Fortell liga

Datum konání: 10. dubna 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Seidl Daniel 255 207 201 205 217,00
2. Chaloupka Petr 186 224 151 187,00
3. Marek Luboš 159 164 226 144 173,25
4. Karal Lukáš 168 177 169 171,33
5. Strnad Libor 200 181 155 149 171,25
6. Krummerová Eliška 142 202 195 145 171,00
7. Přibyl Tomáš 156 137 182 202 169,25
8. Šebek Robert 188 158 160 168,67
9. Knap Miroslav st. 175 143 183 167,00
10. Dostál Ladislav 173 158 169 167 166,75
11. Javůrek Jiří 171 150 161 181 165,75
12. Pešina Miroslav 185 143 169 165,67
13. Paclík Vladimír 174 162 160 165,33
14. Dočkal Jaroslav 159 167 170 165,33
15. Kobulej Jiří 150 196 150 165,33
16. Dolog Pavol 141 196 190 129 164,00
17. Čopian Štefan 145 163 144 197 162,25
18. Simonová Helena 168 136 194 150 162,00
19. Krummer Jan 155 139 174 179 161,75
20. Ambrož Filip 137 211 112 182 160,50
21. Javůrková Lucie 132 182 189 135 159,50
22. Vaněk Lukáš 116 231 120 171 159,50
23. Hrdina Lukáš 157 173 169 135 158,50
24. Hejda Radim 119 187 172 138 154,00
25. Chaloupka Jan 155 134 149 146,00
26. Paclík Radomil 154 146 138 146,00
27. Vašátko František 148 136 114 173 142,75
28. Severa Oldřich 153 124 146 141,00
29. Krummerová Jana 117 146 167 132 140,50
30. Foršt Hubert 129 135 154 139,33
31. Kantorek Jiří 117 139 158 143 139,25
32. Langer Martin 109 126 159 136 132,50
33. Dubánek Jan 125 122 148 131,67
34. Knap Miroslav ml. 123 123,00

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV