Finále juniorské ligy 2016-17

Datum konání: 7. května 2017 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Finále juniorské ligy o titul mista ČR

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Demuth Filip 172 188 201 200 183 256 209 201,29
2. Kratochvíl Dominik 172 184 214 233 211 200 194 201,14
3. Petáková Anna 189 154 173 209 221 225 195,17
4. Kish Evžen 237 170 195 176 193 196 194,50
5. Pechar Patrik 201 178 196 211 169 211 194,33
6. Jelínek Lukáš 174 177 187 219 181 181 186,50
7. Sýkora Jan 218 197 180 156 173 184,80
8. Knap Miroslav ml. 139 203 149 219 170 151 135 166,57
9. Liebich Tomáš 160 165 141 191 166 175 166,33
10. Mazalová Andrea 171 174 179 176 154 119 171 163,43
11. Vojtěchová Markéta 169 157 174 157 177 183 123 162,86
12. Suchý Martin 181 141 130 162 173 190 162,83
13. Seidlman Daniel 118 148 218 165 157 170 161 162,43
14. Jeníček Jan 154 137 202 166 149 161,60
15. Babec Adam 157 162 159,50
16. Hojdarová Marie 166 122 169 147 174 164 152 156,29
17. Krummerová Eliška 134 147 140 163 173 145 150,33
18. Lenčéš Petr 164 116 146 160 148 148 167 149,86
19. Rejč Libor 146 166 116 157 163 149,60
20. Míka Adam 146 127 151 165 147 151 157 149,14
21. Vondráček Šimon 161 144 128 160 148,25
22. Král Ondřej 134 158 146,00
23. Hornová Ivana 157 125 167 154 131 133 143 144,29
24. Mourek Tomáš 138 102 124 157 174 139 139,00
25. Valenta David 161 111 135 133 135,00
26. Prekop Ondřej 116 119 165 133,33
27. Seidl Daniel 133 133,00
28. Honomichlová Martina 110 124 143 132 127,25
29. Zajíčková Natálie 145 130 131 134 114 123 109 126,57
30. Bártová Šárka 113 104 127 152 129 125,00
31. Urbánková Natálie 131 109 115 118,33

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020