Fortell liga

Datum konání: 15. května 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Knap Miroslav ml. 167 225 195 247 208,50
2. Seidl Daniel 169 223 269 164 206,25
3. Dočkal Jaroslav 195 225 162 194,00
4. Krummerová Eliška 155 212 174 195 184,00
5. Vaněk Lukáš 169 197 164 206 184,00
6. Dolog Pavol 199 158 192 183,00
7. Marek Luboš 190 192 166 182,67
8. Krummer Jan 148 181 183 191 175,75
9. Hejda Bronislav 169 170 169,50
10. Kobulej Jiří 168 154 184 168,67
11. Dostál Ladislav 136 192 163 172 165,75
12. Simonová Helena 167 156 171 164,67
13. Ambrož Filip 176 180 179 122 164,25
14. Dubánek Jan 181 130 179 163,33
15. Javůrková Lucie 182 152 134 180 162,00
16. Kantorek Jiří 165 166 157 152 160,00
17. Pešina Miroslav 129 187 164 160,00
18. Hejda Radim 166 147 166 159,67
19. Hrdina Lukáš 177 118 212 120 156,75
20. Karal Lukáš 206 165 98 156,33
21. Šebek Robert 149 175 131 160 153,75
22. Paclík Radomil 162 173 118 151,00
23. Javůrek Jiří 141 135 167 158 150,25
24. Paclík Vladimír 162 125 162 149,67
25. Čopian Štefan 177 130 174 110 147,75
26. Rak Josef 147 148 142 153 147,50
27. Krummerová Jana 128 155 167 137 146,75
28. Strnad Libor 125 147 165 145,67
29. Chaloupka Jan 146 163 143 122 143,50
30. Přibyl Tomáš 139 155 131 147 143,00
31. Severa Oldřich 157 148 123 142,67
32. Vašátko František 147 139 127 145 139,50
33. Herynek Jiří 134 142 140 138,67
34. Vašátková Magdalena 74 61 105 106 86,50

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen