Juniorská liga sk. A

Datum konání: 5. února 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 4. kolo

BC Most Benedikt

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Demuth Filip[+4] 6 180 206 179 206 215 198 215 179 197,33
2. Valenta David[+6] 5 164 206 197 150 190 206 150 181,40
3. Rejč Libor[+8] 5 189 178 158 157 190 190 157 174,40
4. Jeníček Jan[+15] 5 182 169 167 173 181 182 167 174,40

BC Most Esko

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
Soupiska týmu je prázdná...

BC Most Obex

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Hojdarová Marie[+28] 6 176 172 199 182 214 188 214 172 188,50
2. Zajíčková Natálie[+23] 5 156 142 140 144 147 156 140 145,80
3. Hornová Ivana[+12] 5 114 154 157 144 150 157 114 143,80
4. Babáková Amálie[+30] 5 150 131 118 135 136 150 118 134,00

Bowlingjunior Plzeň A

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Míka Adam[+10] 7 157 125 170 173 178 140 212 212 125 165,00
2. Roger Timothy[+4] 7 168 163 137 132 170 160 158 170 132 155,43
3. Lenčéš Petr[+10] 7 150 119 128 137 139 146 179 179 119 142,57

Bowlingjunior Plzeň B

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Vacík Matěj[+20] 6 138 152 165 116 180 177 180 116 154,67
2. Minařík Robin[+4] 5 147 183 137 171 130 183 130 153,60
3. Kasalová Alžběta[+18] 5 133 172 139 127 138 172 127 141,80
4. Toman Lukáš[+20] 5 100 132 98 112 120 132 98 112,40

DDM Třemošná

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Suchý Martin[+6] 6 183 176 141 163 166 187 187 141 169,33
2. Honomichlová Martina[+16] 6 173 143 181 159 159 162 181 143 162,83
3. Mourek Tomáš[+8] 5 163 143 176 127 204 204 127 162,60
4. Bártová Šárka[+33] 4 113 134 133 130 134 113 127,50

Rabbits Praha B

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Pechar Patrik[+6] 7 188 176 209 262 187 213 172 262 172 201,00
2. Petáková Anna[+12] 7 182 201 209 211 190 170 181 211 170 192,00
3. Babec Adam[+10] 7 148 153 145 176 159 172 180 180 145 161,86

Rabbits Praha C

P. Příjmení a jméno H. n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 Max Min Průměr
1. Kish Evžen[+2] 7 175 170 168 172 162 225 222 225 162 184,86
2. Mojka David[+35] 7 152 141 200 160 189 126 162 200 126 161,43
3. Babec Tomáš[+40] 7 130 169 108 151 137 142 108 169 108 135,00

Krátké zprávy

12.05.2019 v 21:58

Mistry ČR pro rok 2019 se stali Václav Rác a Kateřina Hejdučková ml.

03.05.2019 v 09:11

STK aktualizovala INFO o MČR juniorů a baráži o účast na MČR jednotlivců.

01.05.2019 v 11:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů do baráže o účast na MČR jednotlivců. OBSAZOVAČKY otevřeny též na MČR jednotlivců 2019.

30.04.2019 v 12:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů a rozpis do hracích rund na MČR juniorů 2019

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165