Ferdinand devítka

Datum konání: 10. února 2019 Místo: S-centrum Benešov

Informace k turnaje

Kontakt:
Ruml David
Telefon:
737 644 866
Email:
davidruml@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Ferdinand devítka
Články:
Ferdinand devítka, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Ruml David 225 233 244 215 229 260 213 222 245 231,78 36
2. Horník Gustav 264 218 298 177 239 276 276 300 155 244,78 35
3. Bejšovcová Lenka 182 245 228 217 218 276 199 193 246 222,67 34
4. Barnet Milan 219 233 266 246 241 191 230 234 201 229,00 33
5. Eliáš Petr 245 245 232 202 231 265 240 175 252 231,89 32
6. Rathouský Tomáš 205 251 222 255 233 290 179 181 236 228,00 31
7. Kunt Luboš st. 181 264 243 186 219 201 246 197 215 216,89 30
8. Fiala Václav 148 170 258 229 201 232 227 213 182 206,67 29
9. Bejšovec Jaroslav 223 188 168 265 211 227 198 195 199 208,22 28
10. Mrkvičková Lenka 213 256 243 221 233 232 245 149 244 226,22 27
11. Kunc Oto 169 241 264 254 232 262 185 206 166 219,89 26
12. Kumšta David 239 300 300 201 260 224 264 165 179 236,89 25
13. Heřmánková Blanka 274 174 180 220 212 210 253 217,57 24
14. Sádlík Vojtěch st. 208 182 199 236 206 198 245 210,57 23
15. Frýbort Otakar 220 241 244 240 236 228 168 225,29 22
16. Frýbortová Marie 287 224 254 163 232 219 168 221,00 21
17. Kunt Luboš ml. 215 167 235 226 211 171 224 207,00 20
18. Kolman Lukáš 195 218 201 183 199 205 190 198,71 19
19. Butal Jaroslav st. 239 180 199 169 197 209 188 197,29 18
20. Zach Petr st. 188 264 191 221 216 209 168 208,14 17
21. Slípka Jaroslav 209 189 179 209 197 226 162 195,86 16
22. Kmoch David 174 260 207 208 212 229 132 203,14 15
23. Polívka Dalibor 242 209 219 184 214 151 188 201,00 14
24. Mareš Michal 276 185 125 264 213 169 120 193,14 13
25. Martínek Vít 200 218 202 159 195 194,80 12
26. Pisinger Miroslav 186 190 203 195 194 193,60 11
27. Kadlec Miroslav 185 168 138 270 190 190,20 10
28. Strachota Jan 224 158 197 178 189 189,20 9
29. Kadlecová Jaroslava 176 189 145 233 186 185,80 8
30. Kuntová Zuzana 160 170 240 171 185 185,20 7
31. Čikeš Milan 159 209 162 211 185 185,20 6
32. Kučera Martin 169 203 158 201 183 182,80 5
33. Slováček Pavel 194 161 186 178 180 179,80 4
34. Bartůšková Eva 190 127 196 203 179 179,00 3
35. Koblihová Nikola 208 116 165 153 161 160,60 2
36. Otradovec Lukáš 135 175 157 120 147 146,80 1

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen