EBONITE tour

Datum konání: 21. února 2013 - 23. února 2013 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour 2013, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marval Michal 211 174 203 225 212 175 171 217 253 208 232 290 214,25
2. Holubčák Petr 245 200 238 215 201 202 249 171 255 265 224,10
3. Kulhánek Vratislav 203 238 243 242 224 223 200 215 236 208 259 226,45
4. Mužík Michal 165 240 217 234 215 215 246 215 214 248 220,90
5. Bárta Karel st. 235 202 190 169 205 178 190 221 222 209 244 225 207,50
6. Hindrák Jiří 243 220 246 211 196 215 276 232 212 223 227,40
7. Čermák Pavel 192 225 259 147 244 213 166 276 215 214 194 213,18
8. Novotný Evžen 204 213 225 145 174 194 227 262 192 183 201,90
9. Růžek Jan 233 172 236 201 179 224 160 220 278 209 211,20
10. Havel Petr ml. 203 197 194 223 203 214 198 201 192 204 206 203,18
11. Vokrojová Marie 188 182 176 203 202 194 202 184 201 181 191,30
12. Gregor Tomáš 213 154 178 213 196 213 146 234 213 204 161 193,18
13. Kolář Jan st. 194 180 208 208 234 206 231 177 213 195 204,60
14. Wasserrab Oldřich 201 192 211 200 253 215 214 147 227 187 204,70
15. Stulík Jiří 223 255 189 148 239 192 179 251 183 180 203,90
16. Ševčík Vlastimil 153 235 223 158 218 209 243 203 189 161 199,20
17. Císařovský Stanislav 229 211 149 224 186 220 176 213 170 197,56
18. Fryšová Věra 191 223 200 183 169 172 176 172 180 185,11
19. Vrážel Jiří 183 192 217 229 161 202 226 202 152 196,00
20. Olarescu Jana 255 202 173 160 173 200 168 155 211 188,56
21. Harbáček Petr 232 178 198 223 196 188 156 220 190 197,89
22. Lebedová Zuzana 160 190 192 139 193 237 155 156 213 181,67
23. Hostaš Jan 240 188 212 200 180 150 115 192 165 182,44
24. Karakevas Statis 147 172 210 173 192 227 142 182 128 174,78
25. Vacek Pavel 176 218 263 184 237 237 168 150 155 198,67
26. Mráček Petr 222 213 199 194 223 169 203,33
27. Větrovský Jaromír 165 218 143 191 238 183 189,67
28. Závladská Svatava 163 180 196 224 160 156 179,83
29. Kupecký Michal 212 193 166 180 222 183 192,67
30. Stulíková Dagmar 174 191 203 144 199 161 178,67
31. Vokroj Ladislav 196 216 214 193 165 189 195,50
32. Lorenc Jaroslav 145 171 224 210 246 190 197,67
33. Krucký Vladimír 171 195 188 193 242 194 197,17
34. Kolářová Hana 204 157 165 154 201 180 176,83
35. Včeliš Michal 200 201 203 255 145 176 196,67
36. Janovský Michal 141 156 264 163 229 201 192,33
37. Vlčková Pavlína 178 162 217 181 182 155 179,17
38. Janovská Jana 183 152 177 174 177 181 174,00
39. Mach Libor 196 184 185 179 200 215 193,17
40. Breindlová Anna 172 177 187 171 192 140 173,17
41. Nedbálek Václav 188 145 205 165 163 197 177,17
42. Vojtíšek Jan 160 245 197 152 157 181 182,00
43. Pádárová Ivana 168 211 137 179 167 192 175,67
44. Flegelová Dáša 109 171 174 175 179 178 164,33
45. Voleráb Pavel 169 174 204 132 185 223 181,17
46. Raclavský Pavel 204 178 167 209 165 187 185,00
47. Homola Lukáš 199 146 198 210 190 177 186,67
48. Egert Jiří 215 151 185 166 156 180 175,50
49. Verbič Miroslav 206 183 159 167 146 197 176,33
50. Schönová Jana 169 169 197 125 183 154 166,17
51. Rechtorik Milan 203 165 189 206 164 180 184,50
52. Nademlejnská Lada 174 163 153 156 146 159 158,50
53. Novotná Jana 161 201 169 114 168 104 152,83
54. Bittersmann Milan 162 167 168 169 173 199 173,00
55. Mára Zdeněk 205 176 125 169 209 170 175,67
56. Souček Roman 138 166 179 191 189 178 173,50
57. Schön Viktor st. 162 165 160 179 182 170 169,67
58. Bílek Miroslav 178 133 155 164 178 172 163,33
59. Štýs Jan 148 161 149 189 176 212 172,50
60. Borovec Jiří 142 162 132 175 205 195 168,50
61. Štökl Ondřej 140 147 164 134 129 198 152,00
62. Květoň Jiří 130 151 152 131 158 198 153,33
63. Hlúch Tomáš 147 195 201 121 194 162 170,00
64. Pechar Patrik 161 112 163 151 197 127 151,83
65. Štýsová Bohdana 124 174 138 129 178 176 153,17
66. Hurka Jiří 165 168 159 156 150 184 163,67
67. Závladský Dušan 137 155 178 149 161 161 156,83
68. Pádár Karel 124 208 171 158 127 122 151,67
69. Slezák Luboš 186 135 141 126 159 163 151,67
70. Šimánek Ladislav 146 177 152 173 178 171 166,17
71. Petáková Anna 142 105 140 141 137 134 133,17
72. Sádlík Vojtěch ml. 178 207 119 158 141 163 161,00
73. Větrovský Jaroslav 153 180 162 166 127 161 158,17
74. Tříska Václav 104 123 108 110 139 103 114,50
ReGregor Tomáš 167 209 188 158 165 174 176,83
ReJanovská Jana 115 216 126 190 159 182 164,67
ReJanovský Michal 180 141 166 211 158 169 170,83
ReMarval Michal 154 120 155 205 201 167,00
ReNovotný Evžen 145 200 162 202 183 215 184,50
ReMarval Michal 175 166 246 159 145 172 177,17
ReBárta Karel st. 163 167 226 176 227 198 192,83
ReHavel Petr ml. 189 213 195 199 136 190 187,00
ReWasserrab Oldřich 209 178 171 187 278 210 205,50
ReKrucký Vladimír 185 165 225 188 140 157 176,67
ReNovotná Jana 144 133 121 113 170 144 137,50
ReStulík Jiří 171 197 179 180 152 199 179,67
ReStulíková Dagmar 179 173 171 180 151 131 164,17
ReBílek Miroslav 146 122 186 115 175 173 152,83
ReGregor Tomáš 143 150 191 200 210 235 188,17
ReKulhánek Vratislav 257 173 192 202 187 216 204,50
ReKvětoň Jiří 137 175 139 154 134 145 147,33
ReLorenc Jaroslav 170 214 177 187 217 207 195,33
ReMach Libor 207 155 172 177 189 204 184,00
ReNovotný Evžen 198 221 202 201 157 176 192,50
ReVacek Pavel 191 174 207 183 207 203 194,17
ReVerbič Miroslav 125 134 175 170 204 195 167,17
ReVlčková Pavlína 148 176 182 181 168 165 170,00

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019