Fortell liga

Datum konání: 13. března 2019 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Seidl Daniel 171 236 200 202,33
2. Marek Luboš 172 190 169 177,00
3. Javůrková Lucie 134 216 192 160 175,50
4. Kobulej Jiří 181 192 138 170,33
5. Krummerová Eliška 204 142 165 170 170,25
6. Knap Miroslav ml. 214 153 141 167 168,75
7. Ambrož Filip 149 201 154 168,00
8. Herynek Jiří 141 192 164 165,67
9. Dočkal Jaroslav 151 154 188 164,33
10. Chaloupka Jan 134 155 174 190 163,25
11. Strnad Libor 184 157 148 163,00
12. Karal Lukáš 134 168 181 161,00
13. Dostál Ladislav 158 168 153 159,67
14. Hájek Ladislav 180 158 147 146 157,75
15. Čopian Štefan 155 159 188 128 157,50
16. Vaněk Lukáš 176 134 164 149 155,75
17. Hejda Radim 149 177 139 155,00
18. Javůrek Jiří 136 147 179 157 154,75
19. Paclík Vladimír 153 155 155 154,33
20. Kantorek Jiří 165 131 165 146 151,75
21. Přibyl Tomáš 137 149 168 151,33
22. Simonová Helena 130 173 149 150,67
23. Dolog Pavol 147 155 134 145,33
24. Šebek Robert 134 169 132 146 145,25
25. Krummerová Jana 166 127 138 148 144,75
26. Krummer Jan 155 181 129 113 144,50
27. Rak Josef 168 139 134 136 144,25
28. Hejda Bronislav 136 170 121 142,33
29. Severa Oldřich 141 137 149 142,33
30. Dubánek Jan 154 154 117 141,67
31. Pešina Miroslav 158 136 130 141,33
32. Vašátko František 137 133 145 147 140,50
33. Křepelka Aleš 130 138 152 140,00
34. Paclík Radomil 128 130 124 127,33
35. Žemlička Miloš 102 84 135 77 99,50

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS