Fortell liga

Datum konání: 16. ledna 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Chaloupka Petr 178 186 172 195 182,75
2. Modřanský Marek 170 163 171 224 182,00
3. Dolog Pavol 189 168 166 196 179,75
4. Marek Luboš 182 199 149 181 177,75
5. Dočkal Jaroslav 118 223 178 175 173,50
6. Kobulej Jiří 169 151 178 184 170,50
7. Ambrož Filip 234 131 158 152 168,75
8. Paclík Vladimír 177 167 156 172 168,00
9. Kantorek Jiří 175 148 177 166,67
10. Krummerová Eliška 169 169 171 154 165,75
11. Pešina Miroslav 183 151 140 189 165,75
12. Knap Miroslav ml. 141 174 165 176 164,00
13. Křepelka Aleš 149 136 172 180 159,25
14. Javůrková Lucie 182 156 160 135 158,25
15. Hejda Radim 145 188 137 156,67
16. Seidl Daniel 131 185 138 151,33
17. Simonová Helena 145 147 147 164 150,75
18. Chaloupka Jan 135 168 167 130 150,00
19. Foršt Hubert 150 115 152 182 149,75
20. Strnad Libor 171 150 162 115 149,50
21. Paclík Radomil 122 138 165 172 149,25
22. Javůrek Jiří 171 125 174 125 148,75
23. Severa Oldřich 115 137 160 172 146,00
24. Blaško Ján 153 145 128 142,00
25. Čopian Štefan 139 141 141 140,33
26. Krummer Jan 145 117 142 149 138,25
27. Přibyl Tomáš 126 158 137 126 136,75
28. Vašátko František 136 138 118 155 136,75
29. Krummerová Jana 122 140 121 162 136,25
30. Hájek Ladislav 145 129 131 135,00
31. Hejda Bronislav 145 94 119,50
32. Vašátko Jan 93 132 101 99 106,25

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen