Fortell liga

Datum konání: 17. července 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Paclík Vladimír 180 194 195 189,67
2. Křepelka Aleš 214 191 164 159 182,00
3. Stejskal Rudolf 161 187 175 174,33
4. Knap Miroslav ml. 160 191 164 167 170,50
5. Marek Luboš 164 129 224 165 170,50
6. Pešina Miroslav 151 172 179 167,33
7. Paclík Radomil 201 160 139 166,67
8. Kobulej Jiří 159 149 162 190 165,00
9. Hrdina Lukáš 168 215 150 123 164,00
10. Langer Martin 169 185 166 134 163,50
11. Vaněk Lukáš 156 201 134 156 161,75
12. Stejskal Martin 181 140 160,50
13. Karal Lukáš 138 159 184 160,33
14. Krummer Jan 192 107 159 181 159,75
15. Knap Miroslav st. 169 154 125 189 159,25
16. Dočkal Jaroslav 167 161 170 136 158,50
17. Dostál Ladislav 171 138 182 137 157,00
18. Krummerová Eliška 163 149 154 157 155,75
19. Kantorek Jiří 181 145 150 146 155,50
20. Foršt Hubert 155 153 175 138 155,25
21. Ambrož Filip 121 168 159 168 154,00
22. Krummerová Jana 147 137 162 167 153,25
23. Strnad Libor 142 151 162 157 153,00
24. Javůrková Lucie 138 145 152 168 150,75
25. Čopian Štefan 154 179 146 123 150,50
26. Šebek Robert 187 147 142 124 150,00
27. Kubát Ladislav 135 132 177 148,00
28. Hájek Ladislav 128 153 162 143 146,50
29. Simonová Helena 131 142 106 196 143,75
30. Dubánek Jan 144 140 167 115 141,50
31. Vašátko František 131 127 151 134 135,75
32. Chaloupka Jan 162 141 104 135,67
33. Nechvílová Eliška 106 106,00

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen