EBONITE tour

Datum konání: 23. listopadu 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Holubčák Petr 202 234 234 201 289 279 228 216 224 258 236,50
2. Lorenc Jaroslav 237 226 249 171 193 236 243 193 249 236 223,30
3. Čermák Pavel 169 180 278 209 213 279 224 252 187 238 234 223,91
4. Macek Jan 183 205 223 184 248 183 186 222 279 235 202 213,64
5. Homola Lukáš 209 256 213 226 267 209 223 216 237 200 225,60
6. Hindrák Jiří 215 257 207 179 194 179 248 181 205 201 229 179 206,17
7. Nováková Miluše 224 203 190 202 170 246 189 216 205 235 186 206,00
8. Mužík Michal 223 224 214 227 233 279 215 246 207 194 226,20
9. Straková Irena 178 215 170 214 227 224 199 213 189 222 166 201,55
10. Pechar Patrik 180 171 162 184 213 177 176 177 248 172 186,00
11. Janovský Michal 208 175 223 202 227 180 227 236 184 188 205,00
12. Mach Libor 189 235 215 246 216 233 200 209 222 156 212,10
13. Flegelová Dáša 201 152 121 178 238 189 192 177 199 183,00
14. Drábek Aleš 234 201 234 192 209 196 255 182 179 209,11
15. Rechtorik Milan 213 256 173 217 189 215 182 214 201 206,67
16. Kolář Jan st. 256 213 197 170 206 213 171 181 259 207,33
17. Oliva Miroslav 175 221 236 208 220 168 168 233 210 204,33
18. Císařovský Stanislav 221 227 190 205 170 201 186 206 192 199,78
19. Nefová Klára 187 202 189 158 237 223 192 176 166 192,22
20. Olarescu Jana 211 196 200 211 189 201 202 185 165 195,56
21. Verbič Miroslav 248 179 182 207 156 212 181 189 190 193,78
22. Kučírek František 203 169 173 215 179 205 172 162 214 188,00
23. Soukup Libor 192 189 224 167 228 182 214 146 205 194,11
24. Váchová Věra 161 166 197 185 209 235 150 210 146 184,33
25. Hurka Jiří 216 217 201 199 186 209 204,67
26. Breindlová Anna 223 180 180 191 163 176 185,50
27. Fleischmann Jan st. 235 182 155 184 200 233 198,17
28. Guič Boris 186 193 213 201 178 181 192,00
29. Růžek Jan 161 220 235 246 159 186 201,17
30. Polívka Dalibor 247 202 196 187 180 171 197,17
31. Prokůpková Alena 202 256 150 177 148 181 185,67
32. Švec Ladislav 193 228 215 212 167 161 196,00
33. Homola Ladislav 204 198 212 173 208 177 195,33
34. Synek Aleš 187 191 205 185 223 179 195,00
35. Stulík Jiří 202 158 191 177 248 184 193,33
36. Hampl Milan 189 179 191 169 214 160 183,67
37. Stulíková Dagmar 161 153 252 173 182 137 176,33
38. Slezák Luboš 228 193 184 200 138 130 178,83
39. Kolářová Hana 149 163 184 159 179 202 172,67
40. Vrážel Jiří st. 194 178 170 222 201 187 192,00
41. Talaš Vlastimír 140 171 223 175 173 157 173,17
42. Typolt Pavel 179 210 172 198 178 173 185,00
43. Trčka Vladimír 223 162 193 163 192 179 185,33
44. Ruml David 184 190 216 157 166 159 178,67
45. Fuchs Zdeněk 178 205 179 179 132 203 179,33
46. Bílek Miroslav 153 157 180 159 209 173 171,83
47. Závladský Dušan 189 182 245 172 137 159 180,67
48. Včeliš Jaroslav 152 178 214 154 140 180 169,67
49. Schönová Jana 160 166 170 175 161 152 164,00
50. Vacek Pavel 181 166 193 193 190 193 186,00
51. Egert Jiří 191 158 174 164 183 180 175,00
52. Schön Viktor st. 220 148 155 175 174 154 171,00
53. Borovec Jiří 161 195 163 160 176 193 174,67
54. Jedlanová Iveta 161 137 161 177 169 167 162,00
55. Korynta Jan 172 137 169 194 187 183 173,67
56. Hřebík Lumír 202 147 212 169 145 159 172,33
57. Vrzal Pavel 175 181 177 125 224 135 169,50
58. Závladská Svatava 137 146 136 183 195 194 165,17
59. Janovská Jana 192 125 195 136 160 136 157,33
60. Klečka Jiří 150 174 173 167 167 148 163,17
61. Nefová Ilona 160 178 148 136 130 167 153,17
62. Nedbálek Václav 178 193 174 154 162 133 165,67
63. Gregor Tomáš 139 169 148 211 154 145 161,00
64. Lukeš Vladimír 146 168 141 149 159 161 154,00
65. Prokůpek Pavel 147 153 203 169 165 129 161,00
66. Koňa Peter 181 124 160 135 149 153 150,33
67. Malec Jaromír 130 125 149 134 148 210 149,33
ReVrzal Pavel 164 156 153 116 168 157 152,33
ReKolář Jan st. 170 174 191 235 244 179 198,83
ReKolářová Hana 157 136 146 158 197 142 156,00
ReFlegelová Dáša 157 170 180 132 204 191 172,33
ReJanovský Michal 177 129 197 161 135 216 169,17
ReStulík Jiří 186 172 193 157 194 180 180,33
ReVrzal Pavel 158 156 168 162 141 153 156,33
ReGregor Tomáš 164 119 148 149 171 160 151,83
ReJanovský Michal 161 169 221 165 251 211 196,33
ReRechtorik Milan 168 201 202 223 181 176 191,83
ReOlarescu Jana 147 232 202 164 159 234 189,67
ReSynek Aleš 157 199 181 178 177 179 178,50
ReTypolt Pavel 167 181 181 191 134 195 174,83
ReVrzal Pavel 204 169 171 173 165 135 169,50
ReDrábek Aleš 216 194 236 213 154 208 203,50
ReNováková Miluše 181 170 197 175 225 191 189,83
ReStraková Irena 215 174 189 193 153 207 188,50
ReOliva Miroslav 171 184 200 243 182 138 186,33
ReLukeš Vladimír 141 159 177 129 139 150 149,17
ReSoukup Libor 135 171 180 139 191 170 164,33
ReVacek Pavel 159 175 199 197 169 214 185,50
ReGuič Boris 181 200 187 147 196 131 173,67
ReHindrák Jiří 215 228 215 205 214 136 202,17
ReHomola Ladislav 143 173 203 191 232 211 192,17
ReVrážel Jiří st. 174 162 202 211 168 165 180,33
ReKučírek František 152 165 171 155 172 202 169,50
RePolívka Dalibor 150 166 203 236 204 191 191,67
ReTrčka Vladimír 213 161 182 192 175 122 174,17

Krátké zprávy

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

23.11.2019 v 10:51

Jaroslav Lorenc na Světovém poháru QubicaAMF dnes bojoval a posunul se na konečné skvělé 6. místo.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS