Juniorská liga sk. A

Datum konání: 5. února 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rabbits Praha B 7 3884 526,86 28,0
2. BC Most Benedikt 7 3835 523,71 27,0
3. Rabbits Praha C 7 3369 404,29 24,0
4. Bowlingjunior Plzeň A 7 3241 439,00 18,0
5. DDM Třemošná 7 3316 430,29 17,0
6. BC Most Obex 7 3249 393,71 16,0
7. Bowlingjunior Plzeň B 7 2967 376,71 10,0
8. BC Most Esko 7 0 0,00 0,0

Zápasy kola

DDM Třemošná5193
Rabbits Praha B5182

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 163 0 : 1 182 Petáková Anna +12
Honomichlová Martina +16 173 1 : 0 148 Babec Adam +10
Suchý Martin +6 183 0 : 1 188 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha C4571
BC Most Benedikt5354

UTKÁNÍ

Mojka David +35 152 0 : 1 189 Rejč Libor +8
Babec Tomáš +40 130 0 : 1 182 Jeníček Jan +15
Kish Evžen +2 175 1 : 0 164 Valenta David +6
BC Most Esko00
BC Most Obex4825

UTKÁNÍ

: 1 176 Hojdarová Marie +28
: 1 156 Zajíčková Natálie +23
: 1 150 Babáková Amálie +30
Bowlingjunior Plzeň A4755
Bowlingjunior Plzeň B4180

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 168 1 : 0 133 Kasalová Alžběta +18
Míka Adam +10 157 1 : 0 147 Minařík Robin +4
Lenčéš Petr +10 150 1 : 0 138 Vacík Matěj +20
BC Most Obex4171
Bowlingjunior Plzeň B4354

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 114 0 : 1 152 Vacík Matěj +20
Hojdarová Marie +28 172 1 : 0 100 Toman Lukáš +20
Babáková Amálie +30 131 0 : 1 183 Minařík Robin +4
BC Most Esko00
Bowlingjunior Plzeň A4075

UTKÁNÍ

: 1 163 Roger Timothy +4
: 1 125 Míka Adam +10
: 1 119 Lenčéš Petr +10
Rabbits Praha B5303
BC Most Benedikt5272

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 201 1 : 0 178 Rejč Libor +8
Babec Adam +10 153 0 : 1 169 Jeníček Jan +15
Pechar Patrik +6 176 0 : 1 180 Demuth Filip +4
DDM Třemošná3991
Rabbits Praha C4804

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 143 1 : 0 141 Mojka David +35
Honomichlová Martina +16 143 0 : 1 169 Babec Tomáš +40
Bártová Šárka +33 113 0 : 1 170 Kish Evžen +2
BC Most Esko00
BC Most Benedikt5705

UTKÁNÍ

: 1 206 Valenta David +6
: 1 206 Demuth Filip +4
: 1 158 Rejč Libor +8
DDM Třemošná4915
Bowlingjunior Plzeň B4410

UTKÁNÍ

Honomichlová Martina +16 181 1 : 0 137 Minařík Robin +4
Bártová Šárka +33 134 1 : 0 132 Toman Lukáš +20
Suchý Martin +6 176 1 : 0 172 Kasalová Alžběta +18
Bowlingjunior Plzeň A4351
Rabbits Praha C4764

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 137 0 : 1 200 Mojka David +35
Míka Adam +10 170 1 : 0 108 Babec Tomáš +40
Lenčéš Petr +10 128 0 : 1 168 Kish Evžen +2
Rabbits Praha B5634
BC Most Obex4951

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 209 1 : 0 142 Zajíčková Natálie +23
Babec Adam +10 145 0 : 1 154 Hornová Ivana +12
Pechar Patrik +6 209 1 : 0 199 Hojdarová Marie +28
Rabbits Praha C4835
BC Most Obex4150

UTKÁNÍ

Mojka David +35 160 1 : 0 118 Babáková Amálie +30
Babec Tomáš +40 151 1 : 0 140 Zajíčková Natálie +23
Kish Evžen +2 172 1 : 0 157 Hornová Ivana +12
Bowlingjunior Plzeň A4420
Rabbits Praha B6495

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 132 0 : 1 211 Petáková Anna +12
Míka Adam +10 173 0 : 1 176 Babec Adam +10
Lenčéš Petr +10 137 0 : 1 262 Pechar Patrik +6
DDM Třemošná4505
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 176 1 :
Bártová Šárka +33 133 1 :
Suchý Martin +6 141 1 :
Bowlingjunior Plzeň B4020
BC Most Benedikt5035

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 165 0 : 1 167 Jeníček Jan +15
Toman Lukáš +20 98 0 : 1 179 Demuth Filip +4
Kasalová Alžběta +18 139 0 : 1 157 Rejč Libor +8
Bowlingjunior Plzeň A4875
DDM Třemošná4490

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 170 1 : 0 163 Suchý Martin +6
Míka Adam +10 178 1 : 0 159 Honomichlová Martina +16
Lenčéš Petr +10 139 1 : 0 127 Mourek Tomáš +8
BC Most Benedikt5764
BC Most Obex4611

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 173 0 : 1 182 Hojdarová Marie +28
Demuth Filip +4 206 1 : 0 135 Babáková Amálie +30
Valenta David +6 197 1 : 0 144 Hornová Ivana +12
Rabbits Praha C4884
Bowlingjunior Plzeň B4141

UTKÁNÍ

Mojka David +35 189 1 : 0 116 Vacík Matěj +20
Babec Tomáš +40 137 1 : 0 127 Kasalová Alžběta +18
Kish Evžen +2 162 0 : 1 171 Minařík Robin +4
BC Most Esko00
Rabbits Praha B5365

UTKÁNÍ

: 1 190 Petáková Anna +12
: 1 159 Babec Adam +10
: 1 187 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha B5554
Rabbits Praha C4931

UTKÁNÍ

Petáková Anna +12 170 1 : 0 126 Mojka David +35
Babec Adam +10 172 1 : 0 142 Babec Tomáš +40
Pechar Patrik +6 213 0 : 1 225 Kish Evžen +2
Bowlingjunior Plzeň B4225
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 180 1 :
Toman Lukáš +20 112 1 :
Minařík Robin +4 130 1 :
BC Most Benedikt5553
DDM Třemošná5292

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 190 0 : 1 204 Mourek Tomáš +8
Valenta David +6 150 0 : 1 159 Honomichlová Martina +16
Demuth Filip +4 215 1 : 0 166 Suchý Martin +6
BC Most Obex4944
Bowlingjunior Plzeň A4461

UTKÁNÍ

Hojdarová Marie +28 214 1 : 0 160 Roger Timothy +4
Zajíčková Natálie +23 144 1 : 0 140 Míka Adam +10
Babáková Amálie +30 136 0 : 1 146 Lenčéš Petr +10
BC Most Benedikt5694
Bowlingjunior Plzeň A5491

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 181 1 : 0 158 Roger Timothy +4
Demuth Filip +4 198 0 : 1 212 Míka Adam +10
Valenta David +6 190 1 : 0 179 Lenčéš Petr +10
BC Most Obex4854
DDM Třemošná4791

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 150 1 : 0 130 Bártová Šárka +33
Hojdarová Marie +28 188 1 : 0 187 Suchý Martin +6
Zajíčková Natálie +23 147 0 : 1 162 Honomichlová Martina +16
Bowlingjunior Plzeň B4350
Rabbits Praha B5335

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 177 0 : 1 181 Petáková Anna +12
Toman Lukáš +20 120 0 : 1 180 Babec Adam +10
Kasalová Alžběta +18 138 0 : 1 172 Pechar Patrik +6
Rabbits Praha C4925
BC Most Esko00

UTKÁNÍ

Babec Tomáš +40 108 1 :
Mojka David +35 162 1 :
Kish Evžen +2 222 1 :

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5