Finále ligy o titul mistra ČBL 2016

Datum konání: 21. května 2016 - 22. května 2016 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Lorenc Jaroslav 223 246 261 268 204 237 202 230 204 223 224 248 194 239 209 236 269 230,41
Spáčil Jan st. 214 234 203 203 247 207 158 237 203 195 257 190 228 201 225 227 259 216,94
Tříska Jan 223 234 214 191 227 189 175 246 188 213 202 233 180 220 212 214 274 213,82
Hanušová Dana 255 224 202 213 210 158 194 225 206 211 209,80
Talpa Marek 189 161 145 202 244 228 248 255 166 199 248 197 191 258 207 197 216 208,88
Hurych Lukáš 240 182 223 253 141 180 215 219 216 228 194 203 185 166 224 226 235 207,65
Harbáček Petr 198 198 159 241 193 198 195 206 222 213 225 190 213 189 266 207,07
Homola Lukáš 165 160 211 201 213 192 210 188 244 180 219 248 188 210 244 231 171 204,41
Plechata Tomáš 240 234 214 178 206 213 160 182 175 212 213 193 205 206 202,21
Kinc Denis 135 198 147 185 176 198 266 217 203 195 170 224 254 242 143 299 176 201,65
Ivanciv Petr 170 183 233 193 196 195 172 195 220 187 238 201 233 201,23
Hromek Jiří 189 181 191 171 192 205 184 174 210 224 202 180 206 233 217 214 245 201,06
Švec Ladislav 208 190 199 191 163 189 225 200 229 186 199 191 228 181 214 210 200,19
Vinklárek Pavel 234 185 196 212 194 190 189 223 171 180 181 225 189 204 202 226 191 199,53
Minář Zdeněk 184 189 242 197 252 184 186 205 189 189 253 198 234 167 190 147 184 199,41
Mlynář Ondřej 187 207 255 191 192 187 199 191 168 160 242 237 204 166 202 199,20
Lébrová Jana 171 179 206 211 192 216 165 198 195 201 212 246 191 198,69
Schindler Radek 163 145 203 236 190 163 222 198 182 199 256 217 178 168 214 205 222 197,71
Roubalík Petr 182 187 192 173 203 216 196 205 164 215 189 213 233 197,54
Marval Michal 247 202 190 178 180 208 199 186 155 162 211 200 166 256 222 194 197,25
Turina Jaroslav 187 247 247 187 212 214 191 192 152 191 164 166 167 209 249 202 151 195,76
Tesař František 160 192 212 176 245 181 192 203 195,13
Semerák Stanislav 215 160 205 177 187 173 173 172 246 185 234 228 192 167 193,86
Gutwirth Oto 198 201 215 175 151 214 203 155 184 203 202 195 234 172 193,00
Tichý Tomáš 193 217 177 153 173 251 186 245 184 133 160 223 255 178 165 212 175 192,94
Harašta Jiří 212 190 201 202 178 190 181 197 214 168 216 225 160 209 171 184 159 191,59
Homola Ladislav 193 166 153 244 203 246 176 135 182 171 184 268 190 181 194 192 179 191,59
Hladík Karel 178 202 160 203 205 167 193 194 235 174 146 202 221 235 155 159 223 191,29
Lank Ivan st. 165 176 212 200 177 195 213 191,14
Malec Jaromír 192 129 236 222 203 182 172 189 190,63
Kolář Jan st. 199 204 226 186 171 175 169 204 197 168 189,90
Křižka Filip 212 234 125 152 233 179 192 189,57
Erben Roman 189 195 172 218 147 214 199 190 224 191 145 189,45
Chládek Daniel 238 151 189 222 212 158 176 187 172 189,44
Kuchta Pavel 228 184 187 156 201 204 155 172 218 189,44
Beran Jiří st. 136 218 179 201 219 168 223 193 201 182 196 169 166 185 186 217 175 189,06
Konečný Pavel 205 159 269 169 222 165 179 173 175 164 199 189,00
König Antonín 214 181 205 186 192 201 158 178 181 181 186 188 165 224 188,57
Vopička Karel 221 176 203 171 201 208 197 183 138 214 225 168 160 231 130 211 168 188,53
Lang David 201 205 183 165 163 194 185 209 208 155 212 178 188,17
Štaud Ctirad 178 150 191 148 212 249 188,00
Dvořák Roman 169 169 201 185 203 194 176 170 210 209 202 198 149 187,31
Tomášek Petr 241 204 156 191 192 182 142 186,86
Mokrý Daniel 138 205 209 200 208 178 214 141 186,63
Kala Rostislav 156 193 183 191 147 172 189 185 186 215 202 189 203 160 208 205 186,50
Beštová Kateřina 206 166 186,00
Dologová Petra 236 152 163 193 175 225 168 178 177 185 164 214 185,83
Štefková Eva 172 176 212 221 174 200 189 179 159 199 180 167 185,67
Barvínek Lukáš 171 216 193 189 199 161 180 231 187 190 156 165 174 185,54
Vondráček Adam 179 166 190 159 220 190 183 183 185 202 161 198 193 185,31
Kolář Jan ml. 185 199 171 170 223 156 161 200 241 168 164 185,27
Drábek Aleš 153 184 256 170 172 169 192 225 199 142 187 180 166 202 167 183 198 185,00
Mička Daniel 193 199 214 172 168 175 206 179 246 193 162 149 136 183 192 179 194 184,71
Vyšín Jan 199 207 199 177 235 199 168 192 178 193 190 171 168 192 143 172 148 184,18
Deák Bohumil 163 204 241 169 168 181 141 187 191 165 201 151 160 148 221 181 173 179,12
Morávek Jaroslav 198 174 181 153 198 140 218 224 168 188 178 139 161 178,46
Koráb Pavel 193 170 173 196 191 159 210 184 193 154 170 143 178,00
Morávková Drahomíra 183 175 231 177 156 178 189 176 191 135 157 214 172 156 177,86
Severa Tomáš 128 181 147 173 164 166 158 163 223 189 209 203 234 189 149 161 186 177,82
Hejdučková Kateřina ml. 174 195 152 147 178 181 167 146 229 173 183 184 195 160 185 190 177,44
Rain David 134 162 210 168 171 211 176,00
Minařík Radek 154 196 150 173 159 144 170 215 188 149 255 209 178 142 141 180 188 175,94
Mrocek Miroslav 149 183 169 195 173 198 180 184 170 166 157 171 181 186 175,86
Vilášek Stanislav 182 160 177 160 178 192 158 167 144 204 203 150 201 182 138 168 164 172,24
Turina Tomáš 164 153 166 163 157 192 195 183 171,63
Ďaďo Ján 181 155 153 203 159 178 167 170,86
Havel Petr ml. 190 162 147 163 192 141 166 177 172 174 176 170 169,17
Nosek Richard 179 168 183 144 126 198 168 153 182 166,78
Grunda Daniel 157 147 150 185 159,75
Brabencová Lucie 155 175 139 152 123 148,80
Barčáková Kateřina 118 118,00

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen