MČR juniorů 2017 - kat. 13-15 let chlapci

Datum konání: 29. dubna 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství České republiky juniorů 2017, propozice
Mistrovství České republiky juniorů 2017

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kratochvíl Dominik 204 233 213 180 212 199 181 161 258 256 195 208,36
2. Jelínek Lukáš 210 171 219 192 167 210 247 252 176 192 203,60
3. Tříska Jan 193 248 202 154 211 199 219 199 203,13
4. Grunda Daniel 200 190 237 171 208 155 167 200 203 192,33
5. Liebich Tomáš 183 200 185 174 182 221 190,83
6. Rejč Libor 170 167 167 160 218 177 176,50
7. Seidlman Daniel 160 159 147 205 169 211 175,17
8. Salaquarda Tadeáš 203 142 151 179 168 204 174,50
9. Valenta David 172 173 185 126 173 175 167,33
10. Jeníček Jan 188 155 169 125 172 187 166,00
11. Uhlíř Jiří ml. 195 184 163 193 141 119 165,83
12. Brož Dominik 177 158 161 160 153 136 157,50
13. Enders Filip 151 129 166 128 189 177 156,67
14. Lenčéš Petr 145 145 169 182 127 146 152,33
15. Babec Adam 135 152 127 113 185 139 141,83
16. Míka Adam 144 123 145 144 143 138 139,50
17. Kubík František 111 138 154 137 128 158 137,67
18. Krunt Tom 145 133 158 124 132 123 135,83
19. Loucký Matěj 108 110 159 123 163 133 132,67
20. Kolísek Patrik 122 132 126 124 137 128 128,17
21. Hais Petr 142 99 131 112 118 145 124,50

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV