Fortell liga

Datum konání: 22. června 2021 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hrdina Lukáš 165 207 192 203 191,75
2. Krásný Tomáš 180 146 197 192 178,75
3. Foršt Hubert 171 172 186 186 178,75
4. Marek Luboš 206 147 156 169,67
5. Krummerová Eliška 179 186 177 129 167,75
6. Skalický Oldřich 189 159 166 156 167,50
7. Blaško Ján 169 164 169 167,33
8. Stejskal Rudolf 178 137 166 171 163,00
9. Pešina Miroslav 166 168 197 117 162,00
10. Ambrož Filip 149 215 129 148 160,25
11. Čopian Štefan 144 146 189 159,67
12. Chaloupka Jan 147 140 166 168 155,25
13. Šebek Robert 145 191 129 152 154,25
14. Krummer Jan 124 163 215 114 154,00
15. Herynek Jiří 138 157 156 150,33
16. Strnad Libor 136 158 156 150,00
17. Kobulej Jiří 168 132 150,00
18. Severa Oldřich 155 134 146 161 149,00
19. Jebousek Radomír 149 165 128 147,33
20. Kantorek Jiří 140 151 147 146,00
21. Křepelka Aleš 124 135 137 188 146,00
22. Přibyl Tomáš 123 162 134 162 145,25
23. Zikl David 154 120 157 140 142,75
24. Sahliger Milan 151 150 152 112 141,25
25. Kubát Ladislav 149 153 135 128 141,25
26. Fabiánek Luděk 116 141 181 121 139,75
27. Paclík Radomil 105 183 126 144 139,50
28. Hájek Ladislav 132 137 138 135,67
29. Simonová Helena 126 127 141 131,33
30. Krummerová Jana 127 118 141 137 130,75
31. Dubánek Jan 128 136 125 129,67
32. Vašátko František 100 140 127 122,33
33. Roubal Leoš 116 116,00
34. Kadlečík Michal 105 113 145 97 115,00

Zítra se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

06.09.2021 v 14:02

Otevřeny kvalifikační obsazovačky na MČR dvojic.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura