EBONITE tour

Datum konání: 11. července 2013 - 13. července 2013 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 269 211 202 182 199 205 211 268 224 300 227,10
2. Trčka Vladimír 156 214 147 207 197 258 258 208 210 201 205,60
3. Čermák Pavel 215 183 231 242 239 257 250 213 222 200 225,20
4. Holubčák Petr 180 235 265 267 243 232 224 268 174 204 195 226,09
5. Vrážel Jiří 182 224 221 214 171 232 214 233 193 225 212 179 208,33
6. Mužík Michal 211 235 222 188 185 220 171 258 209 215 216 169 208,25
7. Marval Michal 170 186 214 196 226 255 203 249 224 204 212,70
8. Homola Ladislav 169 163 191 224 232 214 222 195 209 214 186 201,73
9. Rechtorik Milan 166 245 214 226 214 167 246 208 219 176 208,10
10. Homola Lukáš 286 217 259 226 244 193 203 238 180 184 223,00
11. Vacek Pavel 174 256 219 198 203 228 197 237 205 181 209,80
12. Drábek Aleš 212 175 174 190 246 235 195 222 208 170 202,70
13. Havel Petr ml. 201 214 201 185 205 234 168 236 222 207,33
14. Stulíková Dagmar 178 158 191 180 197 229 224 158 181 188,44
15. Synek Aleš 164 276 224 224 193 215 195 191 212 210,44
16. Egert Jiří 201 216 149 175 245 191 159 216 170 191,33
17. Nedbálek Václav 204 213 189 152 247 206 198 174 164 194,11
18. Nováková Miluše 184 183 209 207 208 171 170 164 196 188,00
19. Olarescu Jana 190 186 160 232 196 214 176 185 174 190,33
20. Kolář Jan st. 225 203 165 234 231 166 132 208 212 197,33
21. Flegelová Dáša 171 191 171 198 183 169 164 117 190 172,67
22. Dědič Dalibor 186 177 168 210 257 228 193 158 196 197,00
23. Fryšová Věra 165 214 181 173 174 192 129 166 180 174,89
24. Závladský Dušan 220 162 199 167 215 190 180 162 144 182,11
25. Novotný Evžen 252 177 175 183 187 224 128 155 144 180,56
26. Kocman Lukáš 219 176 194 193 183 215 196,67
27. Závladská Svatava 180 174 166 197 179 216 185,33
28. Oliva Miroslav 161 267 201 171 188 191 196,50
29. Mach Libor 195 166 207 206 204 210 198,00
30. Kulhánek Vratislav 183 188 222 209 169 207 196,33
31. Slezák Luboš 168 178 219 147 200 175 181,17
32. Korynta Jan 179 200 139 226 152 219 185,83
33. Vlčková Pavlína 196 156 210 187 166 168 180,50
34. Prokůpková Alena 233 148 142 184 196 173 179,33
35. Štýsová Bohdana 156 179 192 198 172 153 175,00
36. Vrňata David 176 222 152 177 188 208 187,17
37. Kadlčík Tomáš 177 161 152 188 217 198 182,17
38. Hanusíková Blanka 189 161 175 225 156 183 181,50
39. Fleischmann Jan st. 204 138 203 207 191 191 189,00
40. Jedlanová Iveta 136 156 152 181 171 210 167,67
41. Schönová Jana 153 184 170 160 177 157 166,83
42. Mára Zdeněk 173 171 212 141 213 180 181,67
43. Gregor Tomáš 212 198 125 194 155 184 178,00
44. Stulík Jiří 180 157 198 206 181 191 185,50
45. Ševčík Vlastimil 216 168 201 163 165 194 184,50
46. Brendl Jiří 192 140 185 193 229 179 186,33
47. Wasserrab Oldřich 178 181 193 186 169 193 183,33
48. Novotná Soňa 220 116 160 160 152 164 162,00
49. Fuchs Zdeněk 165 234 158 143 171 191 177,00
50. Polívka Dalibor 180 155 224 165 171 202 182,83
51. Pádárová Ivana 185 157 164 185 173 173 172,83
52. Hampl Milan 194 171 196 172 170 149 175,33
53. Plechata Tomáš 222 196 183 158 185 158 183,67
54. Guič Boris 190 165 150 167 203 147 170,33
55. Borovec Jiří 181 173 182 171 178 136 170,17
56. Breindlová Anna 180 155 131 193 141 157 159,50
57. Štýs Jan 151 135 137 158 159 256 166,00
58. Souček Roman 191 167 133 155 166 184 166,00
59. Hurka Jiří 144 152 173 161 199 189 169,67
60. Květoň Jiří 185 121 193 181 125 121 154,33
61. Janovský Michal 215 176 221 139 172 118 173,50
62. Kolářová Hana 157 153 141 163 158 143 152,50
63. Pádár Karel 192 148 124 202 106 134 151,00
64. Verbič Miroslav 119 178 149 218 161 146 161,83
65. Včeliš Jaroslav 169 158 179 150 137 140 155,50
66. Kučírek František 140 143 199 146 181 138 157,83
67. Vrňata Zdeněk 183 174 143 173 151 164 164,67
68. Talaš Vlastimír 192 165 152 98 146 144 149,50
69. Švec Ladislav 168 139 176 168 182 153 164,33
70. Vojtěchová Markéta 125 130 159 149 149 137 141,50
71. Kupecký Michal 138 176 185 118 237 126 163,33
72. Janovská Jana 115 123 126 176 164 168 145,33
73. Zimandl Josef 108 159 169 147 136 145 144,00
74. Schön Viktor st. 124 137 146 191 127 149 145,67
75. Prokůpek Pavel 140 147 123 193 165 115 147,17
76. Tříska Václav 92 119 135 120 138 135 123,17
77. Malec Jaromír 141 120 181 169 117 184 152,00
78. Krepindl Martin 115 129 116 121 137 140 126,33
ReHavel Petr ml. 213 179 169 225 160 198 190,67
ReKulhánek Vratislav 158 199 223 183 213 187 193,83
ReČermák Pavel 162 203 250 209 256 220 216,67
ReFlegelová Dáša 131 132 152 142 122 135 135,67
ReRechtorik Milan 200 209 153 169 168 169 178,00
ReWasserrab Oldřich 149 146 149 192 119 152 151,17
ReMarval Michal 141 168 170 209 196 196 180,00
ReNováková Miluše 163 146 166 198 154 177 167,33
ReJanovský Michal 170 177 142 161 111 167 154,67
ReKadlčík Tomáš 133 154 233 147 198 192 176,17
ReStulík Jiří 212 160 179 205 152 165 178,83
ReStulíková Dagmar 180 183 179 137 156 189 170,67
ReBreindlová Anna 124 167 153 148 169 138 149,83
ReEgert Jiří 208 190 123 155 219 122 169,50
ReFleischmann Jan st. 191 142 133 216 217 225 187,33
ReKučírek František 171 118 141 128 183 147 148,00
ReKulhánek Vratislav 160 179 175 205 119 216 175,67
ReKvětoň Jiří 202 163 125 139 131 127 147,83
ReMach Libor 205 147 143 171 196 178 173,33
ReMužík Michal 200 204 200 174 168 214 193,33
RePlechata Tomáš 137 153 170 224 137 171 165,33
RePolívka Dalibor 177 177 179 182 183 193 181,83
ReŠevčík Vlastimil 165 145 212 132 188 164 167,67
ReZávladská Svatava 146 182 140 224 200 149 173,50

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen