor 204 218 212 233 171 164 200,33
28. Brzák Vlastimil 204 199 244 143 204 192 197,67
29. Bárta Karel st. 214 234 217 170 196 172 200,50
30. Mach Libor 182 194 206 224 200 178 197,33
31. Beštová Kateřina 205 225 197 195 202 114 189,67
32. Nejedlík Tomáš 141 151 165 215 143 203 169,67
33. Hudcová Monika 187 202 178 181 149 176 178,83
34. Nováková Michaela 174 200 196 184 195 152 183,50
35. Smrž Jan 169 244 235 190 165 145 191,33
36. Vrňata David 177 129 168 201 174 132 163,50
37. Rechtorik Milan 188 183 213 222 146 201 192,17
38. Kolář Jan st. 188 168 225 214 146 211 192,00
39. Kolářová Hana 165 161 204 169 177 150 171,00
40. Žabka Zdeněk 245 170 215 188 155 143 186,00
41. Čermáková Petra 206 191 190 166 188,25
42. Straková Irena 167 200 211 182 190,00
43. Váchová Věra 170 192 193 206 190,25
44. Voleráb Pavel 171 146 235 224 194,00
45. Souček Roman 136 224 174 206 185,00
46. Novotná Soňa 170 189 140 180 169,75
47. Drábek Aleš 161 195 200 206 190,50
48. Szakos Oto 214 159 184 201 189,50
49. Janovský Michal 146 174 187 207 178,50
50. Vaňko Martin 176 164 155 169 166,00
51. Vojtíšek Jan 179 164 198 178 179,75
52. Kožíšková Květoslava 145 185 187 169 171,50
53. Nováková Milada 187 157 156 171 167,75
54. Bergman Václav 179 172 153 196 175,00
55. Egert Jiří 196 190 162 171 179,75
56. Bergmanová Lucie 162 140 187 139 157,00
57. Růžek Jan 168 188 190 183 182,25
58. Seidl Jiří 149 201 141 141 158,00
59. Schön Viktor st. 202 171 168 137 169,50
60. Novák Robert 191 178 200 143 178,00
61. Císařovský Stanislav 145 152 168 173 159,50
62. Černý František ZČ 217 153 119 175 166,00
63. Vokrojová Marie 108 171 166 195 160,00
64. Vlach Roman 148 145 189 213 173,75
65. Praska Tomáš 157 123 182 167 157,25
66. Szakosová Jana 142 162 131 158 148,25
67. Pechar Patrik 147 167 156 138 152,00
68. Rain David 137 180 162 199 169,50
69. Rechtoriková Eva 154 140 132 144 142,50
70. Vořechovský Jan 172 167 129 193 165,25
71. Vokroj Ladislav 173 137 180 204 173,50
72. Breindlová Anna 134 171 156 151 153,00
73. Gregor Tomáš 169 149 147 154 154,75
74. Kouřimský Jan 174 188 159 142 165,75
75. Hanusíková Blanka 151 169 194 131 161,25
76. Vrňata Zdeněk 146 146 162 189 160,75
77. Sahulová Šárka 137 163 138 138 144,00
78. Vořechovský Vlastimil 149 169 147 135 150,00
79. Karásek Petr 161 183 156 124 156,00
80. Sahula Jaroslav 150 149 110 131 135,00
ReŽabka Zdeněk 179 212 224 216 207,75
RePlechata Tomáš 159 235 198 202 198,50
ReMarval Michal 241 142 178 259 205,00
ReVlčková Pavlína 168 205 187 169 182,25
ReBrzák Vlastimil 177 225 189 196 196,75
ReKulhánek Vratislav 248 127 214 198 196,75
ReNefová Klára 221 200 139 116 169,00
ReBeštová Kateřina 178 221 161 169 182,25
ReOliva Miroslav 197 206 213 141 189,25
ReSpodniak Michal 175 173 196 210 188,50
ReVojtíšek Jan 201 159 163 191 178,50
ReRechtorik Milan 203 200 172 160 183,75
ReČermák Pavel 179 152 201 200 183,00
ReKolářová Hana 196 157 133 159 161,25
ReSmrž Jan 178 170 195 164 176,75
ReNováková Miluše 145 177 134 198 163,50
ReBergman Václav 171 162 147 171 162,75
ReBergmanová Lucie 106 171 161 148 146,50
RePraska Tomáš 164 142 166 148 155,00
ReSeidl Jiří 143 154 177 126 150,00
ReBárta Karel st. 191 172 159 165 171,75
ReNovotný Evžen 160 163 171 172 166,50
ReNovotná Soňa 146 171 137 127 145,25
ReMach Libor 154 142 159 194 162,25
ReČerný František ZČ 176 136 125 157 148,50
ReSpodniak Michal 151 209 172 203 183,75
ReBeštová Kateřina 198 187 156 141 170,50
ReOliva Miroslav 188 150 172 201 177,75
ReVojtíšek Jan 179 143 147 172 160,25
ReNováková Miluše 124 144 168 164 150,00
ReNovotný Evžen 124 159 163 163 152,25
ReČerný František ZČ 156 167 156 183 165,50

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS