EBONITE tour

Datum konání: 24. července 2014 - 26. července 2014 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Ebonite tour
Články:
EBONITE tour, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mužík Michal 269 247 214 210 192 215 288 210 240 231,67
2. Macek Jan 159 237 221 144 225 193 201 201 189 212 204 300 207,17
3. Kupecký Michal 145 174 207 222 229 199 191 162 212 276 224 207 204,00
4. Lorenc Jaroslav 257 232 192 190 186 219 224 213 268 220,11
5. Homola Lukáš 217 227 146 190 197 233 214 216 227 207,44
6. Čermák Pavel 226 185 199 247 176 167 202 163 269 203,78
7. Klečka Jiří 135 201 202 158 140 177 151 153 195 209 216 140 173,08
8. Pádárová Ivana 163 147 224 203 200 170 208 167 158 161 160 214 181,25
9. Havel Petr ml. 205 184 180 204 206 257 160 236 176 200,89
10. Šafařík Luděk 183 191 210 150 257 199 185 198 177 194,44
11. Beran Jiří ml. 194 169 239 243 235 232 166 202 184 207,11
12. Mach Libor 203 209 172 163 196 211 179 210 237 203 168 189 195,00
13. Kučírek František 207 190 152 161 154 174 159 146 158 223 139 136 166,58
14. Prokůpková Alena 188 194 144 179 203 151 146 199 134 171 165 172 170,50
15. Egert Jiří 191 204 217 157 154 189 187 182 170 185 164 169 180,75
16. Kulhánek Vratislav 197 141 184 199 259 198 190 182 208 194 149 201 191,83
17. Schönová Jana 206 148 165 162 178 180 128 147 202 155 169 137 164,75
18. Větrovský Jaroslav 217 174 233 234 153 189 175 174 157 189,56
19. Rechtorik Milan 147 212 223 148 198 195 215 200 192 147 226 134 186,42
20. Kolář Jan st. 235 169 171 222 212 210 171 180 165 192,78
21. Růžek Jan 231 157 233 185 171 266 182 169 161 195,00
22. Hradil Vavřinec 196 182 186 146 123 200 180 194 169 187 156 116 169,58
23. Olarescu Jana 139 156 190 205 165 197 155 200 162 139 130 152 165,83
24. Vacek Pavel 254 155 153 169 265 175 235 177 203 177 132 142 186,42
25. Oliva Miroslav 208 203 153 191 171 193 158 160 193 181,11
26. Kolářová Hana 166 157 191 176 180 180 156 116 160 164,67
27. Prokůpek Pavel 160 205 157 214 191 228 136 171 168 181,11
28. Slezák Luboš 197 201 168 175 190 178 143 153 144 172,11
29. Beran Jiří st. 181 191 180 218 166 200 157 135 167 177,22
30. Bergman Václav 207 169 148 183 212 145 156 108 153 164,56
31. Nováková Miluše 165 157 156 161 190 183 123 150 170 161,67
32. Hřebík Lumír 149 143 209 176 154 201 140 143 139 161,56
33. Janovský Michal 180 194 208 192 198 149 131 137 193 175,78
34. Guič Boris 194 203 180 126 185 177 165 115 131 164,00
35. Korynta Jan 160 174 179 175 208 210 184,33
36. Synek Aleš 181 183 196 177 210 207 192,33
37. Ševčík Vlastimil 166 197 203 184 199 191 190,00
38. Větrovský Jaromír 157 172 130 158 216 182 169,17
39. Typolt Pavel 225 144 176 190 159 179 178,83
40. Wasserrab Oldřich 143 175 193 204 179 190 180,67
41. Kassas Abdul 161 201 168 165 148 191 172,33
42. Gregor Tomáš 168 174 180 151 209 161 173,83
43. Květenský Vítězslav 159 188 180 118 177 175 166,17
44. Květoň Jiří 134 173 142 216 153 137 159,17
45. Germanová Lenka 146 146 136 134 188 167 152,83
46. Mištera Karel 149 207 157 149 164 177 167,17
47. Vrážel Jiří st. 188 119 164 201 185 180 172,83
48. Hradilová Daniela 146 134 128 131 145 148 138,67
49. Marval Michal 153 146 146 203 212 174 172,33
50. Fryšová Věra 125 119 129 155 188 183 149,83
51. Zhejbal Jan 166 120 181 144 136 146 148,83
52. Vojtěchová Markéta 156 127 145 133 127 108 132,67
53. Pecháček Vladimír 108 187 122 127 129 180 142,17
54. Soukup Libor 191 149 175 110 144 174 157,17
55. Rameš Bohuslav 133 186 126 161 170 135 151,83
56. Schön Viktor st. 188 121 134 170 152 117 147,00
57. Pechar Patrik 166 145 149 132 155 127 145,67
58. Lebeda František 163 175 157 136 149 132 152,00
ReBeran Jiří st. 146 136 174 123 180 167 154,33
ReEgert Jiří 116 187 142 159 153 172 154,83
ReHavel Petr ml. 180 224 164 199 172 183 187,00
ReJanovský Michal 191 150 185 226 159 164 179,17
ReKassas Abdul 161 201 168 165 148 191 172,33
ReKassas Abdul 168 131 136 177 174 193 163,17
ReKolář Jan st. 170 232 276 127 193 204 200,33
ReKolářová Hana 157 156 214 180 162 180 174,83
ReKučírek František 151 149 166 145 146 165 153,67
ReKulhánek Vratislav 203 153 194 215 171 194 188,33
ReKulhánek Vratislav 147 182 221 222 154 208 189,00
ReKupecký Michal 207 165 172 160 174 184 177,00
ReKupecký Michal 204 178 157 190 185 216 188,33
ReKupecký Michal 179 164 175 224 177 158 179,50
ReKvětenský Vítězslav 143 164 177 161 172 144 160,17
ReKvětenský Vítězslav 143 164 177 161 172 144 160,17
ReKvětenský Vítězslav 143 138 169 174 176 119 153,17
ReKvětoň Jiří 159 149 135 109 138 187 146,17
ReMach Libor 144 202 131 183 173 164 166,17
ReMarval Michal 161 134 134 177 128 150 147,33
ReNováková Miluše 147 157 176 153 165 208 167,67
ReOliva Miroslav 137 176 135 142 145 164 149,83
RePecháček Vladimír 123 130 133 101 131 98 119,33
ReSchön Viktor st. 109 113 145 150 117 126 126,67
ReSchönová Jana 134 145 178 151 138 168 152,33
ReSlezák Luboš 225 185 194 176 150 148 179,67
ReSynek Aleš 171 201 159 179 221 173 184,00
ReVacek Pavel 153 174 159 213 178 157 172,33
ReVětrovský Jaromír 118 139 123 137 123 160 133,33
ReVětrovský Jaromír 172 150 127 164 158 160 155,17
ReVětrovský Jaroslav 116 115 147 144 222 237 163,50
ReVětrovský Jaroslav 201 147 152 147 182 213 173,67
ReWasserrab Oldřich 137 162 166 169 155 224 168,83
ReWasserrab Oldřich 165 222 150 158 188 190 178,83

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS