Fortell liga

Datum konání: 12. září 2018 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marek Luboš 197 201 212 203,33
2. Dolog Pavol 187 166 215 159 181,75
3. Kobulej Jiří 196 206 141 181,00
4. Krummerová Eliška 165 195 169 181 177,50
5. Knap Miroslav ml. 131 215 184 168 174,50
6. Paclík Vladimír 157 165 204 167 173,25
7. Kantorek Jiří 148 166 189 182 171,25
8. Křepelka Aleš 157 169 165 187 169,50
9. Javůrková Lucie 176 161 168 168 168,25
10. Seidl Daniel 176 190 137 169 168,00
11. Krummer Jan 144 147 192 186 167,25
12. Chaloupka Petr 177 160 172 160 167,25
13. Dočkal Jaroslav 158 164 176 166,00
14. Blaško Ján 128 149 176 208 165,25
15. Karal Lukáš 172 191 147 147 164,25
16. Javůrek Jiří 189 152 138 151 157,50
17. Dostál Ladislav 169 150 121 185 156,25
18. Čopian Štefan 156 145 191 131 155,75
19. Vaněk Lukáš 164 141 166 150 155,25
20. Strnad Libor 131 151 181 154,33
21. Chaloupka Jan 175 120 193 126 153,50
22. Hejda Radim 148 162 165 138 153,25
23. Foršt Hubert 158 173 167 114 153,00
24. Simonová Helena 174 113 166 151,00
25. Ambrož Filip 145 159 159 132 148,75
26. Žemlička Miloš 145 155 153 135 147,00
27. Herynek Jiří 151 159 124 144,67
28. Paclík Radomil 107 156 167 146 144,00
29. Severa Oldřich 131 149 136 138,67
30. Krummerová Jana 112 165 133 144 138,50
31. Vašátko František 137 126 172 114 137,25
32. Dubánek Jan 118 120 166 134,67

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV