Juniorská liga sk. A

Datum konání: 5. února 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rabbits Praha B 7 3884 526,86 28,0
2. BC Most Benedikt 7 3835 523,71 27,0
3. Rabbits Praha C 7 3369 404,29 24,0
4. Bowlingjunior Plzeň A 7 3241 439,00 18,0
5. DDM Třemošná 7 3316 430,29 17,0
6. BC Most Obex 7 3249 393,71 16,0
7. Bowlingjunior Plzeň B 7 2967 376,71 10,0
8. BC Most Esko 7 0 0,00 0,0

Zápasy kola

DDM Třemošná5193
Rabbits Praha B5182

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 163 0 : 1 182 Petáková Anna +12
Honomichlová Martina +16 173 1 : 0 148 Babec Adam +10
Suchý Martin +6 183 0 : 1 188 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha C4571
BC Most Benedikt5354

UTKÁNÍ

Mojka David +35 152 0 : 1 189 Rejč Libor +8
Babec Tomáš +40 130 0 : 1 182 Jeníček Jan +15
Kish Evžen +2 175 1 : 0 164 Valenta David +6
BC Most Esko00
BC Most Obex4825

UTKÁNÍ

: 1 176 Hojdarová Marie +28
: 1 156 Zajíčková Natálie +23
: 1 150 Babáková Amálie +30
Bowlingjunior Plzeň A4755
Bowlingjunior Plzeň B4180

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 168 1 : 0 133 Kasalová Alžběta +18
Míka Adam +10 157 1 : 0 147 Minařík Robin +4
Lenčéš Petr +10 150 1 : 0 138 Vacík Matěj +20
BC Most Obex4171
Bowlingjunior Plzeň B4354

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 114 0 : 1 152 Vacík Matěj +20
Hojdarová Marie +28 172 1 : 0 100 Toman Lukáš +20
Babáková Amálie +30 131 0 : 1 183 Minařík Robin +4
BC Most Esko00
Bowlingjunior Plzeň A4075

UTKÁNÍ

: 1 163 Roger Timothy +4
: 1 125 Míka Adam +10
: 1 119 Lenčéš Petr +10
Rabbits Praha B5303
BC Most Benedikt5272

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 201 1 : 0 178 Rejč Libor +8
Babec Adam +10 153 0 : 1 169 Jeníček Jan +15
Pechar Patrik +6 176 0 : 1 180 Demuth Filip +4
DDM Třemošná3991
Rabbits Praha C4804

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 143 1 : 0 141 Mojka David +35
Honomichlová Martina +16 143 0 : 1 169 Babec Tomáš +40
Bártová Šárka +33 113 0 : 1 170 Kish Evžen +2
BC Most Esko00
BC Most Benedikt5705

UTKÁNÍ

: 1 206 Valenta David +6
: 1 206 Demuth Filip +4
: 1 158 Rejč Libor +8
DDM Třemošná4915
Bowlingjunior Plzeň B4410

UTKÁNÍ

Honomichlová Martina +16 181 1 : 0 137 Minařík Robin +4
Bártová Šárka +33 134 1 : 0 132 Toman Lukáš +20
Suchý Martin +6 176 1 : 0 172 Kasalová Alžběta +18
Bowlingjunior Plzeň A4351
Rabbits Praha C4764

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 137 0 : 1 200 Mojka David +35
Míka Adam +10 170 1 : 0 108 Babec Tomáš +40
Lenčéš Petr +10 128 0 : 1 168 Kish Evžen +2
Rabbits Praha B5634
BC Most Obex4951

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 209 1 : 0 142 Zajíčková Natálie +23
Babec Adam +10 145 0 : 1 154 Hornová Ivana +12
Pechar Patrik +6 209 1 : 0 199 Hojdarová Marie +28
Rabbits Praha C4835
BC Most Obex4150

UTKÁNÍ

Mojka David +35 160 1 : 0 118 Babáková Amálie +30
Babec Tomáš +40 151 1 : 0 140 Zajíčková Natálie +23
Kish Evžen +2 172 1 : 0 157 Hornová Ivana +12
Bowlingjunior Plzeň A4420
Rabbits Praha B6495

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 132 0 : 1 211 Petáková Anna +12
Míka Adam +10 173 0 : 1 176 Babec Adam +10
Lenčéš Petr +10 137 0 : 1 262 Pechar Patrik +6
DDM Třemošná4505
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 176 1 :
Bártová Šárka +33 133 1 :
Suchý Martin +6 141 1 :
Bowlingjunior Plzeň B4020
BC Most Benedikt5035

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 165 0 : 1 167 Jeníček Jan +15
Toman Lukáš +20 98 0 : 1 179 Demuth Filip +4
Kasalová Alžběta +18 139 0 : 1 157 Rejč Libor +8
Bowlingjunior Plzeň A4875
DDM Třemošná4490

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 170 1 : 0 163 Suchý Martin +6
Míka Adam +10 178 1 : 0 159 Honomichlová Martina +16
Lenčéš Petr +10 139 1 : 0 127 Mourek Tomáš +8
BC Most Benedikt5764
BC Most Obex4611

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 173 0 : 1 182 Hojdarová Marie +28
Demuth Filip +4 206 1 : 0 135 Babáková Amálie +30
Valenta David +6 197 1 : 0 144 Hornová Ivana +12
Rabbits Praha C4884
Bowlingjunior Plzeň B4141

UTKÁNÍ

Mojka David +35 189 1 : 0 116 Vacík Matěj +20
Babec Tomáš +40 137 1 : 0 127 Kasalová Alžběta +18
Kish Evžen +2 162 0 : 1 171 Minařík Robin +4
BC Most Esko00
Rabbits Praha B5365

UTKÁNÍ

: 1 190 Petáková Anna +12
: 1 159 Babec Adam +10
: 1 187 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha B5554
Rabbits Praha C4931

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 170 1 : 0 126 Mojka David +35
Babec Adam +10 172 1 : 0 142 Babec Tomáš +40
Pechar Patrik +6 213 0 : 1 225 Kish Evžen +2
Bowlingjunior Plzeň B4225
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 180 1 :
Toman Lukáš +20 112 1 :
Minařík Robin +4 130 1 :
BC Most Benedikt5553
DDM Třemošná5292

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 190 0 : 1 204 Mourek Tomáš +8
Valenta David +6 150 0 : 1 159 Honomichlová Martina +16
Demuth Filip +4 215 1 : 0 166 Suchý Martin +6
BC Most Obex4944
Bowlingjunior Plzeň A4461

UTKÁNÍ

Hojdarová Marie +28 214 1 : 0 160 Roger Timothy +4
Zajíčková Natálie +23 144 1 : 0 140 Míka Adam +10
Babáková Amálie +30 136 0 : 1 146 Lenčéš Petr +10
BC Most Benedikt5694
Bowlingjunior Plzeň A5491

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 181 1 : 0 158 Roger Timothy +4
Demuth Filip +4 198 0 : 1 212 Míka Adam +10
Valenta David +6 190 1 : 0 179 Lenčéš Petr +10
BC Most Obex4854
DDM Třemošná4791

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 150 1 : 0 130 Bártová Šárka +33
Hojdarová Marie +28 188 1 : 0 187 Suchý Martin +6
Zajíčková Natálie +23 147 0 : 1 162 Honomichlová Martina +16
Bowlingjunior Plzeň B4350
Rabbits Praha B5335

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 177 0 : 1 181 Petáková Anna +12
Toman Lukáš +20 120 0 : 1 180 Babec Adam +10
Kasalová Alžběta +18 138 0 : 1 172 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha C4925
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Babec Tomáš +40 108 1 :
Mojka David +35 162 1 :
Kish Evžen +2 222 1 :

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165