Ferdinand devítka

Datum konání: 13. ledna 2019 Místo: S-centrum Benešov

Informace k turnaje

Kontakt:
Ruml David
Telefon:
737 644 866
Email:
davidruml@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Ferdinand devítka
Články:
Ferdinand devítka, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Horník Gustav 258 250 262 236 252 246 244 258 300 256,22 30
2. Čikeš Milan 278 245 201 234 240 230 222 267 255 241,33 29
3. Ruml David 244 241 203 173 215 179 240 232 243 218,89 28
4. Butal Jaroslav st. 220 233 235 286 244 240 240 230 241 241,00 27
5. Kumšta David 241 172 198 228 210 251 158 207 256 213,44 26
6. Bejšovec Jaroslav 255 187 243 245 233 208 258 177 253 228,78 25
7. Slováček Pavel 214 178 154 264 203 210 208 199 218 205,33 24
8. Mrkvičková Lenka 213 251 242 209 229 265 290 204 187 232,22 23
9. Bejšovcová Lenka 210 257 190 193 213 262 221 208 181 215,00 22
10. Barnet Milan 257 266 233 196 238 232 264 209 156 227,89 21
11. Spilková Helena 182 163 181 264 198 264 267 180 145 204,89 20
12. Fiala Václav 221 200 203 246 218 219 170 163 149 198,78 19
13. Frýbortová Marie 188 219 275 266 237 265 222 238,86 18
14. Spilka František 184 202 194 199 195 248 220 206,00 17
15. Sádlík Vojtěch st. 211 262 225 174 218 236 195 217,29 16
16. Frýbort Otakar 232 148 220 186 197 228 212 203,29 15
17. Žak Jan 241 156 184 277 215 233 186 213,14 14
18. Kunc Oto 232 167 236 146 195 198 231 200,71 13
19. Polívka Dalibor 197 232 184 240 213 179 209 207,71 12
20. Eliáš Petr 207 253 277 203 235 216 148 219,86 11
21. Slípka Jaroslav 265 174 159 224 206 203 181 201,71 10
22. Zach Petr st. 178 206 206 225 204 176 181 196,57 9
23. Kmoch David 202 230 192 265 222 176 146 204,71 8
24. Kadlecová Jaroslava 170 185 148 197 175 158 211 177,71 7
25. Kunt Luboš st. 251 274 278 200 250,75 6
26. Kučera Martin 141 201 148 181 167,75 5
27. Otradovec Lukáš 124 197 199 146 166,50 4
28. Koblihová Nikola 238 148 136 119 160,25 3
29. Kolman Lukáš 133 130 198 174 158,75 2
30. Heřmánek Lukáš 146 136 143 133 139,50 1

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen