EBONITE tour

Datum konání: 21. března 2013 - 23. března 2013 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Homola Lukáš 253 211 187 214 197 268 201 278 279 247 233,50
2. Ivanciv Petr 245 245 183 278 213 254 250 174 208 238 222 247 229,75
3. Harbáček Petr 214 206 253 224 202 216 234 227 209 265 236 226,00
4. Olarescu Jana 173 257 233 184 245 206 195 197 185 217 246 213 212,58
5. Hindrák Jiří 210 198 221 226 256 221 247 257 228 172 223,60
6. Lorenc Jaroslav 231 241 247 188 213 300 236 238 258 160 231,20
7. Včeliš Michal 199 186 182 227 214 238 194 216 257 221 213,40
8. Holubčák Petr 237 225 232 196 256 300 227 223 236 196 232,80
9. Verbič Miroslav 183 233 224 150 187 204 233 208 156 215 161 195,82
10. Marval Michal 289 211 171 192 179 241 209 216 224 222 215,40
11. Vrážel Jiří 234 214 192 223 239 231 171 244 203 202 215,30
12. Ševčík Vlastimil 191 179 243 229 231 218 200 222 190 190 209,30
13. Janovská Jana 197 157 192 180 239 226 181 200 161 192,56
14. Kocman Lukáš 183 234 202 175 207 203 157 193 244 199,78
15. Oliva Miroslav 163 259 258 200 246 150 160 242 173 205,67
16. Nováková Miluše 195 245 222 213 165 186 176 190 167 195,44
17. Vlčková Pavlína 279 225 142 188 185 172 174 168 184 190,78
18. Čermák Pavel 224 250 258 214 202 267 153 191 204 218,11
19. Sádlík Vojtěch ml. 187 267 277 194 211 197 165 212 149 206,56
20. Císařovský Stanislav 248 183 184 198 173 224 96 214 178 188,67
21. Mužík Michal 184 194 254 235 243 226 222,67
22. Voleráb Pavel 184 299 190 130 199 233 205,83
23. Beran Jiří st. 193 212 224 163 175 229 199,33
24. Synek Aleš 204 206 233 158 201 242 207,33
25. Kulhánek Vratislav 212 182 198 244 191 206 205,50
26. Hostaš Jan 209 183 211 185 216 164 194,67
27. Stulík Jiří 212 190 179 233 199 189 200,33
28. Stulíková Dagmar 162 176 190 214 191 189 187,00
29. Závladský Dušan 219 199 195 199 152 203 194,50
30. Kolář Jan st. 159 217 198 228 237 181 203,33
31. Vokroj Ladislav 182 197 236 172 201 223 201,83
32. Závladská Svatava 134 225 194 152 232 175 185,33
33. Rechtorik Milan 199 211 194 258 192 143 199,50
34. Novotný Evžen 202 214 205 170 203 173 194,50
35. Vacek Pavel 180 147 214 234 210 202 197,83
36. Polívka Dalibor 181 162 180 233 199 204 193,17
37. Wasserrab Oldřich 232 191 201 150 179 205 193,00
38. Bárta Karel st. 201 168 206 185 171 226 192,83
39. Nedbálek Václav 182 188 167 231 137 189 182,33
40. Mach Libor 217 270 188 149 162 185 195,17
41. Kučírek František 176 176 180 187 164 215 183,00
42. Karakevas Statis 166 187 202 161 203 147 177,67
43. Fryšová Věra 168 165 211 181 155 172 175,33
44. Čiperová Michaela 195 175 205 144 191 150 176,67
45. Lukeš Vladimír 175 160 155 204 194 181 178,17
46. Breindlová Anna 141 181 199 166 184 174 174,17
47. Homola Ladislav 202 173 170 199 174 201 186,50
48. Kupecký Michal 162 150 266 158 208 167 185,17
49. Pechar Patrik 214 170 125 134 162 183 164,67
50. Schönová Jana 172 137 155 168 171 188 165,17
51. Egert Jiří 181 166 168 167 186 176 174,00
52. Hurych Lukáš 130 200 194 179 201 217 186,83
53. Schön Viktor st. 183 194 186 201 147 132 173,83
54. Zimandl Josef 138 176 200 188 167 153 170,33
55. Větrovský Jaroslav 183 200 186 158 244 134 184,17
56. Souček Roman 147 159 129 212 156 252 175,83
57. Guič Boris 193 140 183 167 163 178 170,67
58. Vokrojová Marie 189 123 146 190 187 157 165,33
59. Kolářová Hana 172 178 167 156 138 145 159,33
60. Květoň Jiří 153 116 177 145 155 184 155,00
61. Borovec Jiří 151 147 140 167 159 249 168,83
62. Štýsová Bohdana 178 147 165 158 179 131 159,67
63. Mára Zdeněk 174 155 205 162 148 165 168,17
64. Petáková Anna 120 132 152 140 157 151 142,00
65. Štýs Jan 177 134 175 200 126 169 163,50
66. Bílek Miroslav 150 165 143 154 134 153 149,83
67. Slezák Luboš 138 165 157 127 153 168 151,33
ReKarakevas Statis 157 138 211 223 168 150 174,50
ReKulhánek Vratislav 163 208 166 236 248 202 203,83
ReRechtorik Milan 167 191 189 164 159 220 181,67
ReNovotný Evžen 197 169 175 206 125 170 173,67
ReJanovská Jana 137 163 156 193 148 175 162,00
ReZimandl Josef 158 139 123 151 130 200 150,17
ReWasserrab Oldřich 175 212 154 212 194 187 189,00
ReNováková Miluše 160 205 181 183 145 206 180,00
ReBorovec Jiří 160 147 153 177 173 188 166,33
ReBeran Jiří st. 174 205 180 209 203 175 191,00
ReBárta Karel st. 137 190 160 194 237 213 188,50
ReHostaš Jan 165 158 129 150 202 183 164,50
ReMarval Michal 224 219 164 246 186 192 205,17
ReBílek Miroslav 138 145 138 208 121 130 146,67
ReHostaš Jan 152 174 202 190 199 199 186,00
ReIvanciv Petr 225 183 183 244 170 187 198,67
ReKučírek František 148 175 137 219 169 157 167,50
ReKulhánek Vratislav 194 177 189 205 235 183 197,17
ReKvětoň Jiří 114 156 187 137 158 160 152,00
ReLukeš Vladimír 180 184 154 162 197 145 170,33
ReMach Libor 198 177 185 214 211 182 194,50
RePolívka Dalibor 126 152 187 147 188 169 161,50
ReStulíková Dagmar 186 143 173 145 151 200 166,33

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019