Juniorská liga sk. A

Datum konání: 9. dubna 2017 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 6. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BC Most Benedikt 7 4086 558,71 28,0
2. Rabbits Praha B 7 3881 532,43 25,0
3. Bowlingjunior Plzeň A 7 3450 468,86 20,0
4. DDM Třemošná 7 3519 456,57 18,0
= Rabbits Praha C 7 3468 418,43 18,0
6. BC Most Esko 7 3185 412,00 14,0
7. BC Most Obex 7 2442 308,86 10,0
8. Bowlingjunior Plzeň B 7 2940 372,86 7,0

Zápasy kola

Rabbits Praha C6092
BC Most Benedikt6413

UTKÁNÍ

Babec Tomáš +40 181 0 : 1 226 Rejč Libor +8
Mojka David +35 184 1 : 0 183 Valenta David +6
Kish Evžen +2 244 1 : 0 232 Jeníček Jan +15
Rabbits Praha B5345
BC Most Esko4340

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 172 1 : 0 132 Krunt Tom +8
Král Ondřej +10 219 1 : 0 161 Hojdar Josef ml. +10
Sýkora Jan +2 143 1 : 0 141 Weber Rudolf +25
DDM Třemošná4464
BC Most Obex2881

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 148 1 : 0 123 Hornová Ivana +12
Honomichlová Martina +16 140 0 : 1 165 Hojdarová Marie +28
Bártová Šárka +33 158 1 :
Bowlingjunior Plzeň B3770
Bowlingjunior Plzeň A4695

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 113 0 : 1 119 Roger Timothy +4
Toman Lukáš +20 106 0 : 1 162 Míka Adam +10
Kasalová Alžběta +18 158 0 : 1 188 Lenčéš Petr +10
Bowlingjunior Plzeň B4631
DDM Třemošná4764

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 131 0 : 1 145 Mourek Tomáš +8
Kasalová Alžběta +18 171 1 : 0 154 Suchý Martin +6
Minařík Robin +4 161 0 : 1 177 Bártová Šárka +33
Bowlingjunior Plzeň A4723
BC Most Obex3822

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 139 0 : 1 176 Hornová Ivana +12
Míka Adam +10 185 0 : 1 206 Hojdarová Marie +28
Lenčéš Petr +10 148 1 :
Rabbits Praha B6164
Rabbits Praha C4741

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 176 0 : 1 181 Kish Evžen +2
Král Ondřej +10 190 1 : 0 154 Mojka David +35
Sýkora Jan +2 250 1 : 0 139 Babec Tomáš +40
BC Most Esko4760
BC Most Benedikt6375

UTKÁNÍ

Weber Rudolf +25 185 0 : 1 186 Jeníček Jan +15
Hojdar Josef ml. +10 153 0 : 1 251 Demuth Filip +4
Krunt Tom +8 138 0 : 1 200 Rejč Libor +8
Rabbits Praha B5083
BC Most Obex3512

UTKÁNÍ

Král Ondřej +10 163 0 : 1 166 Hornová Ivana +12
Sýkora Jan +2 175 0 : 1 185 Hojdarová Marie +28
Babec Adam +10 170 1 :
Bowlingjunior Plzeň B4301
BC Most Benedikt4964

UTKÁNÍ

Vacík Matěj +20 157 1 : 0 156 Rejč Libor +8
Minařík Robin +4 136 0 : 1 193 Demuth Filip +4
Toman Lukáš +20 137 0 : 1 147 Valenta David +6
BC Most Esko4461
Bowlingjunior Plzeň A4814

UTKÁNÍ

Hojdar Josef ml. +10 155 0 : 1 162 Roger Timothy +4
Krunt Tom +8 142 0 : 1 179 Míka Adam +10
Weber Rudolf +25 149 1 : 0 140 Lenčéš Petr +10
DDM Třemošná5144
Rabbits Praha C4331

UTKÁNÍ

Honomichlová Martina +16 157 1 : 0 121 Babec Tomáš +40
Suchý Martin +6 164 0 : 1 175 Kish Evžen +2
Bártová Šárka +33 193 1 : 0 137 Mojka David +35
DDM Třemošná4410
BC Most Esko4815

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 155 0 : 1 167 Krunt Tom +8
Honomichlová Martina +16 138 0 : 1 148 Weber Rudolf +25
Bártová Šárka +33 148 0 : 1 166 Hojdar Josef ml. +10
Rabbits Praha C4912
Bowlingjunior Plzeň A4973

UTKÁNÍ

Babec Tomáš +40 153 1 : 0 150 Roger Timothy +4
Mojka David +35 163 0 : 1 178 Míka Adam +10
Kish Evžen +2 175 1 : 0 169 Lenčéš Petr +10
BC Most Obex3420
BC Most Benedikt6315

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 152 0 : 1 196 Demuth Filip +4
Hojdarová Marie +28 190 0 : 1 217 Rejč Libor +8
: 1 218 Jeníček Jan +15
Rabbits Praha B5825
Bowlingjunior Plzeň B4500

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 231 1 : 0 173 Toman Lukáš +20
Sýkora Jan +2 184 1 : 0 134 Kasalová Alžběta +18
Král Ondřej +10 167 1 : 0 143 Minařík Robin +4
BC Most Benedikt5444
Bowlingjunior Plzeň A4981

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 151 0 : 1 167 Míka Adam +10
Valenta David +6 191 1 : 0 172 Roger Timothy +4
Rejč Libor +8 202 1 : 0 159 Lenčéš Petr +10
DDM Třemošná5260
Rabbits Praha B5695

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 164 0 : 1 170 Sýkora Jan +2
Suchý Martin +6 182 0 : 1 185 Babec Adam +10
Honomichlová Martina +16 180 0 : 1 214 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň B4061
BC Most Esko4474

UTKÁNÍ

Toman Lukáš +20 153 1 : 0 116 Krunt Tom +8
Vacík Matěj +20 119 0 : 1 154 Weber Rudolf +25
Kasalová Alžběta +18 134 0 : 1 177 Hojdar Josef ml. +10
Rabbits Praha C4874
BC Most Obex3621

UTKÁNÍ

Kish Evžen +2 212 1 : 0 136 Hornová Ivana +12
Mojka David +35 132 0 : 1 226 Hojdarová Marie +28
Babec Tomáš +40 143 1 :
BC Most Esko4591
Rabbits Praha C4874

UTKÁNÍ

Hojdar Josef ml. +10 127 0 : 1 150 Babec Tomáš +40
Krunt Tom +8 151 0 : 1 162 Mojka David +35
Weber Rudolf +25 181 1 : 0 175 Kish Evžen +2
BC Most Obex3432
Bowlingjunior Plzeň B3713

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 164 1 : 0 142 Vacík Matěj +20
Hojdarová Marie +28 179 1 : 0 133 Kasalová Alžběta +18
: 1 96 Minařík Robin +4
BC Most Benedikt5743
Rabbits Praha B5542

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 168 0 : 1 173 Sýkora Jan +2
Demuth Filip +4 250 1 : 0 191 Babec Adam +10
Valenta David +6 156 0 : 1 190 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň A5010
DDM Třemošná6275

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 160 0 : 1 231 Suchý Martin +6
Míka Adam +10 171 0 : 1 208 Mourek Tomáš +8
Lenčéš Petr +10 170 0 : 1 188 Honomichlová Martina +16
Bowlingjunior Plzeň A5324
Rabbits Praha B5181

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 183 1 : 0 121 Babec Adam +10
Míka Adam +10 161 0 : 1 210 Král Ondřej +10
Lenčéš Petr +10 188 1 : 0 187 Sýkora Jan +2
BC Most Benedikt5634
DDM Třemošná4891

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 164 1 : 0 159 Mourek Tomáš +8
Demuth Filip +4 185 0 : 1 190 Suchý Martin +6
Jeníček Jan +15 214 1 : 0 140 Bártová Šárka +33
Rabbits Praha C4874
Bowlingjunior Plzeň B4431

UTKÁNÍ

Babec Tomáš +40 134 0 : 1 164 Vacík Matěj +20
Mojka David +35 150 1 : 0 130 Toman Lukáš +20
Kish Evžen +2 203 1 : 0 149 Minařík Robin +4
BC Most Obex3742
BC Most Esko4423

UTKÁNÍ

Hojdarová Marie +28 214 1 : 0 124 Hojdar Josef ml. +10
Hornová Ivana +12 160 1 : 0 158 Krunt Tom +8
: 1 160 Weber Rudolf +25

Krátké zprávy

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165